fbpx
Перейти до вмісту

Гороскоп на 21 лютого для всіх знаків Зодіаку:

  • від

Гороскоп на 21 лютого 2021 року Овен

Будьте пильні, остерігайтеся пліток і наклепів. Виключіть спілкування з егоїстичними і агресивними людьми. Не піддавайтеся впливу всіляких нових теорій в релігій. Залишайтеся вірними своїм ідеалам. Не приймайте ніяких важливих рішень, не беріть участі в суперечках і вичікуйте. Якщо вже так сталося, що вас втягнули в з’ясування відносин, не принижуйтеся до крику.

Гороскоп на 21 лютого 2021 року Телець

Пасивний день, несприятливий для нововведень, змін, подорожей. Небажано приймати поспішні рішення, краще трохи перечекати. Заплануйте на сьогодні відпочинок з дітьми на свіжому повітрі. Вечір проведіть у суспільстві надійних друзів. У другій половині дня поганий настрій може покинути вас. Любов і мир знову увійдуть в ваш будинок.

Гороскоп на 21 лютого 2021 року Близнюки

День покаяння, смирення, підпорядкування. Сприятливо відвідування храму, підвищення духовного рівня, очищення організму. Віддайте перевагу вашим домашнім справам, відвідайте своїх забутих друзів або родичів. Корисно визнавати свої помилки.

Гороскоп на 21 лютого 2021 року Рак

День символізує накопичення знань і досвіду. Сприятливий для вивчення наук, ремесел, наставництва, досягнення наміченої мети. Багато Раків будуть здатні передбачати майбутнє. Небезпека цього дня – упертість і відсутність розсудливості. Сни можуть бути віщими і скоро збудуться.

Гороскоп на 21 лютого 2021 року Лев

День подолання сумнівів, визначення свого призначення. Творчий порив, реалізований в цей день, може докорінно змінити ваше життя, піднести на нові, раніше недосяжні висоти. Але не чекайте допомоги з боку рідних і близьких – робіть все переважно самі. У будь-якій справі будьте послідовні і терплячі.

Гороскоп на 21 лютого 2021 року Діва

День відзначений зниженням захисних сил організму. Можуть виникнути невеликі проблеми зі здоров’ям. Навряд чи це буде що-небудь серйозне, швидше за все – легка застуда. Вам краще трохи полежати вдома. Уважно поставтеся до харчування. Рекомендуються масаж і водні процедури.

Гороскоп на 21 лютого 2021 року Терези

День підходить для активних дій, але від помилок ніхто не застрахований. Труднощі можуть виникнути через прийняття поспішних рішень, небажання прислухатися до чужої думки і надмірної самовпевненості. Постарайтеся не бути відвертими з малознайомими людьми, оскільки з їх боку не виключені інтриги.

Гороскоп на 21 лютого 2021 року Скорпіон

Сьогодні зірки радять зосередитися на конкретних справах і бути активнішим. Використовуйте цей час для навчання і пошуків ефективніших методів самореалізації. Позитивні емоції принесуть зустрічі з друзями і близькими людьми. У вільний час займіться своїм здоров’ям.

Гороскоп на 21 лютого 2021 року Стрілець

Постарайтеся запланувати справи, які були відкладені до кращих часів. Це прекрасний час для спілкування з маленькими дітьми. Вдало складуться поїздки, пов’язані з відпочинком і розширенням кругозору.

Гороскоп на 21 лютого 2021 року Козеріг

Відмінний час для відпочинку і розваг. Якщо ви давно хотіли щось купити, з кимось зустрітися або кудись сходити, не відкладайте. Постарайтеся не залишатися на самоті, інакше може нахлинути жалість до себе.

Гороскоп на 21 лютого 2021 року Водолій

Сьогодні ви не зможете об’єктивно оцінювати ситуацію, тому почекайте з прийняттям важливих рішень. Направте свою енергію на облаштування житла. Що б ви не зробили, результат перевершить очікування.

Гороскоп на 21 лютого 2021 року Риби

Займіться справами, в довгій шухляді. По можливості проводьте більше часу з близькими людьми. Обережніше з грошима: краще не давати великі суми в борг навіть перевіреним людям.