fbpx

Гороскоп на 25 червня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на 25 червня 2021 року Овен

Цей день несе ілюзорні уявлення, брехливі обіцянки, обман. Уникайте темряви, менше дивитесь у дзеркало. Займіться спортом, справами друзів, будинком. Велика небезпека травми, агресії або грубості. Будь-який конфлікт закінчиться не на вашу користь.

Гороскоп на 25 червня 2021 року Телець

День несе несподівані повороти, тому зберігайте спокій, уникайте суперечок, які можуть привести до принципового протистояння. Бійтеся пліток і наклепу. Після роботи поспішайте додому і не робіть вечірніх прогулянок на самоті.

Гороскоп на 25 червня 2021 року Близнюки

Життєвий потенціал знаходиться на низькому рівні, що може стати причиною проблем в сімейних відносинах, сварки з партнерами або сварки з друзями. Зайва помисливість або, навпаки, довірливість може призвести до непорозумінь в особистому житті.

Гороскоп на 25 червня 2021 року Рак

Ймовірно, сьогодні у жінок-Раків з’явиться можливість піднятися на сходинку вище по службових сходах. А ось в особистому житті не виключені ревнощі або необгрунтовані образи. Сон буде віщий і скоро виповниться.

Гороскоп на 25 червня 2021 року Лев

Гороскоп на сьогодні попереджає про напружений, суперечливий день для Левів. Ймовірно, несподівана звістка змусить вас переосмислити свої дії або змінити пріоритетні напрямки в роботі. Жінкам-Левам належить цікава зустріч.

Гороскоп на 25 червня 2021 року Діва

Несприятливий день для Дів-комерсантів. Сьогодні вони можуть зіткнутися з проблемами: не виключені фінансові втрати або поява на шляху серйозних труднощів, особливо якщо нові задуми відносяться до розряду ризикованих.

Гороскоп на 25 червня 2021 року Терези

Вдалий день для подолання підступів противників, поліпшення матеріального добробуту, поїздок або справ, пов’язаних з новими контактами, особливо з іноземцями. Вдалі зустрічі з громадськими та політичними діячами. Ті, хто прагне зайнятися політикою, зможуть нарешті здійснити своє бажання.

Гороскоп на 25 червня 2021 року Скорпіон

Напружений, суперечливий день. Вірогідні небажана зустріч або неприємна звістка. Зірки попереджають чоловіків-Скорпіонів про можливість фінансових втрат. Жінки-Скорпіони повинні приготуватися до того, що їх нове захоплення не виявиться тривалим – вірогідні розчарування або образа.

Гороскоп на 25 червня 2021 року Стрілець

Можливі проблеми з далеким оточенням: сусідами, далекими родичами. Все благополучно вирішиться, бо вам немає рівних в словесних єдиноборствах. Увечері вам необхідно усамітнення і тимчасове відсторонення від навколишнього світу. Сон збудеться до повного задоволення.

Гороскоп на 25 червня 2021 року Козеріг

Важкий, небезпечний день для Козорогів. Несприятливі тенденції цього дня можуть серйозно вплинути на ваше уявлення про власний характер або про достоїнства партнерів. Рекомендується розірвати всі непотрібні зв’язки.

Гороскоп на 25 червня 2021 року Водолій

День накопичення, внутрішньої свободи. Сприятливі фізичні вправи, спілкування, активний відпочинок та розваги. Зверніть увагу на відносини з друзями, сусідами, далекими родичами – не виключені підступи недругів.

Гороскоп на 25 червня 2021 року Риби

Сьогодні у Риб вірогідні помилки і прорахунки в сфері професійної діяльності через підступи недоброзичливців або невірної інформації. Зірки попереджають, що ви повинні приділити увагу власному здоров’ю або здоров’ю близьких людей. Несприятливе розташування планет визначає різкі зміни настрою, емоційні зриви або хворобу.

You cannot copy content of this page