fbpx

Гороскоп на 23 вересня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН:

Не робіть ілюзій, намагайтеся реально дивитися на речі. Саме це сьогодні дозволить вам уникнути хибних очікувань та марних надій, вчасно ухвалити вірні рішення, швидко зорієнтуватися у новій ситуації. Діяти швидко потрібно тим, хто прагне професійних успіхів. У вас буде шанс здобути важливу перемогу – постарайтеся не проґавити його.

Варто бути обережніше з грошима, день безперечно не підходить для того, щоб робити великі покупки або укладати угоди, не подумавши. А ось з погляду особистих стосунків він буде дуже сприятливим. Імовірні романтичні сюрпризи.

ТЕЛЕЦЬ:

Інтуїція підкаже, що настав час взятися за важливі справи, і не помилиться. Це вдалий день для того, щоб розпочати реалізацію якогось масштабного плану. Ви швидко досягнете перших успіхів. Якщо будуть потрібні союзники, знайти їх буде неважко. Імовірні цікаві пропозиції щодо роботи.

Можливі приємні події у сім’ї. Відносини з близькими складаються гармонійно, ви отримаєте масу задоволення від спілкування. Друга половина дня підійде для прогулянок та поїздок. Зміна обстановки буде вам корисною.

БЛИЗНЮКИ:

День буде досить неспокійним і, напевно, принесе чимало турбот. Однак немає сумнівів: ви з усім упораєтесь. У цьому, напевно, допоможуть люди, яких ви раніше не раз виручали. Ділові відносини, які раніше складалися напружено, стануть більш невимушеними. Ви помітите, що порозумітися з колегами і керівництвом тепер набагато простіше.

Імовірні незвичайні зустрічі, дивовижні збіги. Буде шанс відновити старі зв’язки чи помиритись з тими, з ким ви були у сварці. Суперечки та розбіжності з близькими, які раніше засмучували вас, залишаться в минулому.

РАК:

Вам доведеться багато про що подумати. Досвід, отримані сьогодні, дозволить багато побачити в новому світлі, краще зрозуміти і себе, та інших. Можуть змінитись і ділові, і особисті стосунки. Стане набагато менше приводів для розбіжностей та суперечок, а спілкування приноситиме більше позитивних емоцій.

День підійде для того, щоб будувати та обмірковувати плани, розставляти пріоритети, вирішувати, за що ви візьметеся насамперед. Ви не станете переживати через дрібниці і витрачати час на дрібниці. Стане в нагоді вміння зосередитися на важливому, відкинути все зайве. Ви швидко досягнете своєї мети.

ЛЕВ:

Початок дня навряд чи обійдеться без дрібних подій, якихось прикрих непорозумінь. Люди, з якими раніше було легко домовитися, можуть поводитися дивно, а часом і безглуздо, і це змусить вас хвилюватися. Проте вплив позитивних тенденцій швидко посилиться. Незабаром після полудня ви відчуєте себе набагато спокійніше та впевненіше.

Друга половина дня потішить. Вона підійде і для того, щоби взятися за щось нове, і для завершення розпочатого раніше. Зверніть увагу близьким: для них це сьогодні буде особливо важливо.

ДІВА:

День підійде для важливих розмов; можна обговорювати питання і ділового, і індивідуального характеру. Вас уважно вислухають та правильно зрозуміють. Відносини, які раніше складалися напружено, стануть більш рівними. Ви відчуєте себе набагато впевненіше та спокійніше.

З’являться незвичайні ідеї, що підкуповують оригінальністю та новизною. Однак перш ніж приступати до їхнього втілення в життя, оцініть задумане критично. Ви вчасно побачите слабкі місця своїх планів. Це дозволить уникнути розчарувань та марних надій.

ТЕРЕЗИ:

Не поспішайте з висновками та рішеннями. На початку дня може бути складно правильно оцінити ситуацію, зрозуміти чому події розвиваються так, а не інакше. Будьте обережні з новими знайомими: вони можуть спробувати ввести вас в оману. Ситуація покращуватиметься поступово.

Друга половина дня принесе добрі новини. У цей час можливі зустрічі з людьми, за якими ви нудьгували, якісь вдалі збіги та приємні сюрпризи. Особливо прихильні будуть зірки до закоханих Терезів.

СКОРПІОН:

Не варто фантазувати та винаходити велосипед. Сьогодні вам знадобиться вміння реально дивитися на речі, вчитися на чужих помилках, використовувати досвід інших людей. Ви заощадите чимало сил, якщо діятимете перевіреними методами. День підійде для вирішення фінансових питань, оформлення документів, звернення до державних організацій.

День підійде до поїздок: буде можливість відвідати цікаві місця. Близькі, напевно, захочуть скласти вам компанію. Разом ви чудово проведете час.

СТРІЛЕЦЬ:

Ви багато встигнете зробити. День не принесе таких завдань, з якими ви не змогли б упоратися. Імовірні незвичайні пропозиції: їх можуть зробити люди, про які ви раніше чули багато хорошого. Покладайтеся на інтуїцію, вона безпомилково підкаже, чи варто погоджуватися.

Емоційне тло дня буде нестабільним. Настрій може змінюватися часто, псуватися через дрібниці, на які ви в інший час не звернули б уваги. Намагайтеся уникати перевантажень. Сьогодні вам буде корисно відпочити, відволіктися від турбот хоча б ненадовго.

КОЗЕРІГ:

Не поспішайте щось кардинально змінювати у житті. Сьогодні варто діяти обережно, ретельно обмірковувати кожен крок. Краще утриматися від ризикованих експериментів, виявити розбірливість у зв’язках. День виразно не підходить для того, щоб брати участь у сумнівних авантюрах. Керуйтеся здоровим глуздом і будьте обережні. Пізніше ви неодноразово похваліте себе за це.

Обговорювати важливі питання варто з найближчими людьми. Не ділитесь своїми секретами з тими, кого поки що погано знаєте, не розповідайте про плани всім підряд.

ВОДОЛІЙ:

День буде неспокійним. Швидше за все, треба буде займатися кількома справами одразу, вирішувати не лише свої, а й чужі проблеми. Ви з усім впораєтеся, але це вимагатиме зусиль. Не розраховуйте на легкі перемоги, будьте готові виявити наполегливість. Імовірні зміни на краще у ділових відносинах. У вас з’являться нові союзники, надійні та здатні багато на що.

Імовірні фінансові надходження. Вони будуть невеликими, але виявляться дуже доречними і дозволять зробити якісь незаплановані покупки, порадувати близьких.

РИБИ:

Початок дня може бути досить безглуздим і тому стомлюючим. Навряд чи вдасться зосередитися на одній справі, до того ж оточуючі частіше, ніж зазвичай, втручатися у ваші справи. Не всім Рибам вдасться уникнути неприємних розмов. Деякі представники знаку ризикують посваритися з тими, з ким колись непогано ладнали.

Друга половина дня пройде спокійніше. Вона підійде для того, щоб ухвалити важливі рішення, розпочати реалізацію серйозних планів. Залишиться час для того, щоб поспілкуватися з близькими, обговорити з ними те, що цікавить усіх.

You cannot copy content of this page