fbpx

Гороскоп на 26 жовтня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН:

Як би не хотілося швидше досягти свого, на початку дня краще не поспішати. Важливі ділові зустрічі також варто відкласти, ранок для них навряд чи підійде. Вплив позитивних тенденцій посилюватиметься з часом, а інтуїція підкаже, коли перейти до рішучих дій.

Друга половина дня порадує вдалими збігами, принесе добрі новини. Буде нагода приділити увагу найближчим, поспілкуватися з людьми, які вам особливо дорогі. На закоханих представників знаку чекають романтичні сюрпризи.

ТЕЛЕЦЬ:

Намагайтеся провести день плідно, не відкладайте справи надовго. Ви багато встигнете, відмінно впораєтеся з тим, що раніше не виходило. Особливо вдалим день буде для Тельців, робота якого пов’язана з фінансами. Можливі вигідні угоди та покупки.

Робити з оточуючими буде особливо легко. Ви зможете домовитися навіть з тими, з ким раніше сварилися через будь-яку дрібницю. На другу половину дня можна планувати сімейні заходи, якісь поїздки разом із родичами. Підійде цей час для сімейних справ.

БЛИЗНЮКИ:

Вдалий день для розмов про справи, зустрічі з людьми, яких ви хотіли б бачити своїми союзниками. У вас буде шанс багатьох зацікавити своїми ідеями та планами, вони сподобаються навіть тим, хто зазвичай скептично налаштований. Імовірні успішні угоди, і навіть фінансові надходження з несподіваних джерел.

Не вимагайте від себе неможливе. Звичайно, вам захочеться встигнути якнайбільше, але важливо правильно оцінити свої сили. Перш ніж братися за щось складне та трудомістке, подумайте, до кого ви могли б звернутися за допомогою чи порадою. Вам можуть стати в нагоді поради давніх знайомих та інших близьких людей.

РАК:

Запасіться терпінням. Сьогодні воно стане вам у нагоді, особливо під час ділових розмов, спілкування з колегами та керівництвом. Навряд чи вас відразу зрозуміють правильно, так що будьте готові навіть найпростіші речі пояснювати знову і знову. Краще не поспішати з рішеннями щодо грошей: легковажність може призвести до марних витрат.

Але загалом день виявиться непоганим. Він підійде для того, щоби взятися за якісь нові справи, розпочати навчання. Імовірний успіх там, де потрібний творчий підхід. Ідеї, які з’являться у вас, сподобаються всім.

ЛЕВ:

День підійде для серйозних розмов, обговорення важливих питань. Вам вдасться домовитися навіть із людьми, які раніше не розуміли вас, не підтримували ваші ідеї. Ймовірно, успішне завершення довгих ділових переговорів, вдале для вас вирішення юридичних питань.

У другій половині дня буде можливість трохи відпочити, відволіктися від повсякденних турбот. Цей час підійде для спілкування із друзями. Не виключено, що вони запросять вас на якийсь незвичайний захід. Краще не поспішати з угодами та покупками, не брати на себе серйозних фінансових зобов’язань, не обміркувавши як слід.

ДІВА:

День підійде до роботи. Зосередьтеся на найважливіших справах, і ви досягнете навіть кращих результатів, ніж можна було очікувати. Багатьом Дівам знадобиться вміння ладити з людьми, знаходити підхід до тих, хто налаштований недоброзичливо. Завдяки своїм дипломатичним талантам представники знаку зможуть піднятися кар’єрними сходами.

У всьому щодо грошей покладайтеся на інтуїцію. Прислухаючись до її підказок, ви укласти вдалі угоди або знайдете нове джерело доходів. Друга половина дня обіцяє приємні сюрпризи та гарні новини.

ТЕРЕЗИ:

Відмінний день для того, щоб виявити ініціативу у справах. Ставте перед собою найвищі цілі, не задовольняйтесь малим. Завдяки своїй наполегливості та цілеспрямованості ви досягнете того, що ще недавно здавалося майже неможливим. Намагайтеся розраховувати виключно на власні сили: навряд чи ви вчасно отримаєте допомогу.

Але не все вдало складатиметься само собою. Вам потрібно буде докласти зусиль, щоб досягти результату. Не дивно, що у другій половині дня ви відчуєте втому, захочете відпочити.

СКОРПІОН:

День принесе чимало переживань. Але пов’язані вони будуть не так з якимись серйозними проблемами, як з нестабільністю емоційного фону. Намагайтеся проводити час із людьми, які надихають та підтримують вас, а не змушують хвилюватися ще більше.

Це вдалий день для того, щоб збирати та аналізувати інформацію. Ви нікому не дозволите обдурити вас або ввести в оману, а покладатиметеся тільки на факти. Тому вдасться уникнути помилок та невірних суджень. Вечір порадує добрими новинами, що стосуються ваших близьких.

СТРІЛЕЦЬ:

День буде особливо сприятливим для тих, чия робота пов’язана із спілкуванням, потребує вміння знаходити підхід до різних людей. Імовірні знайомства, які відкриють нові професійні перспективи. Добре відбудуться ділові зустрічі. Не виключено, що ви зможете непогано заробити.

Вдалими будуть поїздки, і не важливо, чи планувалися вони заздалегідь, чи рішення було ухвалено в останню хвилину. Швидше за все, хтось із давніх друзів захоче скласти вам компанію. Ви чудово проведете час разом.

КОЗЕРІГ:

Сьогодні вам особливо легко ладнати з людьми. Цим варто скористатися, щоб провести якісь важливі переговори, поспілкуватися з тими, підтримкою яких ви хотіли б заручитися. Можливі незвичайні зустрічі та корисні знайомства. Не виключені несподівані, але дуже привабливі ділові пропозиції.

Можна зосередитись на сімейних справах. Вам вдасться допомогти близьким, вирішити проблеми, що їх турбували останнім часом. На вечір краще не планувати особливо тяжких справ. Набагато краще цей час підійде для відпочинку, невеликої прогулянки, приємної подорожі.

ВОДОЛІЙ:

Не вимагайте надто багато від оточуючих. Можливо, вони не відразу зможуть гідно оцінити ваші ідеї та пропозиції. Важко буде уникнути непорозуміння, проте у ваших силах не допустити конфлікту, зберегти добрі стосунки з усіма. Будь-які розмови щодо грошей, майна, майбутніх покупок вимагатимуть від вас терпіння та самовладання.

Друга половина тижня пройде особливо плідно. У цей час можна братися навіть за найскладніші справи: ви добре з ними впораєтеся. Швидко вирішаться і домашні проблеми, через які колись було чимало заворушень.

РИБИ:

Не поспішайте. Початок дня пройде приємно та спокійно, добре підійде для завершення старих справ, вирішення якихось поточних питань. А ще в цей час можна поговорити про майбутнє з людьми, які насамперед не раз давали вам тямущі поради, підказували, як варто діяти. Їхній досвід знову буде вам корисний.

Друга половина дня, навпаки, буде повною справ і турбот. Але це слушний час для того, щоб проявити ініціативу. Вашим сміливим починанням буде супроводжувати успіх. Імовірні несподівані подарунки, приємні сюрпризи.

You cannot copy content of this page