fbpx
Перейти до вмісту

Гороскоп на 23 жовтня для всіх знаків Зодіаку

  • від

Гороскоп на 23 жовтня 2020 Овен

У цей день ви будете задоволені собою. Практично все, що забажаєте, зможете блискуче втілити в життя. І це не залишиться без уваги з боку оточуючих. А похвала і схвалення близьких людей і колег підбадьорять вас і додадуть нових сил для підкорення чергових вершин.

Гороскоп на 23 жовтня 2020 Телець

Якщо сьогодні у вас щось не буде виходити, то не намагайтеся будь-якими способами домогтися бажаного. Зараз будьте обережними у своїх висловлюваннях. Ви можете мимоволі торкнутися чиїсь інтереси і тим самим перейти дорогу впливовій людині.

Гороскоп на 23 жовтня 2020 Близнюки

Цей день сприятливий як для професійної діяльності, так і для особистих взаємин. Зараз дуже вдалий час для того, щоб відносини з коханим (або коханої) підняти на новий, більш високий щабель. А для одиноких людей, можливо, з’явиться шанс познайомитися з близьким по духу людиною.

Гороскоп на 23 жовтня 2020 Рак

Цей день може виявитися для вас досить суперечливим. З одного боку, ви будете досить активні і сповнені бажання домогтися результатів, але з іншого, що надходять пропозиції можуть виявитися не такими райдужними, якими їх будуть вам представляти.

Гороскоп на 23 жовтня 2020 Лев

Зараз вам просто протипоказано сидіти склавши руки. Ви можете досягти успіху як в роботі, так і в інших областях своєї діяльності. Вас чекають приємні зустрічі або нове романтичне захоплення. Уникайте конфліктів з оточуючими людьми.

Гороскоп на 23 жовтня 2020 Діва

Ваша голова буде сповнена свіжих ідей і цікавих рішень. Хоча злегка зіпсувати настрій може небажання керівництва оцінити вас по заслугах. Тому свій потенціал потрібно реалізовувати там, де вас дійсно зрозуміють і схвалять. Чи не мечите бісер …

Гороскоп на 23 жовтня 2020 Терези

Гарний час для того, щоб вирішувати проблеми стосуються вашого способу життя, здоров’я, харчування. Це час сприятливий для всякої кропіткої роботи, що вимагає підвищеної уваги і терпіння.

Гороскоп на 23 жовтня 2020 Скорпіон

У цей день ви повинні проявити себе хорошим стратегом. Не стійте вперто на своєму, але і не дозволяйте жорстко собою керувати. Остерігайтеся змішувати особисті і ділові відносини. Якщо ви керуєте транспортним засобом, то будьте особливо уважними та обережними за кермом.

Гороскоп на 23 жовтня 2020 Стрілець

Не будуйте на даний день серйозних планів, не давайте обіцянок своїм діловим партнерам, а також не беріть кредити, так як обставини можуть складатися не надто сприятливим чином. Не ігноруйте поради і настанови більш досвідчених людей.

Гороскоп на 23 жовтня 2020 Козеріг

Може постати чимало запитань щодо роботи, з якими доведеться справлятися самотужки. Чи не гарячіться і не приймайте поспішних рішень. в цей день нікому не хваліться своїми успіхами, досягненнями, новими знайомими і навіть покупками. Ви можете зіткнутися з чорною заздрістю, яка послабить вашу енергетику.

Гороскоп на 23 жовтня 2020 Водолій

Чи не майте справ з людьми, які прийдуть з пропозиціями заробити нечесним шляхом. Авантюрні заходи принесуть вам результат, абсолютно протилежний очікуваному. Зате день може піднести приємні подарунки в питаннях, що стосуються сфери піднесених почуттів.

Гороскоп на 23 жовтня 2020 Риби

Зараз вам може прийти думка, що якщо трохи схитрувати зі своїм начальством, то у вас з’являться будь-які привілеї. Але не варто спокушатися на цей рахунок. А якщо любовні відносини не стосуються професійної сфери (якщо це не службовий роман), то тут вас чекають тільки радісні хвилини.