fbpx

Гороскоп на 28 червня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН:

Не варто поспішати із початком нових важливих справ. Перша половина дня краще підійде для того, щоб розібратися з поточними завданнями або завершити те, чому ви вже присвятили чимало сил. Непогано пройдуть ділові переговори, якщо ви поставитеся до них серйозно, заздалегідь продумаєте все, що збираєтеся сказати, не покладатиметеся на вміння імпровізувати і швидко знаходити потрібні слова.

Друга половина дня – чудовий час для спілкування з тими, хто вам симпатичний. Знайдеться багато цікавих тем для розмови, можуть з’явитися плани, які захочеться реалізувати разом.

ТЕЛЕЦЬ:

Не витрачайте марно на початку дня. Це дуже сприятливий період, який дає шанс досягти помітних успіхів у роботі, впоратися зі складними справами. Але перемоги навряд чи будуть легкими: вам доведеться докласти зусиль. Будьте готові самостійно приймати важливі рішення. Деяким Тельцям, до того ж, потрібно буде взяти на себе відповідальність за інших.

Друга половина дня – слушний час для того, щоб розмірковувати та розмовляти про майбутнє, фантазувати та мріяти. Близька людина підтримає вас і дасть чудову пораду.

БЛИЗНЮКИ:

Будьте наполегливими, сьогодні без цього навряд чи вдасться досягти успіху. День буде сприятливим для переговорів, обговорення питань, що стосуються роботи та бізнесу. Ви отримаєте чудові поради, зможете заручитися підтримкою впливових людей. Деякі Близнюки потоваришують із тими, з ким раніше були пов’язані лише діловими відносинами.

Це не найкращий день для угод та покупок. Ви можете ставитись до грошей дещо легковажно, є ризик ухвалити рішення, про які пізніше доведеться пошкодувати. Не поспішайте позбавлятися того, що зараз здається непотрібним. Такі речі краще просто на якийсь час відкласти.

РАК:

День принесе приємні звістки та цікаві пропозиції. Будьте готові до несподіваних подій. Можливо, через них потрібно змінити плани. Вдома буде більше турбот, ніж зазвичай. Не виключено, що комусь із близьких буде потрібна ваша допомога, наприклад, фінансова.

Порадують зустрічі із друзями. Вони підтримають ваші нові ідеї, підкажуть, як краще здійснити задумане. З їхньою допомогою ви подолаєте перепони, які довго заважали рухатися вперед. На другу половину дня краще не планувати особливо стомливих справ: цей час краще підійде для відпочинку.

ЛЕВ:

Сьогодні ви частіше, ніж зазвичай, опинятиметеся в центрі уваги. Ваші слова та вчинки не залишаться непоміченими. Це виявиться корисним: усі побачать, на що ви здатні. Люди, які раніше сумнівалися у ваших знаннях та професійних якостях, зрозуміють, як сильно помилялися.

День буде дуже вдалим із погляду фінансів. Імовірні вигідні угоди та купівлі. Деякі Леви знайдуть нове джерело прибутків. Давні знайомі можуть зробити несподівані пропозиції щодо роботи та бізнесу.

ДІВА:

Варто виявити ініціативу у ділових відносинах. Нагадайте про себе тим, з ким співпрацювали колись, подумайте, чим можна зацікавити нових помічників. Не виключені пропозиції, які перед вами відкриють нові професійні горизонти. Можна братися за щось нове: ви швидко навчитеся всьому, що потрібно.

Хоча завдань буде більше, ніж ви очікували, залишиться час і для відпочинку. Близькі охоче складуть вам компанію на прогулянках та поїздках. Вечір підійде для домашнього свята – привід для нього напевно знайдеться.

ТЕРЕЗИ:

Намагайтеся не втрачати самовладання, навіть якщо ви відчуєте, що хтось спеціально провокує вас, намагається вивести з рівноваги. Вам дуже знадобиться вміння згладжувати гострі кути, поводитися дипломатично, швидко знаходити підхід до різних людей. Із вирішенням фінансових питань краще не поспішати: можливі невдалі операції, втрати.

День добре підійде для роботи, ви впораєтеся з вирішенням непростих завдань. Буде шанс успішно завершити проект, якому ви вже віддали чимало зусиль. Увечері з’являться гарні ідеї, на реалізації яких ви зосередитеся найближчим часом.

СКОРПІОН:

Розповідайте про себе: оточуючим дійсно цікаво дізнатися більше про вас. Можливі незвичайні зустрічі, знайомства, яким ви будете дуже раді. Не виключені пропозиції про співпрацю. Якщо їх роблять давні союзники, перевірені ділові партнери, можна погоджуватись без довгих роздумів.

День буде вдалим із погляду фінансів. Імовірні грошові надходження, зокрема з несподіваних джерел. Деякі Скорпіони зрозуміють, як можна перетворити давнє хобі на надійне джерело додаткових доходів.

СТРІЛЕЦЬ:

Варто налаштуватися на позитивний лад із самого ранку. День на вас чекає неспокійний, але сприятливий. Він підійде на вирішення непростих завдань. Вдасться знайти відповіді на питання, які багатьох поставили в глухий кут. Деякі Стрільці зрозуміють, як узяти гору над давніми недоброзичливцями і знайти нових союзників.

Буде багато приємних розмов. Люди, з якими вам давно хотілося поспілкуватися, охоче відгукнуться на пропозицію провести час разом. Вечір підійде для романтичного побачення, порадує закоханих представників приємними сюрпризами.

КОЗЕРІГ:

Запасіться терпінням: сьогодні воно вам знадобиться. Не все складатиметься так, як хотілося б, і для того, щоб досягти потрібного результату, доведеться подолати чимало труднощів. Вам залюбки допоможуть давні знайомі, перевірені союзники. Завдяки їхній підтримці ви впораєтеся з тим, що довго не виходило.

Намагайтеся не піддаватись на провокації. Це не найпростіший день з точки зору спілкування: навіть з давніми знайомими часом просто ладнатиме. У напружені моменти врятує почуття гумору. Ви знайдете спосіб розрядити атмосферу.

ВОДОЛІЙ:

Беріться за серйозні справи: сьогодні ви матимете шанс чудово впоратися з ними. Багатьом Водоліям сьогодні знадобиться те, чого вони навчилися раніше. Завдяки знанням та досвіду ви зможете перемогти давніх суперників, обеззброїти недоброзичливців. Люди, які колись сумнівалися у ваших здібностях, зрозуміють, що помилялися.

Корисно виявляти ініціативу і в роботі, і в особистих стосунках. Вас багато хто підтримає. Не виключено, що з’являться нові союзники та помічники. У другій половині дня можуть виникнути якісь побутові проблеми, вирішення яких вимагатиме невеликих витрат.

РИБИ:

Дійте рішуче. Непереборних перешкод на шляху не виникне, ви обов’язково досягнете поставленої мети. Звична робота даватиметься легко, та й з новими завданнями ви впораєтеся швидко. Досвід, отриманий раніше, дозволить швидко зорієнтуватися у новій ситуації.

День буде сприятливим для спілкування. Ви зрозумієте, що на душі у близьких, порозумієтеся з тими, з ким зустрінетесь вперше. Ймовірно початок дружніх чи романтичних відносин. Вечір принесе приємні звістки, що стосуються когось із ваших близьких.

You cannot copy content of this page