fbpx
Перейти до вмісту

Гороскоп на 21 грудня 2021 року для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на сьогодні 21.12.2021 року для кожного знаку зодіаку

Гороскоп на 21 грудня 2021 року Овен

Становище планет сприяє отриманню та поширенню інформації. Підвищиться потреба у широкому спілкуванні, контактах із громадськістю, засобами зв’язку та комунікації. Не слід сидіти на місці, тоді у вас з’явиться безліч знайомств та потрібної інформації.

Гороскоп на 21 грудня 2021 року Телець

Становище планет свідчить про небезпеку. У багатьох Тельців ймовірна вимушена розлука. Потрібно мати неймовірну стійкість і витримку, щоб не озлобитись і стримувати себе в такі моменти.

Гороскоп на 21 грудня 2021 року Близнюки

У Близнюків з’явиться велика кількість привабливих шансів. Багато хто почне нову справу, подорожуватиме, знайде шанувальників та друзів. У них буде маса вражень та захоплень. Їм навіть прощатимуться неймовірно навіжені витівки. І тим не менше, для вас найважливіше вчасно зупинитися, щоб не переступити межу дозволеного.

Гороскоп на 21 грудня 2021 року Рак

Консерватизм та енергетичний застій Раків може призвести до непередбачуваних, руйнівних наслідків. Потрібно всю свою енергію направити в творче русло, контролюючи та прораховуючи кожен крок.

Гороскоп на 21 грудня 2021 року Лев

Багатьом сьогодні доведеться розплутувати проблеми минулого, вибачатися у тих, кого образили, виправляти помилки, чинити поломки – «латати дірки». Вибачте тих, хто вас образив. Можливо, і вам борги вибачать.

Гороскоп на 21 грудня 2021 року Діва

Не виключено, що сьогодні Діви зіткнуться і з відвертою заздрістю, і з таємними перешкодами. Подолаючи всі ці перешкоди, вони втратять багато сил, але мало чого досягнуть. Виявіть свою вроджену практичність у справах. У кращому разі на вас чекає великий успіх, накопичення багатства, у гіршому – боротьба з недоброзичливцями.

Гороскоп на 21 грудня 2021 року Терези

Цей день – це період закладки подій на майбутнє. Терези виявляться у рідній стихії. Приплив енергії та оптимізм не дасть вам сидіти на місці. Сприятливі ділові контакти. Вам вдасться реалізувати свої ідеї та заробити гроші, якщо ви будете обережними у виборі партнерів.

Гороскоп на 21 грудня 2021 року Скорпіон

Становище планет є несприятливим для жінок-Скорпіонів. Імовірні холодність та байдужість до недоліків партнера і навіть його брехні. У цей день небезпечні байдужість та лінощі. Вони чреваті раннім старінням, появою зморшок, облисінням. Подолання апатії винагородиться енергетичним сплеском, можливістю змінити життя на краще.

Гороскоп на 21 грудня 2021 року Стрілець

Стрільці будуть сьогодні дуже недовірливі щодо свого здоров’я. Вони схильні замикатися на своїх хворобах, довго думати про них, часто впадаючи в іпохондрію. Інформуйте лікаря про свої нездужання, не займайтеся самолікуванням.

Гороскоп на 21 грудня 2021 року Козоріг

При негативних астрологічних аспектах посилюються дратівливість, уразливість, підвищується ймовірність застудних захворювань. Потрібно пам’ятати, що основна причина всіх наших хвороб – стреси та нестійкість нервової системи. Відмінний заряд бадьорості принесе будь-які фізичні навантаження.

Гороскоп на 21 грудня 2021 року Водолій

Не виключено, що сьогодні Водоліям доведеться більше часу присвячувати іншим людям та діловим партнерам, дітям, батькам та їхнім проблемам. Успіх чекає у сім’ї, спільних справах, колективних заходах. Як партнер вам потрібно вибрати собі таку людину, у якої схожі з вами інтереси.

Гороскоп на 21 грудня 2021 року Риби

Цей день символізує зміни. Риби можуть отримати пропозицію руки та серця, поміняти будинок та роботу, є шанс створити міцну сім’ю. Деякі Риби ставляться до шлюбу, як у свого роду можливості подорослішати та звільнитися від батьківського піклування. Зрозумійте, що весілля – не самоціль. Ви повинні знайти свою «другу половину», хоч би як це банально звучало.