fbpx
Перейти до вмісту

Гороскоп на 23 жовтня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН:

Відпочиньте. У першій половині дня вам особливо корисно відволіктися від турбот, постаратися відновити сили. Можна згадати якесь давнє хобі або зайнятися новою справою, якщо воно вам по-справжньому цікаве. Важливо не нервувати і не втомлюватись.

Мине трохи часу – і ви відчуєте себе набагато бадьоріше. Настане відповідний період для корисних справ та допомоги близьким. Імовірні приємні події в сім’ї, а також хороші новини, важливі для всіх. Вечір підійде для романтичного побачення.

ТЕЛЕЦЬ:

Початок дня підійде і для завершення старих справ, і для того, щоб братися за щось нове. Не захочеться марнувати час, ви встигнете набагато більше, ніж запланували. Ладити з оточуючими буде легко, ви домовитеся навіть з людьми, з якими раніше не ладнали.

У другій половині дня, напевно, захочеться відпочити. На цей час краще не планувати нічого особливо утомливого та складного. Бажано також уникати спілкування з людьми, які часто вас критикують, роблять зауваження, що вибивають з колії.

БЛИЗНЮКИ:

Початок дня буде особливо сприятливим для спілкування. Порадує зустріч зі старими друзями: вони розкажуть щось цікаве, запропонують допомогу, якщо вона буде потрібна. Добре складуться поїздки, і не має значення, чи були вони заплановані раніше. На деяких Близнюків далеко від будинку чекають приємні знайомства.

Друга половина дня також складеться непогано. Однак у цей час вам, швидше за все, захочеться побути наодинці із собою. Легко даватиметься навчання. Ви швидко запам’ятаєте все, що може стати в нагоді. Краще відкласти вирішення фінансових питань, не варто поспішати із покупками.

РАК:

Початок дня підійде для зустрічей з друзями, а також з людьми, інтереси та захоплення яких схожі з вашими. Можна взятися за якісь нові справи або повернутись до творчого проекту, який ви задумали давним-давно. Імовірні цікаві знайомства, незвичайні зустрічі. Вони запам’ятаються надовго, наштовхнуть вас на якісь важливі думки, допоможуть знайти відповіді на запитання, над якими багато роздумували.

Друга половина дня – сприятливий час для спокійних приємних занять, а також прогулянок та невеликих поїздок. Порадують новини, які стосуються когось із ваших близьких. Не виключено, що з’явиться нагода для домашнього свята.

ЛЕВ:

Чудовий плідний день. Ви встигнете зробити навіть більше, ніж запланували, бо обставини складатимуться виключно сприятливо. Вдасться успішно завершити справи, яким уже було віддано чимало сил. Вам допоможуть і давні, і нові знайомі.

Імовірні зміни на краще в особистих відносинах. Сьогодні ви порозумієтеся навіть з тими, з ким раніше не знаходили спільної мови. Розбіжності та суперечки, що засмучували вас останнім часом, залишаться у минулому. Вечір – чудовий час для розмов про майбутнє, обговорення планів.

ДІВА:

На початку дня можливі дрібні непорозуміння, невдалі збіги. Але переживати через них не варто, адже вплив позитивних тенденцій швидко посилюватиметься. Обговорення важливих питань краще відкласти до другої половини дня, саме цей час буде особливо сприятливим для будь-яких серйозних розмов.

Вдало вирішаться багато фінансових питань, можливі грошові надходження та подарунки. День підійде для того, щоби планувати якісь сімейні справи, поїздки, спільний відпочинок. Добре приймати гостей, приємно побачитиметься зі старими друзями.

ТЕРЕЗИ:

День підійде для спілкування зі старими знайомими: зустріч із ними підніме вам настрій, а з розмов ви дізнаєтесь багато корисного. Буде шанс відвідати якісь цікаві заходи, побачитися з людьми, за якими ви останнім часом нудьгували. Добре пройде романтичне побачення. На закоханих Терезів чекають приємні сюрпризи.

Можуть вдало вирішитись фінансові питання. Не виключено, що вам повернуть давні борги, заплатять за виконану раніше роботу. У другій половині дня буде шанс зробити вигідні покупки.

СКОРПІОН:

Вранці може бути важкувато зберігати спокій: емоційне тло буде напруженим, а настрій може змінюватися через будь-яку дрібницю. Але якщо ви не піддастеся швидкоплинним поривам, то незабаром зрозумієте, як змінити ситуацію на краще. Друзі охоче відгукнуться навіть на незвичайні ваші пропозиції.

Друга половина дня відкриє нові можливості, і ви не пропустите жодної з них. Цей час буде яскравим та насиченим. Імовірні зміни на краще в особистих відносинах. Ви легко помиритеся з тим, з ким були у сварці, якщо виявите ініціативу.

СТРІЛЕЦЬ:

День обіцяє цікаві знайомства, а також зустрічі, які вас дуже потішать. Ви легко порозумієтеся з тими, хто зовсім на вас не схожий. Можливо початок дружніх стосунків чи романтичної історії. Буде багато цікавих розмов, матиме шанс отримати якусь корисну інформацію.

Можна займатися домашніми справами: вони сьогодні не здадуться вам особливо нудними або нудними. Підійде день для корисних покупок. Вдасться придбати речі, якими ви довго користуватиметеся разом з близькими.

КОЗЕРІГ:

Початок дня навряд чи підійде для якихось складних справ. Зате воно буде сприятливим для спілкування з близькими, невеликими поїздками. Не виключено, що друзі запропонують щось цікаве, разом з ними ви зможете побувати на якихось незвичайних заходах. Нові знайомства вас потішать.

У другій половині дня ви зможете впоратися з багатьма справами, які колись здавалися складними. Вдало вирішаться питання, пов’язані з будівництвом, нерухомістю, ремонтом. Цей час підійде для того, щоби купувати якісь корисні речі для дому.

ВОДОЛІЙ:

Перша половина дня навряд чи підійде для серйозних розмов. Можливі напружені моменти навіть у спілкуванні з найближчими, непорозуміння, суперечки. Ви постараєтеся згладити гострі кути, уникнути серйозних конфліктів та взаємних образ. Вплив позитивних тенденцій з часом посилиться, гармонія у стосунках поновиться.

Вечір – слушний час для сімейних справ, зустрічей із родичами, обговорення спільних планів. Стане ясно, як вирішити проблеми, які останнім часом турбували всіх. Імовірні добрі новини здалеку.

РИБИ:

Не варто розпочинати день зі складних справ. Ранок набагато більше підійде для якихось приємних занять та спокійного відпочинку. Можуть виникнути незвичайні ідеї. Трохи пізніше з’явиться час для того, щоб реалізувати їх, а поки що можна обдумати все як слід, вирішити, як ви діятимете.

Друга половина дня буде насиченою. Можливі вдалі збіги, добрі новини, приємні сюрпризи. Цей час підійде для зустрічі з людиною, якій ви хотіли б сподобатися. Нове знайомство може започаткувати романтичні відносини.