fbpx

Гороскоп на 22 лютого 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН – Вам належить багато зробити, тому намагайтеся не витрачати час даремно. У першій половині дня вам знадобиться вміння швидко приймати рішення, прислухатися до підказок інтуїції. Ваша цілеспрямованість справить сильне враження на оточуючих. Не виключено, що завдяки їй ви знайдете нових ділових партнерів.

Не завжди просто буде жити з близькими людьми: вони можуть неправильно розуміти вас, ображатися навіть на безневинні зауваження. Але ви збережете доброзичливість і спокій, постараєтеся все відразу прояснити, це дозволить уникнути серйозних проблем.

ТЕЛЕЦЬ – День порадує і добрими новинами, і новими можливостями. Не треба буде діяти поодинці: поруч виявляться люди, на яких можна покластися у всьому. Деякі Тельці знайдуть нових союзників, підтримка яких ще не раз буде вам корисна. Ймовірно, вдале вирішення фінансових питань, у тому числі таких, через які раніше було чимало хвилювань.

Відносини з близькими будуть складатися гармонійно, не виникнуть причини для суперечок. Улюблену людину ви взагалі розумітимете з півслова. Романтичне побачення надовго запам’ятається обом.

БЛИЗНЮКИ – День підійде для важливих та складних справ. Ви не станете відволікатися, тому нічого не пропустіть з уваги, не зробіть навіть дрібних помилок. До того ж не буде спокуси покинути розпочате на півдорозі, навіть якщо виникнуть якісь труднощі. Можуть допомогти люди, від яких ви не очікували нічого хорошого. Не виключено, що останні суперники захочуть стати на ваш бік.

Ви помітите, що ладити з оточуючими стало простіше, а відносини, що раніше складалися напружено, налагоджуються. Важливо не квапити події. Перш ніж виявити ініціативу, переконайтеся, що вона буде доречною та своєчасною.

РАК – День навряд чи обійдеться без переживань та хвилювань. Ви будете особливо чутливими та вразливими, можете приймати близько до серця те, до чого іншим часом поставилися б легко. Поруч будуть люди, готові допомогти вам, підняти настрій, дати хорошу пораду. Не бійтеся розповісти про те, що вас турбує.

Можуть з’явитися нові плани, пов’язані з роботою чи бізнесом. Не поспішайте приступати до їхньої реалізації: момент для цього зараз не найсприятливіший. Краще почекати трохи, переконатися, що ви вивчили всі можливості та вибрали правильний шлях.

ЛЕВ – Сприятливий день спілкування. Навіть найважливіші питання можна обговорювати у невимушеній обстановці: вас уважно вислухають та багато в чому підтримають. Не виключені знайомства, з яких розпочнуться дружні чи романтичні стосунки. Вам нескладно завоювати симпатію навіть тих, кому зазвичай ніхто не подобається.

Однак варто насторожитися, якщо ви відчуваєте, що хтось дуже наполегливо цікавиться вашими фінансовими можливостями або намагається залучити вас до якоїсь сумнівної історії. Перш ніж підписувати будь-які документи, уважно вивчіть їх зміст.

ДІВА – Ладити з оточуючими сьогодні може бути складніше, ніж зазвичай: навіть близькі не завжди розумітимуть вас правильно. Навряд чи вдасться уникнути гарячих суперечок, але у ваших силах вести їх конструктивно, не переходячи на особистості. Якщо ви поведете себе правильно, то швидко знайдеться рішення, яке сподобається всім.

День підійде для занять, що потребують творчого підходу, винахідливості та фантазії. А ось вирішення рутинних завдань не завжди даватиметься легко. Особливо уважними варто бути Дівам, які мають справу з грошима – своїми чи чужими.

ТЕРЕЗИ – Важко буде зосередитись на тих справах, які потребують уваги. Відволікатися ви будете набагато частіше, ніж зазвичай, і сердитиметеся на себе через це. До того ж оточуючі часом виводитимуть вас з рівноваги непроханими порадами чи критичними зауваженнями. Але серйозних помилок ви все ж таки не допустите, а дрібні вчасно помітите і спробуєте виправити.

День буде сприятливий для спілкування з друзями та іншими близькими людьми, відвідування сімейних заходів, організації домашніх свят. Добре пройде побачення, вдалою буде романтична подорож.

СКОРПІОН – Прислухайтеся до інтуїції: її підказки вам сьогодні стануть у пригоді. Саме завдяки їм ви не припуститеся помилок, правильно виберете союзників і не станете жертвою чужої підступності. Намагайтеся перевіряти будь-яку отриману інформацію. На жаль, ввести вас в оману можуть навіть люди, які раніше ніколи не підводили.

Справ виявиться більше, ніж ви очікували. Швидше за все, у другій половині дня захочеться відволіктися від турбот і відпочити. Але спочатку потрібно обов’язково довести почате до кінця, інакше пізніше ви зіткнетеся з труднощами.

СТРІЛЕЦЬ – День буде насиченим та дуже плідним. Справ виявиться більше, ніж ви очікували, але впоратися з усіма вдасться. Щоправда, для вирішення деяких завдань доведеться докласти неабияких зусиль. Але ви з усім упораєтесь.

Можливі успішні ділові переговори, не виключені пропозиції, що обіцяють швидке зростання доходів. Деякі Стрільці познайомляться з людьми, підтримка яких незабаром виявиться дуже корисною. Ймовірно романтичні захоплення на роботі. Відносини, що розпочалися цього дня, незабаром стануть серйозними.

КОЗОРІГ – Події цього дня можуть неприємно здивувати, але загалом він складеться непогано. Намагайтеся не поспішати з рішеннями, якщо вони стосуються роботи, грошей, розвитку вашого бізнесу. Потрібно спокійно розібратися в ситуації, перш ніж робити чи пов’язувати серйозними зобов’язаннями. Рішення, що лежать на поверхні, навряд чи будуть правильними.

Порадує романтичне побачення, особливо якщо воно пройде у незвичайній обстановці. Сприятливим буде день і для спілкування з друзями. Вони, напевно, запропонують щось цікаве.

ВОДОЛІЙ – Починайте день із простих чи добре знайомих справ, не поспішайте братися за те, що здається складним. Краще нікуди не поспішати: це дозволить уникнути напружених моментів та переживань, зберегти гарний настрій та спокійно ухвалити якісь важливі рішення.

Не завжди рівно будуть складатися відносини з оточуючими, часом здаватиметься, що вас не розуміють навіть найближчі. Однак знайти з усіма спільну мову ви все ж таки зможете. Головне – не піддаватися на провокації, не йти на поводі у швидкоплинних емоцій.

РИБИ – Вдасться знайти відповіді на непрості питання, про які ви багато розмірковували останнім часом. З’являться ясність і визначеність там, де їх не вистачало. Ви визначитеся з планами, зрозумієте, на чому потрібно зосередитись. Поруч будуть люди, на яких можна покластися. Якщо ви звернетеся до когось за допомогою, вам не відмовлять.

День підійде для пошуку однодумців, спілкування з тими, кого б ви хотіли бачити своїми діловими партнерами. Особисті стосунки не завжди будуть складатися рівно, але до вечора все ж таки налагодяться, і всі напружені моменти будуть забуті.

You cannot copy content of this page