fbpx

Гороскоп на 21 грудня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН – День добре підійде для того, щоби взятися за нові справи. Ви швидко отримаєте всю інформацію, необхідну для того, щоб впоратися з ними, та й помічників знайдете легко. Багато Овен отримають підтримку, на яку раніше не розраховували. Деякі представники знаку мають корисні ділові зв’язки.

Варто обережніше з грошима. Ви будете схильні до марнотратства, можете витратити значні суми на дрібниці. Вечір варто провести з найближчими людьми: спілкування з ними буде особливо приємним.

ТЕЛЕЦЬ – День буде сприятливим для зустрічей та переговорів. Ви легко порозумієтеся з дуже різними людьми, справите хороше враження на тих, кому зазвичай майже ніхто не подобається. Можливі пропозиції щодо роботи. Деякі Тельці знайдуть несподіване застосування своїм талантам, чим викликають захоплення оточуючих.

Головне – правильно розставити пріоритети і не переживати через дрібниці. На жаль, у другій половині дня ви будете схильні надавати занадто велике значення дрібницям, на які в інший час не звернули б уваги. Краще не приймати важливих рішень: під впливом емоцій ви можете припуститися помилки.

БЛИЗНЮКИ – День буде яскравим та незвичайним. Ви відчуєте, що готові взятися за щось нове і чудово впораєтеся з тим, що раніше мали лише віддалене уявлення. Багатьом Близнюкам інтуїція допоможе порозумітися з людьми, з якими представники знака раніше не ладнали. Можливе відновлення старих зв’язків, примирення після сварки.

Наполегливість і цілеспрямованість, які ви проявите сьогодні, не всім припадуть до смаку. Гучніше за всіх обурюватимуться люди, які вже давно потай заздрять вам: спостерігати за тим, як ви досягаєте успіху, сьогодні буде особливо нестерпно.

РАК – Будьте готові до сюрпризів: день піднесе їх чимало. Щось напевно піде не за планом, але ви не розгубитеся і знайдете спосіб отримати максимум користі з ситуації, що склалася. Експерименти та імпровізації будуть вдалими, завдяки вмінню творчо підійти до будь-якої справи ви впораєтеся з тим, що не вийшло в інших.

Ймовірно, вдале вирішення фінансових питань, не виключені грошові надходження з несподіваних джерел. Друга половина дня буде особливо сприятливою для спілкування. Якщо ви хочете комусь сподобатися, постарайтеся побачитися або поговорити з цією людиною незабаром після полудня.

ЛЕВ – День навряд чи обійдеться без непорозумінь. Особливо багато їх буде на роботі. Це, втім, не завадить вам вчасно впоратися із справами та успішно завершити розпочате. Не варто поспішати з вирішенням фінансових питань: є ризик випустити з уваги якусь важливу деталь. А ось переговори щодо майбутньої співпраці пройдуть успішно, ви отримаєте цікаві пропозиції.

В особистих відносинах переважатиме вплив позитивних тенденцій. На деяких Львів чекають дуже приємні сюрпризи: можуть здійснитися їхні давні бажання та найсміливіші мрії.

ДІВА – Намагайтеся не привертати до себе зайвої уваги. Це один із тих днів, коли можна досягти значних успіхів, залишаючись у тіні. Перш, ніж звертатися до когось за порадою, переконайтеся, що досвіду та знань цієї людини справді можна довіряти. Сьогодні навколо вас буде багато людей, схильних перебільшувати свої досягнення і перемоги.

Друга половина дня буде особливо плідною. Ви впораєтеся відразу з кількома справами, причому серед них будуть і такі, які насамперед багатьом виявилися не під силу. Однак намагайтеся не втомлюватися: відпочинок піде вам на користь.

ТЕРЕЗИ – Намагайтеся вирішувати найважливіші питання самостійно. Доручати іншим сьогодні варто лише незначні справи, дрібниці, до яких у вас просто не доходять руки. У всьому, що стосується фінансів та майна, варто довіряти інтуїції. Поради знайомих швидше зб’ють вас з пантелику, ніж допоможуть.

Цікаві знайомства обіцяє друга половина дня. Ви легко порозумієтеся з людьми, чиї захоплення і погляди помітно відрізняються від вашого. Спілкування виявиться приємним і корисним, можливо початок дружніх чи романтичних стосунків.

СКОРПІОН – День буде сприятливим для спілкування. На вас чекають незвичайні зустрічі, цікаві знайомства. Напрочуд легко буде ладнати з людьми, до яких раніше не вдавалося знайти підхід. Багато хто зверне увагу на ті ваші таланти і гідності, яких раніше не помічали. Не виключено, що невдовзі ви отримаєте якісь цікаві пропозиції.

З вирішенням звичних завдань ви впораєтеся легко. А от якщо візьметеся за щось нове, можуть виникнути складнощі. Але ви не кинете почате, а постараєтеся якнайшвидше навчитися всього, що потрібно. Поруч виявляться люди, готові допомогти і порадою, і справою

СТРІЛЕЦЬ – На вас чекає насичений день. Справ виявиться більше, ніж можна було очікувати, причому всі вони будуть різними. Деяким Стрільцям доведеться вчитися на ходу новому, інші треба буде згадати те, що вони колись знали. Але всі представники знаку чудово впораються з випробуваннями.

Імовірні вдалі покупки та угоди, а також пропозиції про роботу, якою ви будете раді. Не виключено, що ви знайдете можливість значно збільшити прибутки. Друга половина дня обіцяє несподівані візити. Гості приїдуть здалеку та привезуть добрі новини.

КОЗЕРІГ – На зміну вашому звичайному самовладанню сьогодні прийдуть запальність, імпульсивність і дратівливість. Як не дивно, у деяких справах це виявиться корисним. Розгубившись від вашого натиску, оточуючі підуть на поступки, погодяться на умови, що насамперед здавалися не надто вигідними.

Намагайтеся стежити за тим, щоб через ваші негативні емоції не страждали близькі. Якщо ви будете делікатні з тими, хто вам дорогий, проблем у відносинах не виникне, вдасться навіть подолати якісь давні труднощі.

ВОДОЛІЙ – Сьогодні вам знадобиться вміння зберігати спокій і не піддаватися на провокації. Саме завдяки цим якостям вдасться не лише уникнути конфліктів, а й налагодити стосунки, які насамперед складалися напружено.

Справ може виявитися більше, ніж ви очікували, оскільки доведеться займатися вирішенням не лише своїх, а й чужих проблем. Але ви зрозумієте, на чому потрібно зосередитися негайно, а що може почекати. Тому залишиться достатньо часу і для відпочинку, і спілкування з близькими.

РИБИ – Непросто буде зосередитись на справах. І оточуючі відволікатимуть вас частіше, ніж зазвичай, і просто налаштуватися на серйозний лад вдасться не відразу. Тому краще не братися за щось серйозне у першій половині дня, а почекати небагато. Не виключені добрі новини здалеку; найчастіше вони стосуватимуться фінансів та майна.

Друга половина дня – час, коли вас, напевно, відвідає натхнення. Нові ідеї можуть здатися геніальними, але перш, ніж приступати до втілення в життя, варто все обміркувати і зважити. Не зайвим буде й порадитись із давніми знайомими. Вони, напевно, підкажуть, як краще реалізувати ваші плани.

You cannot copy content of this page