fbpx

Гороскоп на 28 грудня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН – Чим би ви не планували займатися сьогодні, намагайтеся не поспішати. День може принести труднощі, затримки у справах, але немає сумнівів, що ви з усім упораєтеся. Вдасться отримати підтримку впливових людей, знайти союзників, на яких ви зможете покластися за будь-яких обставин.

День підійде для спілкування із тими, кому ви хотіли б сподобатися. Вам не доведеться намагатися, щоб справити потрібне враження: достатньо буде поводитися природно. Вечір обіцяє приємні сюрпризи закоханим Овнам.

ТЕЛЕЦЬ – Стурбованим виявиться початок дня. Будьте готові займатися кількома справами одразу: тільки так ви зможете встигнути все, що запланували. Ваша допомога може знадобитися комусь із близьких. Потрібен деякий час, щоб розібратися в ситуації, зрозуміти, як краще вчинити. Ви обов’язково впораєтеся з усіма труднощами.

Друга половина дня пройде спокійніше. Багато Тельців у цей час зможуть зайнятися тим, до чого в них лежить душа. Імовірні приємні зустрічі. Не виключено й знайомство, яке отримає романтичне продовження.

БЛИЗНЮКИ – На початку дня ви можете особливо гостро переживати через дрібниці, турбуватися про те, що в інший час не стали б приймати близько до серця. Складно буде зосередитися на корисних справах, оточуючі можуть набагато частіше, ніж зазвичай відволікати вас.

Але вплив позитивних тенденцій посилюватиметься з кожною годиною, ситуація незабаром стабілізується. Друга половина дня буде особливо сприятливою для спілкування із близькими людьми. Добре відбудуться сімейні заходи, зустрічі з друзями, романтичні побачення.

РАК – Вдалий день для того, щоб проявити ініціативу у справах. Ви чудово впораєтеся з вирішенням робочих завдань, можливі успіхи у навчанні. Помітно простіше буде жити з людьми, з якими ви досі не знаходили спільної мови. Деякі Раки навіть потоваришують із недавніми суперниками.

Друга половина дня обіцяє грошові надходження. Не виключено, що вам повернуть старі борги або заплатять за роботу, зроблену давно. Можливість зробити вдалі покупки. Буде шанс придбати саме ті речі, які ви давно хотіли мати.

ЛЕВ – Непросто зібратиметься з думками на початку дня. Справ виявиться більше, ніж ви очікували, і потрібно буде займатися всім одразу. Ви знайдете спосіб взяти ситуацію під контроль, хоч це й вимагатиме зусиль. Середина дня обіцяє цікаві пропозиції щодо роботи чи бізнесу.

Друга половина дня підійде для завершення справ, розпочатих раніше, вирішення питань, над якими ви багато розмірковували останнім часом. Імовірні якісь приємні події в сім’ї, хороші новини, що стосуються найдорожчих людей.

ДІВА – Намагайтеся не перевтомлюватися і уникати стресових ситуацій. День складеться вдало, якщо ви не станете нервувати через дрібниці, не намагатиметеся встигнути абсолютно все. Не буде потреби справлятися з усім самостійно: вам охоче допоможуть і давні, і нові знайомі.

Можуть з’явитися хороші ідеї щодо роботи чи бізнесу. Поки що рано приступати до їх реалізації: варто обміркувати все як слід і дочекатися відповідного моменту. Друга половина дня буде особливо сприятливою з погляду особистих стосунків. Не буде приводів для розбіжностей та суперечок із близькими.

ТЕРЕЗИ – День буде сприятливим для спілкування. Ви здивуєтеся тому, як легко знаходитиме спільну мову і з давніми, і з новими знайомими. Не виключені романтичні захоплення, майже відразу стане ясно, що ваша симпатія взаємна.

Помітним буде вплив позитивних тенденцій у діловій сфері. Ви швидко досягнете успіху в чомусь абсолютно новому, оскільки завдяки підказкам інтуїції діятимете правильно, не допустите навіть дрібних помилок. Можливі фінансові надходження з несподіваних джерел.

СКОРПІОН – День складеться вдало. Ви встигнете зробити навіть більше, ніж запланували, оскільки не витрачатимете час на дрібниці. Багатьом Скорпіонам доведеться втрутитися у чужі справи; при цьому представникам знаку вдасться нікого не скривдити, на зачепити почуття найвразливіших людей.

Маса приємних сюрпризів чекає на вас у другій половині дня. Цей час особливо добре підійде для сімейних заходів та зустрічей із друзями. Хороші новини чекають на закоханих представників знаку. Імовірні романтичні сюрпризи, несподівані зізнання.

СТРІЛЕЦЬ – Відмінний день для розмов та зустрічей, обговорення серйозних питань. Ви зможете налагодити стосунки з тими, з ким раніше не знаходили спільної мови та сварилися з приводу. Інтуїція підкаже, чого чекають від вас оточуючі, допоможе здогадатися про їхні таємні бажання. Ви порадуєте тих, хто вам особливо дорогий.

Приємні сюрпризи чекають на багатьох Стрільців увечері. Імовірні вдалі збіги, якісь хороші новини, що стосуються особливо важливої для вас справи. Крім того, цей час обіцяє цікаві пропозиції, від яких ви не захочете відмовитись.

КОЗЕРІГ – Початок дня виявиться сприятливим з погляду фінансів. Можливі фінансові надходження, зокрема з несподіваних джерел, успішні купівлі та угоди. Не виключені хороші новини щодо важливих для вас робочих проектів. Деякі Козерога отримають дуже привабливі пропозиції про співпрацю.

Друга половина дня підійде для вирішення організаційних питань, а також для оформлення документів – не виникне затримок. Помітним буде вплив позитивних тенденцій у сфері особистих стосунків. Спілкування з близькими подарує безліч яскравих емоцій.

ВОДОЛІЙ – Сприятливий день для корисних справ, вирішення непростих завдань. Ви добре впораєтеся з тим, що раніше не виходило, зможете завершити справи, яким багато сил віддали. Імовірні незвичайні зустрічі, знайомства. Не виключена незвичайна пропозиція про роботу, яка започаткує новий етап вашої кар’єри.

Буде можливість побачитися з давніми знайомими, а також відновити зв’язки, які колись були дуже важливими для вас. Деякі Водолії зможуть помиритися з людьми, про сварку з якими шкодували.

РИБИ – Важко буде зосередитись на справах на початку дня. Навколишнім може знадобитися ваша допомога, потрібно буде прийти на допомогу тим, хто опинився в складній ситуації. Не виключені дрібні непорозуміння, які ви прийматимете особливо близько до серця. Але вплив позитивних тенденцій швидко набиратиме сили, і зміни на краще не забаряться.

Друга половина дня обіцяє приємні сюрпризи. Можливі хороші новини щодо особливо важливих для вас питань. Вдало пройдуть зустрічі в неформальній обстановці, ви легко порозумієтеся з людьми, з якими раніше не знаходили спільної мови.

You cannot copy content of this page