fbpx

Гороскоп на 26 листопада 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН

Добре пройдуть навіть ті зустрічі, від яких ви не очікували нічого особливого. Ладити і з давніми, і з новими знайомими зовсім не складно; багатьох ви розумітимете з півслова. Відносини, які раніше складалися напружено, стануть більш невимушеними та теплими. Деяким Овнам захочеться більше часу провести з близькими і така можливість у представників знака буде.

Імовірні грошові надходження, зокрема з несподіваних джерел. Не виключені і пропозиції, які обіцяють швидкий прибуток. Рішення про те, чи варто погоджуватися, вам краще прийняти самостійно, ні від кого не чекаючи порад.

ТЕЛЕЦЬ

Вам доведеться вести непрості розмови, обговорювати теми, яких ви не хотіли б торкатися. Знайти правильний тон та потрібні слова буде непросто. Але ви з цим обов’язково впораєтеся; допоможуть досвід та здоровий глузд. Близькі будуть частіше, ніж зазвичай, звертатися до вас за порадами та допомогою. Не виключено, що доведеться виправляти чужі помилки. Постарайтеся поставитися до цього спокійно, ні на кого не гніватись.

Імовірні поїздки, причому деяким Тельцям доведеться збиратися в дорогу дуже швидко. Все складеться вдало, ви не пошкодуєте, що вирушили в дорогу.

БЛИЗНЮКИ

День навряд чи обійдеться без сюрпризів. Хоч би як складалися обставини, намагайтеся зберігати самовладання, не піддавайтеся швидкоплинним поривам. Виважені рішення будуть вдалими, а ось про дії, вжиті під впливом моменту, можливо, доведеться пошкодувати.

Починаючи будь-які справи, будьте готові до того, що вони займуть чимало часу. Це стосується також зустрічей та переговорів – вони можуть затягуватись. Тож не плануйте на день надто багато, будьте готові до затримок. І не кидайте почате. Все вийде, якщо ви будете наполегливими.

РАК

Якщо у цей день ви візьметеся за якісь серйозні справи, будьте готові до того, що досягти успіху швидко і легко не вдасться. Щось може скластися невдало, імовірно порушення давніх домовленостей, не виключені й прикра обставини, через які потрібно буде скоригувати плани.

Але ви досягнете свого, якщо не кинете почате. Подумайте, до кого ви могли б звернутися по допомогу. Дуже до речі виявиться підтримка друзів, до того ж з ними ви добре проведете час. День підійде для сімейних справ: вони не заберуть багато часу.

ЛЕВ

Початок дня буде цікавим та надихаючим. Імовірні незвичайні та приємні події, вдалі збіги, а також зустрічі, які піднімуть вам настрій. Цей час підійде для того, щоб взятися за складні та масштабні справи; ви досягнете в них успіху.

У другій половині дня особливо важливо не будувати ілюзій, оцінювати ситуацію реалістично. Це дозволить уникнути марних надій та розчарувань; ви знайдете найкоротший спосіб досягти мети. Варто бути обережнішим у всьому, що стосується грошей. Не поспішайте з угодами та покупками.

ДІВА

Вдалий день для того, щоб обговорювати серйозні питання та плани на майбутнє, спілкуватися з людьми, які розділяють ваші ділові інтереси та професійні цілі. Розмови про роботу можна вести у неформальній обстановці; не виключено, що вам запропонують щось цікаве або дадуть чудові поради.

Добре складуться поїздки, і неважливо, чи поїдете ви в дорогу по справі або просто для того, щоб приємно провести час. Вдалині від будинку можливі приємні знайомства. З них може розпочатись і дружба, і романтична історія.

ТЕРЕЗИ

Ви встигнете зробити багато хорошого, причому не лише для себе. Буде можливість допомогти людині, яка опинилась у складній ситуації, підтримати когось із близьких. Вдало вирішаться питання, які останнім часом приносили чимало занепокоєння. Імовірні зміни на краще в особистих відносинах: розбіжностей стане набагато менше, багато в чому вдасться домовитися.

День буде сприятливим для навчання. Ви швидко запам’ятаєте все, що потрібно, знайдете застосування нових знань. Багатьом Терезам сьогодні знадобиться вміння швидко знаходити спільну мову з дуже різними людьми.

СКОРПІОН

На вас чекає неспокійний день. Будьте готові займатися кількома справами одразу. Не все буде даватися легко, доведеться похвилюватися, але впораєтеся ви відмінно. З’являться хороші ідеї, ви знайдете новий спосіб вирішення тих важливих завдань, які перш за все ставили в глухий кут.

Імовірні приємні знайомства, зустрічі, з яких розпочнеться довга дружба. Вам не доведеться особливо намагатися, щоб справити гарне враження. Навіть ті, кому зазвичай ніхто не подобається, відразу звернуть увагу на ваші найкращі якості.

СТРІЛЕЦЬ

На початку дня ймовірні дрібні непорозуміння, проте переживати через них не варто. Навіть якщо не все піде за планом, ви знайдете спосіб змінити ситуацію, уникнути проблем та досягти давно поставленої мети. Охоче прийдуть на допомогу нові знайомі, і спільні справи вас дуже зблизять.

Друга половина дня принесе цікаві зустрічі та важливі розмови. Ви не пропустите шанс дізнатися багато корисного, отримати інформацію, яка допоможе досягти успіху у важливій справі. Можуть з’явитися нові плани, пов’язані із сімейним майном.

КОЗЕРІГ

На вас чекає досить стомлюючий день. Швидше за все, потрібно буде займатися кількома справами одразу. Не все даватиметься легко, але ви впораєтеся: допоможе досвід, отриманий раніше. Імовірні несподівані подорожі. Деякі Козероги мають шанс побувати в тих місцях, про які вони багато чули.

Імовірні дрібні домашні непорозуміння. Вирішення побутових проблем вимагатиме витрат, але мова піде про невеликі суми. Вечір підійде для романтичного побачення, а також для зустрічі з людиною, якій ви хотіли б сподобатися.

ВОДОЛІЙ

Початок дня підійде для вирішення давно знайомих завдань: з ними ви швидко впораєтеся. Трохи згодом можна буде зосередитися на чомусь цікавіше. У таких справах нагоді фантазія, а також здатність помічати те, чого не побачили інші.

Друга половина дня добре підійде для вирішення будь-яких питань, пов’язаних із грошима та майном. Вдалим цей час буде для Водоліїв-підприємців: вони укладуть вигідні угоди. Не виключені й корисні знайомства, зустрічі з людьми, які допоможуть вам збільшити прибутки.

РИБИ

На початку дня вам буде нелегко правильно зрозуміти оточуючих, деякі слова можуть здатися образливими. Важливо не гарячкувати і намагатися уникнути відкритого конфлікту. Гармонія у відносинах дуже скоро відновиться, якщо ви будете поводитися спокійно та доброзичливо.

Вплив позитивних тенденцій швидко посилюватиметься, зміни на краще не забаряться. Друга половина дня порадує добрими новинами. А ще в цей час деякі Риби знайдуть відповіді на питання, над якими довго думали.

You cannot copy content of this page