fbpx

Гороскоп на 22 травня 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН – Не переживайте через дрібниці. Початок дня навряд чи обійдеться без труднощів, та й розбіжності з близькими не виключені. Але інтуїція підкаже вам, як варто поводитися і що робити. Незабаром ви знайдете спосіб змінити ситуацію на краще.

Вплив позитивних тенденцій буде особливо сильним у другій половині дня. Цей час підійде і для завершення справ, розпочатих раніше, і для того, щоби взятися за щось нове. Можливі грошові надходження, у тому числі з несподіваних джерел, та цінні подарунки, яким ви будете дуже раді.

ТЕЛЕЦЬ – Намагайтеся реально дивитися на речі, не захоплюйтесь мріями та фантазіями. День відкриє багато цікавих можливостей, але для того, щоб скористатися ними, потрібно правильно оцінити свої сили. Корисно буде звернутися за порадою до людини, яка й раніше не раз підтримувала вас, радила, як вчинити.

Можливі зміни на краще в особистих відносинах. Але відбудуться вони лише в тому випадку, якщо ви виявите ініціативу. Так що не соромтеся зробити перший крок назустріч тому, хто давно вам симпатичний, або зізнатися у своїх почуттях.

БЛИЗНЮКИ – Не відкладайте важливих зустрічей та серйозних розмов. У першій половині дня ладнати з оточуючими буде особливо легко, ви порозумієтеся навіть з тими, з ким раніше сперечалися з будь-якого приводу. Пощастить покласти край давнім розбіжностям, помиритися з людьми, з якими ви були в сварці.

Друга половина дня буде насиченою. Маса справ вимагатиме вашої уваги, і не відразу буде зрозуміло, за що варто взятися в першу чергу. Цей час підійде для вирішення фінансових питань, для покупок та укладання угод.

РАК – Починайте день із корисних занять. Всього за кілька годин ви розберетеся з справами, що накопичилися останнім часом, впорайтеся з тими, що довго відкладали. Підійде цей період для роботи з документами, складання офіційних запитів, підготовки до відвідування державних організацій.

У другій половині дня захочеться відволіктися від турбот, і така можливість у вас, напевно, з’явиться. Не виключено, що вас запросять у цікаву поїздку чи на якийсь незвичайний захід. Проте варто мати на увазі, що у другій половині дня життєвий потенціал дещо знизиться. Подбайте про те, щоб у вас залишилося достатньо часу для спокійного відпочинку.

ЛЕВ – Не гарячкуйте і не гнівайтесь, якщо на початку дня щось піде не за планом. Всі труднощі, які можуть виникнути в цей час, матимуть тимчасовий характер і незабаром залишаться в минулому. Вплив позитивних тенденцій незабаром посилиться і ви відчуєте, що життя налагоджується.

Друга половина дня буде сприятливою для спілкування. Ви чудово порозумієтеся і з близькими людьми, і з тими, з ким вперше зустрілися зовсім недавно. Випадкове знайомство може одержати романтичне продовження. Нові відносини незабаром стануть важливими для вас.

ДІВА – Не варто братися за важливі справи з самого ранку. Не одразу вдасться зібратися з думками та зрозуміти, як треба діяти. Ранок підійде для приємних розмов з близькими, прогулянок і цікавих занять, для яких ви раніше не знаходили часу.

Друга половина дня буде більш плідною. Ви впораєтеся з вирішенням серйозних питань, багато виходитиме добре. Але не вимагайте від себе неможливого: дещо краще відкласти, а поки що трохи відпочити, відновити сили. Можна згадати про давнє хобі, воно знову подарує позитивні емоції.

ТЕРЕЗИ – Не поспішайте. Терпіння вам сьогодні напевно стане в нагоді, адже події розвиватимуться дещо повільніше, ніж вам хотілося б. Можливі затримки саме у тих справах, з якими ви розраховували впоратися швидко. Але все це не завадить вам досягти успіху ще до кінця дня.

Особливо легко вам сьогодні добитися справи, що вимагають фантазії, винахідливості та нестандартного погляду на речі. Ви не станете наслідувати чужий приклад, віддаєте перевагу знайти власний шлях до мети. Навколишні не відразу оцінять ваш підхід до справ, але незабаром зрозуміють, що ви вчинили абсолютно правильно.

СКОРПІОН – Навколишні будуть частіше, ніж зазвичай, втручатися у ваші справи, і це вам навряд чи сподобається. Особливо багато напружених моментів буде у першій половині дня. Не давайте волі негативним емоціям. Варто почекати зовсім небагато: невдовзі всі зрозуміють, у чому вам можна допомогти, а де краще дозволити самостійно діяти.

У всьому, що стосується відносин з найближчими людьми, покладайтеся на інтуїцію. Її підказки виявляться точними та своєчасними, допоможуть уникнути розбіжностей та суперечок. Можливі приємні сюрпризи, знаки уваги та подарунки.

СТРІЛЕЦЬ – Намагайтеся дивитись на речі реально, не витати у хмарах і не будувати ілюзій. Особливо важливою є ця порада для Стрільців, які сьогодні візьмуться за щось нове. Такі представники знака ризикують переоцінити свої можливості, припуститися помилок, які складно буде виправити. Корисно буде порадитись з тими, хто добре вас знає і вже не раз підказував, як краще вчинити.

День підійде для важливої розмови з близькими, обговорення питань, які примушували всіх турбуватися. Саме ви знайдете відмінне рішення, побачите, як змінити ситуацію на краще.

КОЗЕРІГ – Будьте уважні на початку дня. Краще не поспішати з рішеннями, особливо якщо йдеться про гроші, сімейне майно, якісь справи, важливі і для вас, і для ваших близьких. Ідеї, які першими спадають на думку, навряд чи виявляться вірними. Зачекайте трохи; невдовзі ви отримаєте інформацію, яка підкаже, що робити далі.

Друга половина дня підійде на вирішення звичних завдань, завершення розпочатого раніше. Поруч будуть близькі, їхня допомога та підтримка виявляться дуже доречними. Добре відбудуться сімейні заходи, не розчарують зустрічі із родичами.

ВОДОЛІЙ – З’являться незвичайні ідеї, нові плани, які хочеться реалізувати негайно. Але краще не поспішати і діяти обережно, особливо якщо йдеться про якісь справи, важливі і для вас, і для ваших близьких. Пам’ятайте: необов’язково приймати рішення наодинці і брати він всю відповідальність. Порадьтеся з тими, хто добре вас знає, це напевно піде на користь.

Варто обережніше з грошима. Сьогодні ви схильні до деякої легковажності у вирішенні фінансових питань, тому можливі марні витрати, прикра втрати. А ось у сфері романтичних відносин переважатиме вплив позитивних тенденцій.

РИБИ – Хоч би як хотілося відкласти повсякденні турботи і взятися за зовсім нову і дуже захоплюючу справу, почати день краще з вирішення вже знайомих завдань і тих питань, які давно потребують уваги. Чим більше ви встигнете зробити вранці, тим більше у вас потім буде можливостей для приємного спілкування, цікавих поїздок, творчості та інших приємних занять.

У другій половині дня вдасться в неформальній обстановці отримати якісь робочі питання, поговорити з людьми, професійний досвід яких може бути вам корисний.

You cannot copy content of this page