fbpx

Гороскоп на 24 грудня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН – День вимагатиме наполегливості та самодисципліни. Саме ці якості допоможуть впоратися з важливими справами, досягти успіху там, де раніше ніхто на нього не розраховував. Імовірний помітний прогрес у роботі, який не залишиться непоміченим. На ваші досягнення звернуть увагу найвпливовіші люди, і незабаром ви отримаєте цікаві пропозиції.

Незважаючи на те, що день загалом складатиметься дуже добре, уникнути переживань і хвилювань не вдасться. Через напруженість емоційного фону багато Овнів будуть не в ладі з собою. Але поруч виявляться близькі люди, які готові підтримати та розвеселити представників знака.

ТЕЛЕЦЬ – День буде дуже сприятливим для спілкування. Якщо вам потрібно домовитися про спільні дії з людиною, яка зазвичай дуже неохоче йде на контакт, спробуйте зробити це сьогодні. Не виключені пропозиції щодо співробітництва, що обіцяють швидкий прибуток. Імовірні приємні сюрпризи, подарунки.

Підійде день і для домашніх справ: ви впораєтеся з ними швидко і не особливо втомитеся. Добре наводити лад. Буде шанс позбутися непотрібних речей із деякою вигодою: швидше за все хтось захоче купити їх у вас.

БЛИЗНЮКИ – Початок дня буде особливо приємним. Зірки підтримають усі ваші починання і для того, щоб досягти мети, не доведеться докладати серйозних зусиль. Вдасться швидко впоратися з усіма запланованими справами, залишиться достатньо часу для того, щоб зайнятися вирішенням якихось нових і особливо цікавих для вас завдань.

А ось друга половина дня навряд чи обійдеться без затримок, розбіжностей та непорозумінь. Ставитися до всього цього філософськи, оскільки незабаром вплив позитивних тенденцій знову набере сили.

РАК – Виявіть наполегливість: сьогодні вона принесе чудові плоди, дозволить досягти давно поставлених цілей і здобути гору над давніми суперниками. Ви добре впораєтеся з тим, що не вийшло в інших, досягнете успіху в справі, що здавалася майже безнадійною. Легко ладнатиметься з людьми, і ви знайдете нових союзників, з якими незабаром подружитеся.

Перша половина дня буде дуже плідною. У другій захочеться трохи відпочити, відклавши частину справ на потім. І це буде мудрим рішенням, оскільки життєвий потенціал у цей час знизиться, вам буде корисно відновити сили.

ЛЕВ – Сьогодні ви будете особливо енергійні та винахідливі, тому й зможете впоратися зі справами, які виявилися не під силу іншим. Стане в нагоді і вміння ладити з людьми, швидко завойовувати розташування тих, кому зазвичай ніхто не подобається. Деякі Леви знайдуть впливових союзників, підтримка яких ще неодноразово знадобиться у роботі.

Варто бути уважнішими тим, хто планує звернутися до державних організацій, вирішити питання, пов’язані з документами. Тут через вашу незначну помилку можливі прикрі затримки, так що не пошкодуйте часу на те, щоб зайвий раз все перевірити.

ДІВА – Зберігати спокій буде помітно складніше, ніж зазвичай. Ви можете зациклюватись на дрібницях, знову і знову обмірковувати те, що не має великого значення. Деякі Діви до того ж особливо переживатимуть через те, що думають про них інші люди, і це завадить їм зробити те, що давно хотілося.

Краще не поспішати із покупками, особливо якщо йдеться про речі, без яких зараз можна обійтися. Зробити правильний вибір буде непросто, ви ризикуєте переплатити. Це стосується якихось придбань для себе, і подарунків для близьких.

ТЕРЕЗИ – День буде сприятливим для ділового спілкування, зустрічей з потенційними роботодавцями та діловими партнерами. Можна домовлятися про довгострокову співпрацю, обговорювати умови спільної роботи. Вам підуть назустріч люди, які нікому іншому не поступалися навіть у дрібницях.

Досить неспокійною може виявитися друга половина дня. З’являться завдання, які потребують негайного вирішення. Деяким Терезам через них доведеться відкласти заплановані розваги. Але все ж таки знайдеться час і для відпочинку, і для спілкування з близькими.

СКОРПІОНИ –  День добре підійде для спілкування. Навколишні оцінять вашу чесність: саме вона завдяки їй навіть непрості розмови пройдуть спокійно та продуктивно. Вдалими будуть публічні виступи, ви багатьох зацікавите своїми ідеями та заразите ентузіазмом. Однак потрібно мати на увазі, що не всі зможуть стримати обіцянки, які дадуть вам сьогодні.

Імовірні зміни на краще в особистих відносинах. Ви станете краще розуміти тих, хто вам дорогий. Залишаться в минулому непорозуміння та образи, напевно, з’являться плани, які захочеться здійснити разом.

СТРІЛЕЦЬ – Цей день особливо вдало складеться для тих, хто навчається чи займається дослідницькою діяльністю. Сьогодні ви зможете проникнути в саму суть речей, встановити справжні причини багатьох подій і явищ. Завдяки своїй спостережливості ви не припуститеся навіть незначних помилок.

Імовірні зміни на краще в ділових та особистих відносинах. Якщо ви раніше з кимось не ладнали, сьогодні будуть шанси порозумітися. Недавні суперники можуть запропонувати вам співпрацю – причому без жодних підступних думок.

КОЗЕРІГ – Сьогодні у вас буде шанс знайти відповіді на багато питань, розібратися в тому, що колись здавалося заплутаним і складним. Стануть в нагоді знання та досвід. Завдяки їм ви приймете вірні рішення навіть у неоднозначних ситуаціях, ніхто не зможе заплутати вас або спантеличити. Імовірні фінансові надходження. День підійде для покупок та укладання угод.

Роботи може бути більше, ніж зазвичай. Але ви швидко впораєтеся з усіма справами, тому залишиться час і для відпочинку, і для приємної зустрічі з давнім другом чи романтичного побачення.

ВОДОЛІЙ – Сьогодні вам буде особливо легко ладнати з людьми, знаходити до них підхід. День підійде для участі у спільних проектах, пошуку нових союзників та партнерів. Не виключено, що ви отримаєте ділові пропозиції, про які давно мріяли. Деякі Водолії знайдуть спосіб збільшити прибутки.

Вплив позитивних тенденцій буде помітним і в особистих відносинах. Якщо сьогодні ви зустрінетеся з людиною, яка давно вам подобається, то напевно справите на неї гарне враження. А ще можна відновити старі зв’язки, помиритись з тим, з ким ви були у сварці.

РИБИ – Вас чекає яскравий та насичений день. Він напевно зробить приємні сюрпризи, подарує масу приводів для радості. Особливо помітним буде вплив позитивних тенденцій у сфері особистих стосунків. Ви здивуєтеся тому, як легко буде порозумітися з новими знайомими. Близькі підтримають вас у всьому, охоче допоможуть у реалізації найнезвичайніших ідей.

Ентузіазм, з яким ви візьметеся за складні справи, допоможе швидко досягти успіху. Найдіяльніші Риби зможуть обеззброїти давніх недоброзичливців і справити гарне враження на людей, від яких багато що залежить.

 

You cannot copy content of this page