fbpx

Гороскоп на 20 жовтня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН:

Говоріть прямо про те, що вас турбує та турбує. Саме це дозволить упоратися з труднощами, що виникли останнім часом, вирішити проблеми, над якими ви багато розмірковували. День обіцяє нові знайомства, з яких можуть розпочатись і ділові, і дружні стосунки.

Варто уважніше Овнам, які вирушать у поїздки або займатимуться фізичною працею. На другу половину дня краще не планувати справ, які потребують зосередженості. Швидше за все, ви часто відволікатиметеся, тому можете припуститися прикрих помилок.

ТЕЛЕЦЬ:

Спокійний день. Зосередитися буде важче, ніж зазвичай, через це ви можете щось випустити з уваги, припуститися помилок, які буде непросто виправити. Не виключено, що потрібно повернутися до якихось старих справ, питань, які здавалися вирішеними. Постарайтеся не засмучуватися через це. Якщо ви збережете самовладання, то добре зі всім впораєтеся.

Спілкування з оточуючими вимагатиме терпіння: навіть найближчі не завжди розумітимуть вас правильно, доведеться кілька разів пояснювати те, що здається очевидним. Однак властиві вам доброзичливість та миролюбність дозволять уникнути конфліктів.

БЛИЗНЮКИ:

Початок дня навряд чи обійдеться без хвилювань і переживань. У цей час ви багато прийматимете особливо близько до серця, можете засмучуватися через дрібниці, сумніватися в тому, що раніше зробили правильний вибір. Але ситуація незабаром почне змінюватись на краще. Ви побачите, що відкриваються нові можливості, з ентузіазмом візьметеся за справи, які потребують уваги.

Друга половина дня підійде для того, щоб розібратися з справами, що накопичилися, вирішити старі проблеми. Буде нагода допомогти близьким. Добре відбудуться сімейні заходи.

РАК:

День може принести переживання та хвилювання. Особливо важко доведеться Ракам, які мають великі плани на його першу половину. Багато що складатиметься невдало. Можливо, вам доведеться відмовитися від якихось прийнятих раніше рішень, взятися за нову справу. Не все даватиметься легко, але ви впораєтеся.

Друга половина дня – сприятливий час для навчання, а також для спілкування з людьми, досвід яких може бути вам корисним. Потішать друзі: у них, напевно, знайдуться і хороші новини, і цікаві пропозиції.

ЛЕВ:

Краще не ризикувати. День варто почати зі звичних, добре знайомих справ: з ними ви впораєтеся легко. Вранці ймовірні невеликі розбіжності, проте серйозних суперечок не виникне, а вже в середині дня ви помітите, що робити з оточуючими стає набагато простіше. Якщо ви отримаєте якісь ділові пропозиції, не поспішайте приймати їх – спочатку варто зібрати більше інформації.

Друга половина дня буде сприятливою з погляду особистих стосунків. Вона підійде для романтичного побачення, зустрічі із давніми друзями, якогось сімейного заходу.

ДІВА:

День підійде для вирішення важливих завдань. Ви побачите те, чого раніше не помічали, зверніть увагу на важливі деталі. Давні знайомі підтримають навіть найсміливіші ваші починання, за будь-яких обставин будуть на вашому боці. Імовірні вдалі збіги, дивовижні події, які відкриють перед вами нові можливості. Тут важливо не розгубитися, постаратися скористатися з них.

Друга половина дня принесе якісь надихаючі події, чудові новини, пропозиції, про які ви давно мріяли. Вона добре підійде для зустрічі з коханою людиною.

ТЕРЕЗИ:

Не поспішайте. Початок дня може бути досить складним, у цей час навіть добре знайомі справи даватимуться нелегко. Але постарайтеся впоратися з усіма труднощами самостійно, ні до кого не звертаючись за допомогою. Так ви отримаєте цінний досвід, який незабаром напевно знадобиться.

Друга половина дня підійде для обговорення важливих питань. Можна зустрічатися з людьми, яким ви чомусь хочете сподобатися: чи вдасться справити потрібне враження. Добре складуться поїздки, у тому числі такі, що не були заплановані раніше.

СКОРПІОН:

Вдалий день для ділових зустрічей: вони можуть пройти навіть вдаліше, ніж ви очікували. Деякі Скорпіони отримають такі пропозиції, про які раніше навіть не мріяли. Можливий справжній прорив у кар’єрі. Можуть стати у нагоді якісь давні знайомства. Ймовірно, що цікаві пропозиції зроблять колишні колеги.

Намагайтеся не турбуватися через дрібниці. У другій половині дня це буде складніше, ніж у першій, тому що емоційне тло стане напруженішим. Але й у цей час у ваших силах буде зберегти душевну рівновагу і не піти на поводу біля швидкоплинних поривів.

СТРІЛЕЦЬ:

Ладити з оточуючими сьогодні буде простіше, ніж зазвичай, ви напевно знайдете нових друзів. Не виключені й знайомства, які отримають романтичну пропозицію. Ви не станете прикидатися іншою людиною, поводитиметеся природно і невимушено, і саме тому на багатьох справите найкраще враження.

Варто обережніше з грошима. Краще не приймати поспішних рішень про угоди та покупки. Корисно буде порадитися з людьми, досвіду та знанням яких ви довіряєте. Небажано брати кредити.

КОЗЕРІГ:

Все буде добре. Це слушний день для того, щоб проявити ініціативу у справах, спробувати реалізувати те, що було задумано давним-давно. Вас підтримають люди, від яких ви не очікували нічого подібного. Якщо ви поведете себе правильно, то завоюєте симпатію дуже впливових осіб і навіть можете потоваришувати з ними.

День порадує закоханих представників знака: на них чекають романтичні сюрпризи, що запам’ятовуються. А ще можливі подарунки та несподівані грошові надходження. Вечір підійде для вирішення питань, пов’язаних із нерухомістю, будівництвом.

ВОДОЛІЙ:

Початок дня буде досить напруженим. Цей час вимагатиме від вас терпіння та самовладання. Ладити з оточуючими буде складніше, ніж зазвичай. Імовірні конфлікти на роботі, суперечки з конфліктами та керівництвом, однак переживати не варто: ситуація швидко змінюватиметься на краще.

Друга половина дня – чудовий період для роботи та навчання. Ви розберетеся в тому, що колись здавалося складним, знайдете відповіді на питання, над якими багато міркували. Можливі грошові надходження, зокрема з несподіваних джерел. Можна вирішувати фінансові питання.

РИБИ:

Будьте уважні. Не варто приймати рішення на ходу, давати обіцянки, які буде складно виконати. Акуратність у справах та увага до дрібних деталей дозволять вам уникнути прикрих промахів, не припуститися помилок, які було б складно виправити. За порадами та підтримкою варто звертатися до людей, чий досвід уже не раз був вам корисним.

Це не найкращий день для нових знайомств. Важко скласти вірне враження про людей, яких ви зустрінете вперше. А ось для спілкування з найближчими день буде сприятливим. Саме від них ви отримаєте підтримку, якої потребуєте.

You cannot copy content of this page