fbpx

Гороскоп на 20 вересня 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН

День підійде для вирішення складних завдань. Ви підійдете до них творчо, і саме тому швидко досягнете потрібного результату. Імовірні успіхи у бізнесі, помітні професійні досягнення, які відкриють перед вами шлях до кар’єрних вершин. Деякі Овни отримають дуже привабливі пропозиції співробітництва.

Ви будете обережніші, ніж зазвичай, намагатиметеся уникнути невиправданого ризику, не допустіть помилок, які могли б мати неприємні наслідки. Вдасться домовитися про якісь спільні дії з людьми, які раніше не бажали мати з вами нічого спільного.

ТЕЛЕЦЬ

Не варто переживати через дрібні труднощі та прикрі помилки. Якісь труднощі сьогодні можуть виникнути, проте переважатиме вплив позитивних тенденцій. Помітні зміни на краще можливі у діловій сфері. Відносини з колегами та керівництвом будуть складатися гармонійно, до вашої думки прислухаються навіть ті, хто раніше його ігнорував.

Вдома на початку дня ймовірні невеликі розбіжності, але гармонія у відносинах із близькими незабаром відновиться. Вечір підійде для романтичного побачення чи зустрічі із давніми друзями.

БЛИЗНЮКИ

Ви будете вразливіші і вразливіші, ніж зазвичай, тому можете гостро реагувати навіть на незначні події, приймати близько до серця те, на що зовсім не варто звертати увагу.

Вплив позитивних тенденцій посилюватиметься поступово, і друга половина дня виявиться вдалішою за першу. Якщо вранці можливі затримки у справах, то пізніше ви станете набагато швидше впоратися з вирішенням будь-яких завдань. Вечір обіцяє бути дуже приємним. Особливо прихильні зірки будуть до закоханих Близнюків: на них чекають романтичні сюрпризи.

РАК

День може розпочатися непросто. Вранці можуть нагадати про себе давні суперники та недоброзичливці; знову доведеться давати їм відсіч. Ділові зустрічі пройдуть не так легко, як хотілося б. Будьте готові обстоювати свою думку. Чим серйозніше ви поставитеся до непростої розмови, тим вірогідніше, що вона завершиться найсприятливішим для вас чином.

Друга половина дня буде вдалою. Вона добре підійде для будь-яких зустрічей. Ви легко порозумієтеся з різними людьми, порозумієтеся навіть з тими, хто зовсім не схожий на вас. Ймовірно романтичне захоплення.

ЛЕВ

Будьте готові взяти на себе відповідальність за інших: без цього сьогодні навряд чи вдасться обійтись. Оточуючі чекатимуть від вас і підтримки, і порад, і допомоги. Однак не варто забувати і про власні інтереси.

Постарайтеся розібратися з найважливішими та терміновими справами до середини дня. Пізніше, напевно, з’являться нові завдання, за вирішення яких ви візьметеся з великим ентузіазмом. Львів, зайнятий навчанням, творчою чи дослідною діяльністю, матиме змогу показати, на що вони здатні.

ДІВА

Початок дня буде сприятливим та плідним. Цей час підійде для ділових зустрічей, обговорення питань щодо зміни роботи, початку довгострокового співробітництва. Не виключені корисні знайомства. Відносини, які сьогодні розпочнуться як суто професійні, можуть згодом набути ділового чи романтичного характеру.

У другій половині дня, напевно, захочеться відпочити трохи, хоча б ненадовго відволіктися від повсякденних турбот. Цей час підійде для подорожей. Вони виявляться особливо вдалими та приємними, якщо ви вирушите в дорогу разом із близькими.

ТЕРЕЗИ

Будьте готові до несподіванок. Діяти за планом сьогодні навряд чи вдасться. Набагато ймовірніше, що вам потрібно буде імпровізувати, щось вигадувати на ходу. Як ви з цим упораєтесь? Просто відмінно. І справа тут буде не лише у підтримці зірок, а й у вашій інтуїції, яка допоможе знайти найкраще рішення.

Можливі дивовижні зустрічі. Не виключено знайомство з незвичайною людиною, яке справить на вас сильне враження, допоможе на багато речей поглянути по-новому. Не виключена і кохання з першого погляду.

СКОРПІОН

Не варто сприймати близько до серця труднощі, які можуть виникнути в першій половині дня. Це справді не найкращий час, проте вплив позитивних тенденцій буде швидко посилюватися, так що зміни на краще не забаряться. Спочатку ви помітите, що справлятися зі справами стало простіше, потім отримаєте допомогу, на яку навіть не розраховували, а потім перед вами відкриються можливості, які не можна втратити.

Краще не поспішати з рішеннями щодо грошей. Тут ви можете бути схильні до деякої легковажності, тому можливість марних витрат дуже велика.

СТРІЛЕЦЬ

Хоча деякі проблеми сьогодні можуть виникнути, день в цілому складеться досить успішно. Ви відразу зрозумієте, на чому потрібно зосередитися, не відволікатиметеся від вирішення важливих завдань заради якихось дрібниць. Легко буде знайти помічників та союзників. Деякі Стрільці потоваришують із людьми, стосунки з якими раніше складалися досить напружено.

Імовірні вдалі угоди та покупки. Там, де йдеться про гроші, можна покладатися на інтуїцію. Завдяки її підказкам вдасться уникнути марних витрат.

КОЗЕРІГ

Чималу частину дня потрібно буде присвятити вирішенню чужих проблем чи виправленню помилок, допущених іншими. Важливо при цьому не дратуватися і не нервувати, зберігати самовладання. Якщо ви не втратите свого звичайного розсудливості, то швидко визначитеся з цілями та пріоритетами, зрозумієте, як краще діяти.

Перша половина дня виявиться досить неспокійною, на другий же вам уже не доведеться поспішати, буде можливість спокійно обміркувати серйозні питання. Вечір підійде для спілкування з близькими, дружніх зустрічей та сімейних заходів.

ВОДОЛІЙ

Початок дня буде досить напруженим. Справ виявиться більше, ніж ви очікували, причому серед них можуть бути й дуже термінові. До того ж, оточуючі можуть спробувати тиснути на вас, нав’язувати свою думку. Вам вдасться зберегти спокій, ухвалити зважені рішення. Навіть якщо навколо будуть панувати суєта і плутанина, вас ніхто не зб’є з пантелику.

У другій половині дня події розвиватимуться не так стрімко, ви зможете перевести дух. Цей час підійде для спілкування з найближчими людьми. Вони не лише підтримають вас, а й поділяться дуже цінною інформацією.

РИБИ

Початок дня буде яскравим та надихаючим. Імовірні приємні сюрпризи та вдалі збіги. Деякі Риби отримають пропозиції, яких не захочуть відмовлятися. Ви з ентузіазмом візьметеся за нові справи і не залишите їх, навіть якщо на шляху виникнуть якісь труднощі. Незвичайна зустріч порадує та наштовхне на цікаві думки.

Друга половина дня пройде спокійніше, але вона буде сприятливою. Цей час підійде для складних справ та важливих зустрічей. Ви впораєтеся з вирішенням питань, які перш за все ставили в глухий кут, виявите завидну проникливість.

You cannot copy content of this page