fbpx

Гороскоп на 24 січня 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН – Якщо ви плануєте присвятити день важливим справам, будьте готові самостійно займатися ними. Навіть люди, які раніше не раз пропонували вам допомогу, навряд чи зможуть надати її: обставини складаються невдало. Однак труднощів, з якими ви не могли б упоратися самі, не виникне.

Вдома може бути більше турбот, ніж ви очікували. Не виключено, що вимагатимуть термінового вирішення якихось побутових проблем. Імовірні незаплановані витрати. Але будуть і приємні сюрпризи та приводи для радості. Наприклад, ймовірні добрі новини здалеку.

ТЕЛЕЦЬ – День підійде для нових справ, будь-яких творчих занять, а також для навчання та інтелектуальної праці. Вам легко буде зосередитися: навіть найдрібніші деталі не залишаться непоміченими. Можна робити покупки, зокрема великі; ви безпомилково оберете речі, які довго радуватимуть.

Незважаючи на успіхи, яких досягнете сьогодні, ви можете бути незадоволені собою. І річ тут не в тому, що ви щось упустили або в чомусь помилилися, а в надто високих вимогах. Подумайте, за що могли б похвалити себе, – напевно таких речей сьогодні буде чимало.

БЛИЗНЮКИ – Сміливо плануйте на цей день важливі ділові зустрічі та відповідальні переговори: швидше за все вони пройдуть навіть краще, ніж можна було очікувати. Ви зрозумієте, чого насправді хочуть ваші партнери, вони підтримають ваші ідеї та самі запропонують щось цікаве. Сприятливим буде день і для укладання угод.

Помітним буде вплив позитивних тенденцій у особистих відносинах. Ви здивуєтеся, як легко знаходити спільну мову з близькими людьми. Причин для суперечок не буде, а ось приводів для радості принесе день достатньо.

РАК – День буде досить стомлюючим: зробити доведеться багато, і не відразу стане ясно, на чому потрібно зосередитися. Вам належить займатися не лише своїми, а й чужими справами, виправляти помилки, допущені іншими. Не виключені несподівані повідомлення. Вони можуть вплинути на ваші плани.

Незважаючи на труднощі, які часом виникатимуть, сьогодні ви встигнете багато чого. День обіцяє приємні зустрічі, а також знайомство з людиною, яка незабаром стане вашим найнадійнішим союзником та справжнім другом.

ЛЕВ – Непростий день чекає на Львів, які запланували важливі зустрічі, розраховують обговорити плани з потенційними союзниками. Знаходити спільну мову з оточуючими буде складніше, ніж зазвичай. Часом вас будуть неправильно розуміти навіть ті, з ким ви насамперед чудово ладнали. Запасіться терпінням і будьте готові не раз і не два пояснювати те, що здається очевидним.

Напевно, порадують якісь приємні сюрпризи, подарунки та знаки уваги. Чи не розчарує романтичне побачення. Люди, яким раніше якось вдавалося чинити опір вашій чарівності, будуть цілком зачаровані і захочуть дізнатися вас краще.

ДІВА – Вдалий день для вирішення фінансових питань, зокрема найсерйозніших і найважливіших. Сьогодні вас навряд чи хтось зможе збити з пантелику або заплутати. Давні знайомі дадуть відмінні поради, які допоможуть правильно розпорядитися наявними засобами.

День підійде для вирішення складних робочих завдань. Тут знадобляться не тільки ваші знання та досвід, а й уміння жити з людьми, домовлятися про спільні дії навіть з тими, хто зазвичай воліє працювати самостійно. Вечір підійде для зустрічі із давніми друзями.

ТЕРЕЗИ – Не чекайте від навколишніх безумовної підтримки. Можливо, вони просто не зможуть оцінити ідеї, якими ви поділитеся сьогодні, або зрозуміти, чому ви дієте так, а не інакше. Якщо ви поставитеся спокійно до критичних зауважень, то витягнете з них чимало користі.

Ви чудово впораєтеся з вирішенням завдань, які передусім багатьох поставили в глухий кут, тому що будете діяти по-своєму, а не спиратися на чужий досвід. Здатність творчо підійти до будь-якої справи стане вашою перевагою, допоможе здобути гору навіть над дуже сильними суперниками.

СКОРПІОН – Впоратися з емоціями сьогодні буде складніше, ніж зазвичай. Ви можете переживати через те, на що в інший час не звернули б уваги, засмучуватися через дрібниці. Деяких Скорпіонів будуть не на жарт дратувати оточуючі: незрозумілі, повільні, що задають занадто багато питань і втручання в справи, що недоречно втручаються.

Але якщо ви зосередитеся на важливих справах, то настрій помітно покращає. Та й успіхи не забаряться: ви напевно впораєтеся з тим, що раніше не виходило. А ще сьогодні можливі грошові надходження із несподіваних джерел.

СТРІЛЕЦЬ – Настав час нагадати про себе старим знайомим, колишнім колегам і діловим партнерам. Не виключено, що вони запропонують щось цікаве чи підтримають ваші ідеї. Можна повернутись до давніх планів, справ, які колись не вдалося довести до кінця. Сьогодні обставини будуть сприятливими, і у вас все вийде.

Не виникне проблем у особистих стосунках. Робити з близькими буде легко, ви знайдете спосіб їх порадувати, а вони намагатимуться відповісти тим же. Добре пройде романтичне побачення. Ви придумаєте, як зробити його незабутнім.

КОЗЕРІГ – Виявіть наполегливість. Саме вона сьогодні дозволить вам досягти відмінних результатів у багатьох справах, впоратися з тим, що довго не виходило, і здобути гору над давніми суперниками. Добре відбудуться ділові зустрічі. Ви справите сприятливе враження навіть на тих, хто раніше сумнівався у ваших талантах.

Імовірні фінансові надходження. Вони можуть бути незначними, але напевно виявляться дуже доречними: дозволять зробити вдалі покупки, порадувати близьких несподіваними подарунками, приємно здивувати кохану людину.

ВОДОЛІЙ – День буде сприятливим для ділового спілкування, обговорення робочих питань та планів. Інтуїція підкаже вам, до кого варто звернутися за підтримкою чи порадою, а від кого краще триматися подалі. Не виключено, що вам запропонують співпрацю на найвигідніших умовах або допомогу, яка виявиться дуже доречною.

Ладити з близькими буде дещо складніше, ніж зазвичай. Навряд чи вдасться уникнути домашніх розбіжностей, суперечок через якісь побутові питання. Але ви знайдете спосіб згладити всі гострі кути.

РИБИ – Керуйтеся інтуїцією: сьогодні її підказки допоможуть вам досягти успіху у багатьох справах, упоратися з тим, що раніше не виходило. Легко даватиметься навчання. Ви швидко запам’ятаєте все, що потрібно, та впораєтеся з вирішенням складних питань. Багатьом Рибам чужий досвід дозволить уникнути власних помилок, зробити правильний вибір.

День навряд чи обійдеться без дрібних неприємностей, а переживати через них ви будете набагато більше, ніж варто було б. Краще не приймати важливих рішень, особливо якщо вони стосуються не лише вас, а й ваших близьких. Потрібен час, щоб правильно оцінити ситуацію, вирішити, як краще діяти.

You cannot copy content of this page