fbpx
Перейти до вмісту

Гороскоп на 22 жовтня 2021 року для всіх знаків Зодіаку:

  • від

Гороскоп на сьогодні 22.10.2021 року для кожного знака зодіаку

Гороскоп на 22 жовтня 2021 року Овен

Ви нарешті зрозумієте, що не варто надавати великого значення словам партнера. Тим більше що його жарти часом здаються занадто вже оригінальними.

Може, запропонувати йому залишитися друзями? Пийте овочеві соки – томатний, гарбузовий. На роботу варто захопити з собою сендвічі з житніми хлібцями.

Гороскоп на 22 жовтня 2021 року Телець

Ви пошкодуєте про свою стриману поведінку, оскільки ваш кавалер раптом здасться вам дуже привабливим. Але поспішати бездумно кидатися в любовні авантюри теж не варто.

Увечері вас чекають невідкладні справи. Браслет з бурштину яскраво-оранжевого кольору додасть вам енергії і сил.

Гороскоп на 22 жовтня 2021 року Близнюки

Готуйтеся, у вас на роботі все буде складатися непросто – суцільні інтриги, доноси, з’ясування відносин, перехід на особистості. Головне, залишатися над сутичкою.

Глуха взаємна недовіра між колегами може завершитися відкритою конфронтацією. І тут ваша роль миротворця буде дуже до речі. Ви зможете всіх заспокоїти.

Гороскоп на 22 жовтня 2021 року Рак

Вкрай неблагополучний день, пов’язаний з обманами, наклепом, переслідуваннями. Бути може, події найближчим часом будуть розвиватися не зовсім так, як ви цього хотіли.

На жаль, вплинути на їх хід вам навряд чи вдасться. Планети радять не втручатися в хід подій – велика частина неприємностей зникне сама собою.

Гороскоп на 22 жовтня 2021 року Лев

Критичний день. Можливі душевна неврівноваженість і часта зміна настроїв. Постарайтеся тримати себе в руках і не давати виходу негативним емоціям.

Любителям оригінальності і екстравагантності рекомендується на деякий час стримати свій запал в вираженні індивідуальності.

Гороскоп на 22 жовтня 2021 року Діва

Несприятливий час для будь-якої діяльності. Все, за що б не взялися сьогодні чоловіки-Діви, буде безуспішним. Постарайтеся легко ставитися до насмішок долі – сьогодні вам доведеться задовольнятися тим, що підносить життя.

Добре проявляти милосердя, прощати образи.

Гороскоп на 22 жовтня 2021 року Терези

Приготуйтеся до проблем в особистому житті або несприятливим для вас кадрових перестановок. Можливий конфлікт з керівництвом.

Неприємні новини зможуть вивести вас з рівноваги, вдаривши по настрою або самопочуттю. Здоров’я кілька погіршиться через хронічну втому.

Гороскоп на 22 жовтня 2021 року Скорпіон

Несприятливий день. Сьогодні більшості Скорпіонів може здатися, що все проти них. Але не робіть з усього трагедію – швидше за все винна ваша недовірливість.

Однак якщо з’явиться можливість усамітнитися, то використовуйте її негайно. Це допоможе розслабитися, спокійно обдумати назрілі проблеми і зробити правильні висновки.

Гороскоп на 22 жовтня 2021 року Стрілець

Критичний день. Нестабільність в особистому житті може стати причиною неврівноваженості і дратівливості. Можливі різкі і раптові зміни в службовому або суспільне становище, пов’язані з наклепом і підступами недоброзичливців.

Вам необхідно тверезо оцінити своє оточення.

Гороскоп на 22 жовтня 2021 року Козоріг

Вкрай несприятливий день. Не виключено, що саме зараз почнеться період, пов’язаний з переоцінкою цінностей, духовними пошуками, що негативно відіб’ється на ваше уміння вірно спрямовувати свої життєві сили.

Сьогодні краще не старатися і не втручатися в жодні конфлікти, тому що наслідки можуть бути жахливими. Займіть вичікувальну позицію.

Гороскоп на 22 жовтня 2021 року Водолій

Несприятливий день для спілкування з партнерами, навчання, початку нової справи. Зірки вказують на небезпеку для вашого здоров’я. Якщо ви збираєтеся в поїздку або самі керуєте авто, будьте уважні на дорозі. Вірогідні травми.

Не намагайтеся ігнорувати власну інтуїцію або змінювати своїм морально-етичним принципам – добра від цього не буде. Небезпечно вдаватися до обжерливості або захоплюватися напоями.

Гороскоп на 22 жовтня 2021 року Риби

Критичний день. Життєвий потенціал знаходиться у верхній точці, однак несприятливе розташування планет буде заважати здійсненню задумів або повністю виключить взаєморозуміння в спілкуванні.

Сварки з партнером і взаємні образи можуть повністю зіпсувати відносини, що склалися. Не виключено, що емоції будуть перехльостувати через край.