fbpx

Гороскоп на 23 грудня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН – Запасіться терпінням: воно стане вам у нагоді, щоб успішно завершити розпочаті справи. Не все відразу складеться так, як хотілося б, але якщо ви не відмовитеся від задуманого, то досягнете відмінного результату. Ваша наполегливість сподобається оточуючим. Не виключено, що незабаром вам зроблять цікаві пропозиції щодо роботи.

Варто бути обережнішим із грошима: сьогодні можливі невиправдані витрати, втрати. Небажано і брати на себе якісь серйозні фінансові зобов’язання: виконати їх виявиться дещо складнішим, ніж вам здасться сьогодні. А от із погляду романтичних стосунків цей день буде дуже сприятливим.

ТЕЛЕЦЬ – Сьогодні у вас буде особливо багато турбот; Ймовірно, доведеться займатися кількома справами відразу. Намагайтеся не витрачати надто багато часу на дрібниці. Не варто вести довгі суперечки з людьми, які в чомусь з вами не згодні: незабаром і так усім стане ясно, що ви мали рацію.

Краще утриматися від будь-яких сумнівних починань, участі в авантюрах, а також співпраці з людьми, які не можуть похвалитися бездоганною репутацією. Потрібна розбірливість і в особистих відносинах: не всім, хто намагатиметься завоювати вашу симпатію, варто довіряти.

БЛИЗНЮКИ – Вдома буде більше турбот, ніж зазвичай. Не виключено, що заради вирішення якихось побутових проблем доведеться відволіктися від роботи, відкласти заплановані справи. Ви з усім упораєтесь, але для цього знадобляться терпіння та наполегливість. Поруч будуть люди, на яких можна покластися. Не бійтеся звернутися до них за допомогою чи порадою.

День буде сприятливим для зустрічі з друзями чи коханою людиною. Ви добре проведете час разом. Напевно, знайдуться цікаві справи, можуть з’явитися і спільні плани на найближче майбутнє.

РАК – Варто проявити ініціативу у справах: так ви досягнете помітних успіхів, упораєтеся з важливими завданнями. Деякі Раки зможуть зміцнити давні професійні зв’язки та придбати нові. Не виключені пропозиції щодо роботи, що обіцяють швидке зростання доходів. Вдало складуться відрядження, буде шанс укласти вигідні угоди.

Особисті стосунки не завжди складатимуться гладко, можливі напружені моменти, розбіжності з близькими. Намагайтеся не вести гарячих суперечок через дрібниці. Іноді варто піти на невеликі поступки, щоб не псувати настрій ні собі, ні близьким.

ЛЕВ – Вдалий плідний день. Завдяки своїм знанням і досвіду ви швидко впораєтеся зі складними справами, досягнете успіху в справі, що ще зовсім недавно здавалася майже безнадійною. Ви зацікавите нових знайомих своїми ідеями, знайдете союзників, на яких можна покластися будь-якої миті. День підійде для вирішення фінансових та юридичних питань, оформлення відповідних документів.

Маса справ вимагатиме вашої уваги, але все ж таки намагайтеся не займатися всім відразу і не перевтомлюватися. У другій половині дня дуже корисно буде відволіктися від турбот хоча б ненадовго, провести час із друзями чи коханою людиною.

ДІВА – Що б не відбувалося сьогодні, не поспішайте приймати рішення та робити висновки. Перше враження майже напевно виявиться неправильним, потрібно деякий час для того, щоб вивчити ситуацію і розібратися, чому обставини склалися саме так. Багатьом Дівам допоможе уникнути помилок досвіду, отриманого раніше.

Варто приділити увагу близьким: для них це буде особливо важливим. Добре пройдуть сімейні заходи, та й зустрічі з друзями залишать найприємніше враження. Вечір обіцяє хороші новини, що стосуються особливо дорогої вам людини.

ТЕРЕЗИ – Дуже багато хороших ідей принесе перша половина дня. Щоправда, не все, що ви задумали, вдасться реалізувати одразу. Але ви матимете достатньо терпіння, щоб дочекатися сприятливого моменту. Добре відбудуться ділові зустрічі. Деякі Терези домовляться про спільні дії з тими, з ким раніше не ладнали.

В особистих відносинах переважатиме вплив позитивних тенденцій. Ймовірно, примирення після сварки, відновлення зв’язків, якими ви раніше дорожили. Увечері буде можливість відвідати якісь цікаві заходи у найприємнішій компанії.

СКОРПІОН – Важко буде зібратися з думками на початку дня. Цей час навряд чи підійде для серйозних справ: ви будете нервувати куди більше, ніж зазвичай, і звертати увагу зовсім не на те, що пізніше виявиться важливим. Пізніше ситуація зміниться на краще. До вас повернеться звичайна проникливість, стане ясно, як треба діяти, щоб досягти успіху.

Уся друга половина дня буде сприятливою для вирішення складних завдань, навчання, дослідницької та творчої діяльності. Ви багато будете схоплювати на льоту, зверніть увагу на те, що раніше залишалося непоміченим. Скорпіонів, які візьмуться за нові справи, чекають на приємні знайомства.

СТРІЛЕЦЬ – День складеться вдало, не принесе хвилювань та серйозних проблем. З робочими завданнями ви впораєтеся швидко; у разі складнощів допоможуть перевірені союзники. З новими знайомими варто бути настороже, особливо якщо вони надто наполегливо намагаються зацікавити вас своїми ідеями та легко дають обіцянки.

Гармонійно складатимуться особисті стосунки. Близькі охоче відгукнуться на будь-які ваші пропозиції, підтримають сміливі ідеї. Не виключено несподіваних подарунків, приємних романтичних сюрпризів.

КОЗЕРІГ – Краще не відкладати важливі справи надовго, бо саме перша половина дня буде особливо сприятливою для них. Варто виявити наполегливість у вирішенні фінансових питань; у вас буде шанс укласти вигідні угоди та помітно збільшити доходи.

Пізніше настане гарний час для спілкування. Вам легко буде порозумітися і з близькими людьми, і з новими знайомими, сподобатися тим, хто давно вам симпатичний. Добре пройде романтичне побачення, деякі Козероги почують саме ті слова, на які давно чекали. Вечір порадує гарною новиною.

ВОДОЛІЙ – День навряд чи обійдеться без дрібних труднощів, невдалих збігів, прикрих затримок. Але все це не зіпсує вам настрою і не завадить досягти поставленої мети. Ви виявите наполегливість і досягнете навіть більшого, ніж очікували. У цьому несподівано допоможуть нові знайомі, з якими незабаром ви подружитеся. Ймовірно і романтичне захоплення. Такі відносини розвиватимуться стрімко і незабаром набудуть серйозного характеру.

Друга половина дня обіцяє грошові надходження, зокрема з несподіваних джерел. Невеликі покупки будуть вдалими, а от із серйозними придбаннями краще не поспішати.

РИБИ – Початок дня буде непростим. Швидше за все, у цей час вам доведеться прийняти кілька важливих рішень, а порадитися буде не з ким. Але впораєтеся ви просто чудово: зберете всю необхідну інформацію, зважите за проти, нічого не пропустіть з уваги. Ваші передбачливість і винахідливість на багатьох справлять враження. Люди, які раніше за вас майже не помічали, захочуть познайомитися ближче, подружитися.

Вплив позитивних тенденцій посилюватиметься з часом. Друга половина дня пройде винятково вдало. Цей час буде сприятливим для того, щоб проявити ініціативу у справах та особистих стосунках.

You cannot copy content of this page