fbpx

Гороскоп на 22 листопада 2022 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН:

День пройде дуже плідно, якщо ви самі проявите ініціативу, не сидітимете склавши руки і чекатимете, поки вам запропонують щось цікаве. Як тільки ви знайдете цікаву справу, підтягнуться і бажаючі зайнятися ним разом з вами.

До середини дня краще не робити великих покупок – є ризик, що гроші будуть витрачені даремно. Це єдиний неприємний момент. В іншому ж переважатиме вплив позитивних тенденцій, так що у вас не з’явиться жодних підстав скаржитися на життя. А ось приводів для радості виявиться цілком достатньо.

ТЕЛЕЦЬ:

День пройде непогано, але деякі приводи для занепокоєння все ж таки принесе. Нелегко прийде Тельцям, які сьогодні вирушать на якісь сімейні заходи. Ладити з родичами, особливо старшими, буде дещо складніше, ніж зазвичай. Але сварок все ж таки вдасться уникнути, та й приводів для серйозних образ не буде.

Натомість час, проведений із друзями, подарує масу яскравих емоцій. Вони, напевно, запропонують щось цікаве, та й ваші ідеї підтримають із великим ентузіазмом. Можливі несподівані подарунки, сюрпризи, а також запрошення, які ви приймете із задоволенням.

БЛИЗНЮКИ:

Які б плани ви не будували на сьогодні, розраховуйте тільки на свої сили, знання та здоровий глузд, коли втілюватимете їх у життя. Втручання знайомих може призвести до неприємностей і прикрих непорозумінь. Не виключено, що навіть найближчі нададуть вам ведмежі послуги, причому зовсім цього не бажаючи.

Чим меншими будуть ваші очікування від інших, тим простіше знаходитиме з навколишніми спільну мову. Вечір чудово підійде і для дружньої зустрічі, і для маленького сімейного свята, і для романтичного побачення у незвичайній обстановці.

РАК:

Не беріться за складні справи на початку дня. Важливі зустрічі теж варто відкласти: вранці вам буде набагато складніше знайти потрібні слова і вибрати ту лінію поведінки, яка б справила сприятливе враження. Дуже корисно буде відпочити, відновити сили, зайнятися чимось невтомним, але цікавим ви відразу відчуєте себе бадьоріше.

А ось друга половина дня якраз підійде для всього серйозного, відповідального та потребує уваги. У цей час вам легко буде зосередитися, інтуїція підкаже, що краще зробити, а поряд будуть люди, які готові допомогти і підтримати.

ЛЕВ:

Нарешті знайдуться відповіді на питання, над якими ви останнім часом довго розмірковували, і багато чого стане набагато простіше. А ще ви розберетеся з нудними справами, які давно вимагали уваги, і з радістю візьметеся за щось цікавіше. Добре складуться поїздки, особливо якщо ви відправитеся в них на запрошення старих друзів.

Намагайтеся уважно спостерігати за тим, що відбувається навколо: так у вас буде шанс отримати корисну інформацію, раніше за інших дізнатися про те, що незабаром обов’язково знадобиться. Завдяки досвіду інших людей ви можете уникнути власних помилок.

ДІВА:

Підходящий день для розмов з людьми, які поділяють ваші захоплення, разом з вами займаються цікавими справами. Дуже корисно поділитись з ними ідеями, обмінятися враженнями про важливі події недавнього минулого. Навіть від суперечок буде толк, адже завдяки їм знайдуться дуже вдалі рішення.

День напевно принесе якісь радісні події, а найвинахідливішим Дівам до того ж дасть шанс досягти того, чого вони давно прагнули. Єдине, що вимагається від вас, це не йти на поводу у швидкоплинних бажань і пам’ятати про обіцянки, які були раніше.

ТЕРЕЗИ:

Нудьгувати сьогодні точно не доведеться, адже на вас чекають незвичайні зустрічі, цікаві розмови та пропозиції, від яких не захочеться відмовлятися. Деякі Терези отримають нарешті відомості, на які давно чекали, і приводів для хвилювань у таких представників знака відразу стане менше.

Намагайтеся не вимагати від себе неможливого. Краще не будувати грандіозних планів, бо через несподівану подію все може скластися зовсім не так, як ви розраховували. Починайте з найважливішого та термінового, оскільки саме перша половина дня обіцяє бути особливо сприятливою та плідною.

СКОРПІОН:

Захочеться зайнятися кількома справами одночасно, вирішити одразу всі питання, які останнім часом турбували вас та ваших близьких. На жаль, це навряд чи вдасться. Але якщо ви діятимете послідовно, то все встигнете і не виб’єтеся з сил. Важливо уникати будь-якої зайвої метушні, зберігати самовладання та впевненість у успіху.

Для багатьох знайомих, та й не тільки для них, ваші підтримка та допомога сьогодні будуть особливо важливими. Але перш ніж кидати власні справи та займатися вирішенням чужих проблем, подумайте, чи так це необхідно. На жаль, є ризик, що хтось спробує зловжити вашою добротою.

СТРІЛЕЦЬ:

Розуміти оточуючих ви сьогодні будете чи не краще, ніж себе. Вдасться порозумітися навіть з тими, хто неохоче йде на контакт, нічого не розповідає про себе і намагається не виявляти жодних емоцій. На багатьох ваше вміння до всіх знаходити підхід справить незабутнє враження. Люди, котрі раніше не спілкувалися з вами, зрозуміють, як багато втратили.

Можна просто відпочити та приємно провести час. Але зірки будуть особливо прихильними до Стрільців, які сьогодні захочуть зайнятися чимось корисним. На таких представників знака чекає великий успіх.

КОЗОРІГ:

Сьогодні вам знадобиться вміння зберігати самовладання. Цей день буде непростим, особливо для тих, хто запланував поїздки чи зустрічі. Щось може піти за планом, ймовірна плутанина, яка призведе до затримок. Ви з усім розберетеся, але це вимагатиме зусиль і терпіння.

Близькі не завжди розумітимуть вас правильно. Але ви не станете на них сердитись, навіть якщо доведеться прості речі пояснювати багато разів. На початку дня не виключені неприємні моменти у спілкуванні, але надвечір все обов’язково налагодиться.

ВОДОЛІЙ:

День буде сприятливим для зустрічей та знайомств, спілкування з людьми, яким ви хотіли б сподобатися. Вдасться обійтися без суперечок із тими, чиї погляди відмінні від ваших, залучити недавніх суперників на свій бік. Не виключено, що на місці давньої ворожості зародиться взаємна вона.

Зосередитись на чомусь корисному сьогодні буде важко. Ви раз у раз будете відволікатися від важливих дав на дрібниці, а часом і просто витати в хмарах. Не лайте себе за це вам просто потрібно трохи відпочити.

РИБИ:

Не варто обговорювати серйозні питання, якщо вони не потребують негайного вирішення. Сьогодні вам може бути складно висловити свою точку зору ясно і зрозуміло, а нікого при цьому не образити виявиться ще складніше. До того ж доведеться мати справу з особливо вразливими та чутливими людьми.

Зате говорити про дрібниці буде дуже приємно. Ви зможете розвеселити всіх, надихнути тих, хто занепав духом і втратив віру в себе. Ви виявите оптимізм і дружелюбність, і багато хто захоче познайомитися з вами ближче. Ймовірно і початок романтичної історії.

You cannot copy content of this page