fbpx

Гороскоп на 23 серпня 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН

Навколишні навряд чи будуть у всьому з вами згодні, тому уникнути суперечок, швидше за все, не вдасться. Однак вони виявляться корисними, оскільки допоможуть знайти найкраще рішення у неоднозначній ситуації.

Ділові відносини можуть складатися досить напружено у першій половині дня, проте згодом усе налагодиться. Вечір буде сприятливим з погляду спілкування. Добре відбудуться і сімейні заходи, і дружні зустрічі. Чи не розчарує і романтичне побачення, навіть якщо вас запросять на нього в останній момент.

ТЕЛЕЦЬ

Ви чудово впораєтеся зі складною справою, якщо виявите наполегливість. Швидко досягти потрібного результату навряд чи вдасться, але ви не відступите після першої невдачі, почнете кілька спроб, і все вийде. Чекати на допомогу сьогодні навряд чи варто, але й стояти у вас на ніхто не наважиться.

Імовірні приємні події у сім’ї. Якщо раніше відносини з родичами складалися напружено, сьогодні ви зможете про все домовитися, згладити гострі кути. Буде шанс побачитися з давніми друзями, за якими ви встигли скучити.

БЛИЗНЮКИ

Важко зберігатиме спокій на початку дня. У цей час і плани часто змінюватимуться, і ставлення виявиться нестабільним. Ви можете засмучуватися через дрібниці, на які в інший час просто не звернули б уваги. Розібратися з новими справами буде важкувато, а ось із вирішенням знайомих завдань ви непогано впораєтеся.

Набагато плідніше та легше пройде друга половина дня. Вона буде сприятливою для спілкування. Ви відмінно порозумієтеся з різними людьми, швидко домовитеся про спільні дії з новими знайомими.

РАК

День обіцяє успіхи у багатьох справах. Ви не будете марнувати час, відразу візьметеся за найважливіше. Підтримати вас захочуть різні люди, серед них можуть виявитися і недавні суперники. Дослухайтеся до інтуїції: вона підкаже, кому можна довіряти.

З’являться добрі ідеї. Швидше за все, вони стосуватимуться роботи чи бізнесу. Деякі Раки знайдуть простий та ефективний спосіб збільшити доходи. Увечері можна приймати гостей: усім буде весело. Підійде цей час і для того, щоб відвідати давніх друзів або разом з ними поїхати на прогулянку.

ЛЕВ

Не поспішайте приймати важливі рішення та втілювати у життя всі ідеї, які з’являться у вас сьогодні. Ви будете схильні до надмірного оптимізму, переоцінки своїх можливостей. Непросто виявиться і вибрати союзників: далеко не всім, хто справить на вас гарне враження, варто довіряти.

Однак і назвати день особливо поганим не можна. Дійте обережно, уникайте зайвого поспіху і покладайтеся на власний здоровий глузд. Швидше за все цього буде достатньо, щоб уникнути серйозних проблем. Увечері вплив позитивних тенденцій посилиться, на вас чекає багато приємних моментів.

ДІВА

Не все складатиметься так, як хотілося б. Але ви не розгубитеся і не відмовитеся від своїх планів, обов’язково знайдете спосіб здійснити все, що задумали. Не виключено, що у справах допоможуть давні знайомі люди, з якими ви колись разом працювали.

Можливі фінансові надходження, зокрема з несподіваних джерел. Можна зробити якісь незаплановані покупки. Ви безпомилково оберете корисні речі і не заплатите за них надто багато. Вечір обіцяє приємні зустрічі Дівам, які вирушать на світські заходи.

ТЕРЕЗИ

Початок дня виявиться досить напруженим. Ладити з оточуючими буде непросто: їхні слова та вчинки можуть виводити вас з рівноваги, змушувати нервувати. Намагайтеся не гарячкувати. Якщо ви впораєтеся з емоціями, то швидко зрозумієте, як потрібно поводитися, щоб згладити гострі кути і не зіпсувати стосунки.

Друга половина дня буде набагато спокійнішою. Вона підійде для серйозних і важливих справ, дасть шанс здійснити те, що було задумано давним-давно. Але і новим вашим починанням буде супроводжувати успіх.

СКОРПІОН

Намагайтеся не перевтомлюватися. Якщо можна скоротити навантаження та відкласти деякі справи, забезпечивши собі трохи вільного часу, саме так і варто вчинити. Навіть невелика перерва допоможе вам підбадьоритися та поповнити запаси енергії.

День обіцяє незвичайні знайомства. Буде шанс поспілкуватися з людьми, чиї погляди відмінні від ваших, і це виявиться дуже корисним. Деякі Скорпіони знайдуть нових союзників, зможуть налагодити стосунки з тими, кого ще нещодавно вважали своїми суперниками. Ймовірно і романтичне захоплення.

СТРІЛЕЦЬ

На вас чекає сприятливий день. Вже в першій його половині стане ясно, як досягти успіху в складній справі, впоратися з вирішенням завдання, яке раніше ставило всіх у глухий кут. Ідеї, які з’являться у вас можуть здивувати оточуючих. Не всі відразу підтримають ваші плани, але незабаром стане очевидним, що ви придумали щось грандіозне.

Імовірні грошові надходження з несподіваних джерел, і навіть ділові пропозиції, обіцяють швидке зростання доходів. Деяким Стрільцям потрібно буде вирушити у поїздку, щоб вирішити якісь сімейні проблеми чи допомогти родичам. Тут усе складеться вдало.

КОЗЕРІГ

Намагайтеся особливо уважно прислухатися до інтуїції у першій половині дня. Саме її підказки допоможуть вам не припуститися помилок, не потрапити в пастки, розставлені недоброзичливцями. Не виключено, що потрібно буде скоригувати плани, відкласти старі справи та зосередитись на вирішенні нових завдань. Хвилюватися не варто: трохи згодом ви зможете повернутися до того, що задумали раніше.

Друга половина дня буде сприятливою для спілкування. Давні знайомі дадуть чудові поради, нові – запропонують щось цікаве.

ВОДОЛІЙ

На початку дня варто зосередитись на справах, з якими ви можете впоратися самостійно. Домовитися з кимось про спільні дії в цей час буде важкувато, не виключені розбіжності та гарячі суперечки. Однак незабаром ситуація зміниться, ви помітите, що жити з оточуючими стає простіше.

У другій половині дня можуть вимагати уваги домашні справи. Не виключено, що виникнуть якісь побутові проблеми, вирішення яких пов’язане з несподіваними витратами. Але особливо турбуватися не варто: швидше за все, йтиметься про незначну суму.

РИБИ

Сьогодні зірки будуть на вашому боці. Цим варто скористатися, щоб вирішити серйозні питання, впоратися з важливими справами. Імовірні зміни на краще у відносинах з колегами та керівництвом. Можна виявити ініціативу у роботі, поділитися своїми ідеями. Вас підтримають навіть ті, хто раніше до будь-яких пропозицій ставився скептично.

Друга половина дня принесе добрі новини. Не виключено, що саме в цей час вирішиться питання, яке останнім часом не давало вам спокою. Стане помітно простіше ладнати з близькими, часом ви розумітимете один одного з півслова.

You cannot copy content of this page