fbpx

Гороскоп на 2022 рік для жінок

Гороскоп на 2022 рік для жінок

2022 рік для представниць прекрасної статі буде досить сприятливим. Астрологи розповіли, в яких сферах жінок різних Знаків чекають перемоги, а в яких – розчарування. Намагайтеся дотримуватися порад експертів, щоб привернути удачу.

В першу чергу астрологи відзначають, що планети і зірки, як і головний символ цього року – Водяний Тигр, що не проти нових знайомств і пошуків чоловіка мрії. З іншого боку, нічні світила дуже хочуть, щоб жінки стали виборчими і обережними.

Жінка-Овен

Прекрасним Овнам астрологи радять навчитися читати знаки долі, тому що зірки і планети постійно будуть посилати їм підказки. За допомогою цих підказок буде набагато простіше зрозуміти, в якому напрямку варто далі рухатися. Нічні світила на стороні жінок-Овнів. Вони допоможуть їм стати успішніше в роботі і в бізнесі. Їх чекають великі прибутки, вдала зміна роботи і, можливо, відкриття нового бізнесу. Друга половина року прекрасно буде підходити для відряджень, зміни прописки і місця проживання, покупки квартир і будинків.

Жінка-Телець

У 2022 році Тельці прекрасної статі зможуть підкорити будь-які вершини і досягти успіху в будь-якій справі. Для цього їм необхідно віддавати себе повністю тій сфері, яку вони оберуть для себе найголовнішою. Удача буде з ними майже завжди, а ось енергії в деякі періоди року може катастрофічно не вистачати.

Тут на допомогу зможе прийти техніка під назвою «вогняна квітка». Жінки-Тельці будуть в ударі, тому їм важливо планувати всі справи заздалегідь. Їм вистачить мотивації і енергії для кардинальної зміни обстановки.

Жінка-Близнюки

Жінкам даного Знака в першій половині року вдасться зміцнити відносини з коханим чоловіком, батьками і родичами. Починаючи з червня можна буде покладатися на перевірених людей.

Вони зможуть вказати вірний шлях у житті, протягнути руку допомоги в скрутну хвилину, дати правильну пораду в складній ситуації. Літо і осінь жінкам-Близнюкам краще не проводити на самоті. Успіх буде залежати від уміння діяти спільно.

Жінка-Рак

Початок року для жінок цього Знака буде не найприємнішим, але вже до кінця лютого все нормалізується, оскільки зірки і планети активізуються. Це допоможе прекрасним Ракам відкрити чакри, наповнитися упевненістю і внутрішньою красою.

Весна ідеально підійде для пошуків другої половинки, а літо – для фінансової активності і старанної роботи. Восени Раки жіночої статі можуть зустрітися з непоступливістю і агресією з боку оточуючих. Це нормально, враховуючи специфіку даної пори року і поведінки планет.

Жінка-Лев

У жінок цього Знака очікується досить мінливий рік, але не варто переживати, адже в періоди великого успіху і гарного настрою їм вдасться зробити щось дуже важливе для себе і своєї сім’ї.

У спілкуванні з оточуючими варто пам’ятати, що перше враження про людину в 2022 році буде найправильнішим. В цьому плані сміливо можна прислухатися до інтуїції. Вона Левів навряд чи обдурить.

Жінка-Діва

Діва – один з трьох Знаків Зодіаку, з якими дуже важко в шлюбі. Жінки цього Знака в 2022 році повинні прагнути до компромісів і не тиснути зайвий раз на свого обранця. Зірки зроблять цих жінок трохи менш жорсткими і ще більш економними, ніж вони є.

Економія на межі з жадібністю може набриднути другій половинці і вивести з себе родичів. Астрологи радять жінкам-Дівам ставитися до грошей трохи простіше. Якщо нав’язувати свою думку близьким і коханому чоловікові, безтурботність буде порушена спорами.

Жінка-Терези

Терезам в цьому році доведеться зустріти на своєму шляху деякі труднощі. Вони зможуть подолати будь-які перепони, але для цього їм доведеться витратити величезну кількість сил і енергії.

Також перед цими жінками взимку і навесні можуть вставати складні дилеми. Щоб зробити правильний вибір, їм доведеться радитися з близькими. Кращий час для відпустки – середина літа і початок осені.

Жінка-Скорпіон

Жінкам цього Знака в 2022 році необхідно позбутися від шкідливих звичок, які руйнують життя. Зірки і планети допоможуть їм стати краще, набути впевненості і силу волі. Перше, про що варто пам’ятати всім представницям цього Знака, – будь-які проблеми можна вирішити.

Зірки і планети не будуть зіштовхувати Скорпіонів з тими завданнями, які не мають рішення. Головне завдання – зберігати оптимістичний настрій і незворушність в будь-якій ситуації. В кінцевому підсумку жінки цього Знака отримають те, про що мріють.

Жінка-Козоріг

Жінкам цього Знака варто частіше займатися енергетичної чищенням будинку, особливо в складні і несприятливі періоди – наприклад, в січні, березні, серпні та грудні. Також астрологи рекомендують не забувати про те, що безкоштовний сир буває тільки в мишоловці.

У 2022 році жінкам цього Знака доведеться багато працювати для того, щоб заробляти повагу, гроші, отримувати любов. Неробство буде коштувати Козорогам щастя, а будь-які витрачені зусилля принесуть свої дивіденди. Зміцнити удачу на початку року допоможе зміна стилю і зовнішності.

Жінка-Водолій

Прекрасним Водоліям 2022 рік принесе багато фінансової удачі. Також ці дами можуть зустріти на своєму шляху багатого і успішного чоловіка. Всім, хто перебуває у відносинах, вдасться зміцнити їх. Не виключено, що на шляху з’являться і труднощі, неприємні люди.

Щоб все погане обходило Водоліїв стороною, їм варто оточити себе побутовими предметами, що володіють охоронні властивості. Астрологи повідомляють, що всі найголовніші труднощі очікують жінок цього Знака лише на початку року. Решту часу буде яскравим і позитивним.

Жінка-Риби

Літо 2022 року досить динамічним і не в усьому приємним. У ці відрізки часу Риб буде чекати велика удача в любові і фінансовій сфері. Можна буде зайнятися тим, що вони давно відкладали. Також можна буде знайти для себе нове заняття. Зима і весна чудово підійдуть для відпочинку, зміни обстановки, пошуків нових захоплень і всебічної роботи над собою.

You cannot copy content of this page