fbpx

Гороскоп на 26 вересня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН:

Тримайте себе в руках, намагайтеся не йти на поводі у емоцій. Сьогодні це буде непросто, оскільки день може складатися досить напружено. Але якщо ви все ж таки збережете самовладання, то швидко зрозумієте, що потрібно зробити, щоб змінити ситуацію на краще.

Друга половина дня підійде для зустрічі з людиною, на яку ви хотіли б справити гарне враження. Не має значення, які відносини вас пов’язують – ділові чи особисті. Спілкування у будь-якому випадку виявиться приємним. Вечір підійде для прогулянок та поїздок, вам буде корисно відволіктися від турбот.

ТЕЛЕЦЬ:

День підійде для вирішення багатьох завдань. Починати варто з найскладнішого та найважливішого. У першій половині дня зірки будуть до вас особливо прихильні, їхня підтримка дозволить швидко досягти потрібного результату. У першій половині дня можна з’їздити за покупками; вдасться придбати корисні речі для дому.

Друга половина дня буде сприятливою для спілкування, зустрічей із родичами та іншими людьми, які вам дорогі. Навіть якщо останнім часом відносини складалися непросто, зараз усе налагодиться. Добре приймати гостей.

БЛИЗНЮКИ:

Виявіть наполегливість, і ви досягнете того, чого давно прагнули. Можуть справдитися давні бажання, але це не станеться само собою, вам потрібно буде докласти зусиль. Не виключені невеликі розбіжності із близькими. Все швидко владнається, якщо ви не гарячкуватиметеся.

Будьте уважними у поїздках: можливі якісь прикрі події, дрібні, але образливі втрати. Не виключено, що доведеться змінити маршрут. Вечір підійде для романтичного побачення. На закоханих Близнюків у цей час чекають приємні сюрпризи.

РАК:

Не вимагайте від себе неможливого хоч би на початку дня. Цей час навряд чи підійде для складних справ та важливих рішень. Напевно, захочеться відволіктися від звичних турбот, просто трохи відпочити. І така нагода буде. Скористайтеся нею, і ви одразу відчуєте себе краще.

Друга половина дня – чудовий час для спілкування. Ви легко порозумієтеся з різними людьми, у тому числі з тими, чиї погляди та інтереси кардинально відрізняються від ваших. Можливо початок незвичайної романтичної історії, яка започаткує великі зміни у вашому житті.

ЛЕВ:

Багато що складатиметься вдало, але найкраще день проведуть Леви, які не чекатимуть біля моря погоди і самі виявлять ініціативу. Можна взятися за щось зовсім нове або повернутися до старої ідеї, яка чомусь довго залишалася нездійсненою. Ви швидко розберетеся, як треба діяти, і незабаром досягнете мети.

Корисно буде зосередитись на фінансових справах. День підійде для вирішення будь-яких питань, пов’язаних із грошима. Покупки виявляться вдалими. Ви виберете чудові подарунки для людей, які вам дорогі.

ДІВА:

Перша половина дня підійде для важливих справ. Візьміть за те, що довго відкладали; досягти потрібного результату буде набагато простіше, ніж ви думали. Добре пройдуть будь-які важливі зустрічі. Вам не доведеться особливо намагатися, щоб справити потрібне враження. Люди, які раніше вас недооцінювали, зрозуміють, як сильно помилялися.

Пізніше настане час занять, що вимагають фантазії та винахідливості. Ви по-новому погляньте на багато речей, помітите те, на що раніше не звертали уваги. Ладити з оточуючими стане набагато простіше, адже ви зрозумієте, чого вони чекають і чого прагнуть.

ТЕРЕЗИ:

Вдалий день для того, щоб постаратися налагодити відносини, які раніше складалися напружено. Ви з багатьма порозумієтеся, зможете домовитися з тими, кого раніше зовсім не розуміли. Середина дня підійде для того, щоб планувати. Інтуїція підкаже, як досягти мети, та й помічники, напевно, знайдуться.

Можливі грошові надходження, подарунки. Друга половина дня буде сприятливою для вирішення питань, пов’язаних із фінансами та майном. Не виключено, що ви знайдете оригінальний та дуже ефективний спосіб збільшити доходи.

СКОРПІОН:

Сьогодні на вас чекають цікаві зустрічі. Нові знайомі можуть здатися дуже симпатичними, проте довіряти першому враженню не варто. Придивіться до них уважніше, перш ніж пускатись у відверті розмови, ділитися своїми секретами. Говорити про важливі речі варто з найближчими людьми.

Перша половина дня порадує якимись цікавими подіями та добрими новинами. У другій же вам потрібно буде зосередитися на домашніх справах, вирішення якихось побутових питань. Можна купувати корисні речі – наприклад, меблі та побутову техніку.

СТРІЛЕЦЬ:

Виявіть наполегливість, і ви швидко досягнете того, що раніше здавалося майже неможливим. День підійде для непростих справ, вирішення якихось важливих питань. Не виключено, що вам захочуть допомогти люди, від яких ви не очікували нічого подібного.

Друга половина дня буде особливо сприятливою для Стрільців, які захочуть виявити ініціативу в особистих стосунках. Можна запросити побачення того, хто давно вам подобається, або зізнатися у своїх почуттях. Імовірні приємні сюрпризи, добрі новини.

КОЗЕРІГ:

День обіцяє цікаві знайомства, приємні зустрічі. Буде шанс знайти однодумців, поділитися з тими, хто поділяє ваші захоплення та інтереси. Імовірні незаплановані витрати. Вони не будуть марними. Ви правильно розпорядитеся грошима, не витратите більше, ніж варто було б.

Вдасться вирішити питання, які останнім часом ставили в глухий кут і вас, і ваших близьких. Завдяки вашій винахідливості залишаться у минулому домашні проблеми. Вечір – чудовий час для зустрічі зі старими друзями. Вони, напевно, знайдуть спосіб підняти вам настрій.

ВОДОЛІЙ:

День буде неспокійним. Чи варто планувати на нього серйозні справи. Зосередитись буде непросто, доведеться часто відволікатися на дрібниці, і ви ризикуєте наробити помилок. Не варто розраховувати на чиюсь допомогу. Навіть люди, які раніше неодноразово вас рятували, сьогодні навряд чи зможуть вас підтримати.

Напевно виявляться корисними знання та досвід, отримані раніше. Завдяки їм ви не зробите і не скажете того, що пізніше довелося б пошкодувати. Увечері захочеться звернути увагу близькими. Напевно, знайдуться і цікаві теми для розмов, і справи, які захоплять усіх.

РИБИ:

День чудово підійде для будь-яких корисних занять. Можна взятися за щось зовсім нове або доробити те, що було започатковано давним-давно. Вашим починанням буде супроводжувати успіх. Імовірні успіхи у навчанні. Ви швидко запам’ятаєте все, що може стати в нагоді, знайдете застосування отриманих знань.

Добре складатимуться поїздки. Неважливо, чи вирішите ви відправитися далеко чи знайдете незвичайне місце зовсім поряд з будинком. У будь-якому випадку час мине приємно, ви отримаєте масу позитивних емоцій. Можливі маленькі подарунки, яким ви будете дуже раді.

You cannot copy content of this page