fbpx

Гороскоп на 23 листопада 2022 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН:

День не буде легким та безтурботним. Але ви все ж таки зробите багато корисного, причому не тільки для себе, а й для інших. Можуть зненацька з’явитися нові справи, завдання, які потребують негайного вирішення. Тут знадобиться ваша наполегливість. Ви не кинете почате, поки не досягнете потрібного результату.

Порадує спілкування із давніми знайомими, людьми, які поділяють ваші інтереси. Важче буде порозумітися з тими, з ким ви вперше зустрілися зовсім недавно. Але й тут можна не побоюватися серйозних конфліктів: досвід та інтуїція допоможуть вам їх уникнути.

ТЕЛЕЦЬ:

День принесе чимало турбот, можуть з’явитися термінові справи, завдання, що вимагають негайного вирішення. Ви з усім чудово впораєтеся, якщо не будете нервувати, діятимете послідовно і покладатиметеся на власні знання та досвід. Чужі поради навряд чи будуть корисні, адже люди часто даватимуть їх, зовсім не розібравшись у ситуації.

Можуть виникати невеликі розбіжності з близькими, але вдасться розрядити обстановку, зберегти хороші стосунки з усіма. Друга половина дня буде сприятливою для домашніх справ, вони не видадуться втомливими.

БЛИЗНЮКИ:

Зберігайте спокій на початку дня. У цей час щось напевно піде не за планом, можуть виникнути несподівані труднощі, та й робити з оточуючими виявиться складніше, ніж зазвичай. Можливі непорозуміння на роботі, затримки у справах. Не нервуйте. Незабаром ситуація почне змінюватися на краще, настане сприятливий момент для рішучих дій.

Варто прислухатися до порад. Даватимуть їх люди, які добре знають і розуміють вас. Не виключено, що саме завдяки їхнім підказкам ви звернете увагу на те, чого не помічали раніше.

РАК:

Починайте день із найважливіших справ. Саме ранок підійде для відповідальних зустрічей, серйозних рішень та поїздок, на які ви покладаєте великі надії. Це сприятливий час і для того, щоб розпочинати навчання. Ви будете уважні, зверніть увагу на всі дрібні деталі, швидко запам’ятайте все, що може стати в нагоді.

Друга половина дня – гарний час для відпочинку, якихось приємних занять, спілкування з людьми, які вам симпатичні. Можливі незвичайні зустрічі. Деякі Раки зможуть поспілкуватися з тими, про кого раніше дуже багато чули, і будуть раді.

ЛЕВ:

Початок дня потішить. Цей час відкриє масу нових можливостей, ви намагатиметеся не прогаяти жодної з них. Імовірні вдалі збіги, несподівані цікаві події, новини, які допоможуть вам визначитись із планами на майбутнє. Імовірні невеликі грошові надходження, які виявляться дуже доречними.

Друга половина дня обіцяє приємні зустрічі. Буде нагода провести час із людьми, які завжди підтримують вас, знають, чим можуть порадувати, як підняти вам настрій. На закоханих на Львів чекають романтичні сюрпризи.

ДІВА:

Початок дня підійде для того, щоб завершити справи, розпочаті давним-давно. Інтуїція підкаже, як це зробити, ні хвилини не втрачаючи даремно. Можливі незвичайні зустрічі, знайомства, з яких розпочнуться важливі для вас дружні чи романтичні стосунки.

Пізніше настане сприятливий час для навчання, роботи та інших корисних справ. Ви зможете зосередитися, нічого не пропустіть з уваги, зрозумієте, як слід діяти, щоб швидко досягти потрібного результату. Досвід, який ви отримаєте в цей час, вам, напевно, стане в нагоді ще не раз.

ТЕРЕЗИ:

День навряд чи буде особливо легким і безтурботним, але труднощі, що виникають іноді не завадять вам добре впоратися з багатьма складними справами, встигнути навіть більше, ніж було заплановано. Варто обережніше з грошима, особливо на початку дня. Краще не поспішати з угодами та покупками.

Друга половина дня буде сприятливою для спілкування, надасть шанс робочим зв’язкам, знайти нових союзників. Не виникне труднощів і у спілкуванні з близькими людьми. Вони підтримають вас за будь-яких обставин.

СКОРПІОН:

Не перевтомлюйтесь на початку дня. Цей час навряд чи буде придатним для складних справ, довгих поїздок, будь-яких занять, які потребують серйозних зусиль. Краще почати з чогось легше. Незабаром вплив позитивних тенденцій посилиться і ви відчуєте, що готові попрацювати.

Друга половина дня буде дуже плідною. Не виключено, що ви повернетеся до якихось старих планів і зрозумієте: настав слушний момент для того, щоб втілити їх у життя. Вечір обіцяє приємні сюрпризи, несподівані подарунки. Він підійде для романтичного побачення.

СТРІЛЕЦЬ:

Не починайте день із спогадів про неприємні події чи роздуми про те, що засмучує вас. Настройтесь на позитивний лад, візьміться за корисну справу. Ви швидко досягнете перших успіхів і відразу відчуєте себе краще. Імовірні вдалі збіги, несподівані пропозиції, які відкриють перед вами нові можливості.

Друга половина дня буде особливо сприятливою для спілкування. Ви легко порозумієтеся з різними людьми навіть з тими, з ким раніше зовсім не знаходили спільної мови. Не виключено, що налагодити стосунки із вами допоможуть нещодавні суперники.

КОЗЕРІГ:

День складеться вдало. Не поспішайте, в цьому не буде потреби. Зірки будуть на вашому боці, завдяки їхній підтримці ви чудово впораєтеся з тим, що раніше не виходило, успішно завершите складні справи, без зайвої суєти та хвилювань вирішите питання, через які останнім часом багато хто турбувався.

Не завжди близьким буде зрозуміло, чому ви дієте так, а чи не інакше. Однак напружених моментів через це не виникне, адже ви не пошкодуєте часу на пояснення. Вечір обіцяє подарунки, грошові надходження та несподівані пропозиції.

ВОДОЛІЙ:

Не поспішайте братися до складних справ. Краще розпочати день із чогось простіше, наприклад, вирішити дрібні завдання, до яких довго не доходили руки. Не завжди легко будуть складатися відносини з оточуючими, може здаватися, що знайомі спеціально відчувають ваше терпіння. Однак до серйозних конфліктів справа не дійде, ви збережете спокій, доброзичливість та оптимізм.

Варто бути обережнішим там, де справа стосується грошей. Краще не укладати великих угод, якщо вони були заплановані заздалегідь, не поспішати з діловими покупками.

РИБИ:

Початок дня буде сприятливим для спілкування, особливо ділового. Це слушний час для того, щоб обговорити плани, вирішити, як ви діятимете, з чим впораєтеся самі, а що довірите своїм помічникам. Імовірні невеликі розбіжності на роботі. Не виключено, що вони допоможуть знайти оптимальні рішення.

Друга половина дня виявиться складнішою і стомлюючою. Емоційний фон стане більш напруженим, ви гостріше реагуватимете на дрібниці, переживатимете через те, на що в інший час не звернули б увагу. Близькі люди підтримають вас, знайдуть спосіб підняти настрій.

You cannot copy content of this page