fbpx

Гороскоп на 21 грудня 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН

На вас чекає насичений день. Події, які відбудуться у першій його половині, можуть вплинути на ваші плани, змусити відкласти заплановані раніше справи та зосередитись на чомусь зовсім іншому. Імовірні незвичайні зустрічі, приємні знайомства. Цікаво буде поспілкуватися з тими, хто на вас зовсім не схожий.

У другій половині дня потрібно буде зайнятися тим, що довго ви відкладали. Не можна сказати, що ви зробите це з ентузіазмом, та й спокуса покинути почате буде дуже велика. Але якщо ви все ж таки проявите наполегливість, то досягнете відмінного результату!

ТЕЛЕЦЬ

Якщо ви запланували щось важливе, починайте виконання задуманого якомога раніше. Саме перша половина дня виявиться особливо сприятливою та плідною. Згодом вплив позитивних тенденцій знизиться. Імовірні затримки у справах, суперечки з людьми, які зовсім недавно розуміли вас із півслова та у всьому підтримували.

Намагайтеся уникати перевтоми. У другій половині дня ви особливо потребуватимете відпочинку. Не виключено, що захочеться змінити обстановку або провести час із людьми, яких ви давно не бачили.

БЛИЗНЮКИ

Що б не відбувалося навколо, ви зберігатимете спокій і керуватимете здоровим глуздом. Саме це дозволить уникнути труднощів і не припуститися помилок, виправити які було б нелегко. Корисними виявляться і поради тих, хто вас давно знає. Завдяки таким підказкам ви швидко знайдете найкоротший шлях до мети.

День підійде для спілкування. До вас тягнуться дуже різні люди; інтуїція підкаже, кому варто довіряти, а від кого краще триматися подалі. Ймовірно романтичні захоплення. Нові відносини розвиватимуться стрімко, і вас це порадує.

РАК

На вас чекає дуже неспокійний день. Думати треба буде про кілька справ відразу; не виключено, що це змусить вас нервувати. Деяким Ракам до того ж доведеться виправляти чужі помилки. Це займе чимало часу, тож реалізацію власних планів доведеться відкласти. Але засмучуватися не варто! Все найважливіше ви обов’язково встигнете, а до іншого зможете повернутися трохи пізніше.

Для спілкування з близькими, дружніх зустрічей та романтичних побачень підійде друга половина дня. Імовірні приємні сюрпризи та несподівані подарунки. Та й добрі новини не виключені.

ЛЕВ

Навіть якщо ви запланували на цей день дуже багато, не забувайте відпочивати, намагайтеся відволікатися від справ, хоча б ненадовго. Не виключено, що вимагатимуть термінового вирішення абсолютно нових для вас завдань. Впоратися з ними буде легше, якщо ви не орієнтуватиметеся на досвід, отриманий раніше, постараєтеся не використовувати звичними методами, а придумати щось інше.

Несподівані зустрічі можливі у другій половині дня. Деякі Львів мають можливість поспілкуватися з людьми, за якими вони останнім часом дуже сумували.

ДІВА

День підійде до роботи. Зосередьтеся на найважливіших справах, і ви досягнете навіть кращих результатів, ніж можна було очікувати. Багатьом Дівам знадобиться вміння ладити з людьми, знаходити підхід до тих, хто налаштований недоброзичливо. Завдяки своїм дипломатичним талантам представники знаку зможуть піднятися кар’єрними сходами.

У всьому щодо грошей покладайтеся на інтуїцію. Прислухаючись до її підказок, ви укласти вдалі угоди або знайдете нове джерело доходів. Друга половина дня обіцяє приємні сюрпризи та гарні новини.

ТЕРЕЗИ

Відмінний день для того, щоб виявити ініціативу у справах. Ставте перед собою найвищі цілі, не задовольняйтесь малим. Завдяки своїй наполегливості та цілеспрямованості ви досягнете того, що ще недавно здавалося майже неможливим. Намагайтеся розраховувати виключно на власні сили: навряд чи ви вчасно отримаєте допомогу.

Але навряд чи все вдало складатиметься само собою. Вам потрібно буде докласти зусиль, щоб досягти результату. Не дивно, що у другій половині дня ви відчуєте втому, захочете відпочити.

СКОРПІОН

День принесе чимало переживань. Але пов’язані вони будуть не так з якимись серйозними проблемами, як з нестабільністю емоційного фону. Намагайтеся проводити час із людьми, які надихають та підтримують вас, а не змушують хвилюватися ще більше.

Це вдалий день для того, щоб збирати та аналізувати інформацію. Ви нікому не дозволите обдурити вас або ввести в оману, а покладатиметеся тільки на факти. Тому вдасться уникнути помилок та невірних суджень. Вечір порадує добрими новинами, що стосуються ваших близьких.

СТРІЛЕЦЬ

День буде особливо сприятливим для тих, чия робота пов’язана із спілкуванням, потребує вміння знаходити підхід до різних людей. Імовірні знайомства, які відкриють нові професійні перспективи. Добре відбудуться ділові зустрічі. Не виключено, що ви зможете непогано заробити.

Вдалими будуть поїздки, і не важливо, чи планувалися вони заздалегідь, чи рішення було ухвалено в останню хвилину. Швидше за все, хтось із давніх друзів захоче скласти вам компанію. Ви чудово проведете час разом.

КОЗЕРІГ

Сьогодні вам буде особливо легко ладнати з людьми. Цим варто скористатися, щоб провести якісь важливі переговори, поспілкуватися з тими, підтримкою яких ви хотіли б заручитися. Можливі незвичайні зустрічі та корисні знайомства. Не виключені несподівані, але дуже привабливі ділові пропозиції.

Можна зосередитись на сімейних справах. Вам вдасться допомогти близьким, вирішити проблеми, що їх турбували останнім часом. На вечір краще не планувати особливо тяжких справ. Набагато краще цей час підійде для відпочинку, невеликої прогулянки, приємної подорожі.

ВОДОЛІЙ

Не вимагайте надто багато від оточуючих. Можливо, вони не відразу зможуть гідно оцінити ваші ідеї та пропозиції. Важко буде уникнути непорозуміння, проте у ваших силах не допустити конфлікту, зберегти добрі стосунки з усіма. Будь-які розмови щодо грошей, майна, майбутніх покупок вимагатимуть від вас терпіння та самовладання.

Друга половина дня минеться особливо плідно. У цей час можна братися навіть за найскладніші справи: ви добре з ними впораєтеся. Швидко вирішаться і домашні проблеми, через які колись було чимало заворушень.

РИБИ

Не поспішайте. Початок дня пройде приємно і спокійно, буде сприятливим для завершення старих справ, вирішення якихось поточних питань. А ще в цей час можна поговорити про майбутнє з людьми, які насамперед не раз давали вам тямущі поради, підказували, як варто діяти. Їхній досвід знову буде вам корисний.

Друга половина дня, навпаки, виявиться повною справ і турбот. Але це слушний час для того, щоб проявити ініціативу. Вашим сміливим починанням буде супроводжувати успіх. Імовірні несподівані подарунки, приємні сюрпризи.

You cannot copy content of this page