fbpx

Гороскоп на 28 лютого 2022 року для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на сьогодні 28.02.2022 року для кожного знаку зодіаку

Гороскоп на 28 лютого 2022 року Овен

У багатьох представників цього знака зростуть не тільки товариськість, почуття патріотизму і потяг до гармонії, а й амбітність і марнославство. Від добра добра не шукають. Приймайте те, що йде до вас, і намагайтеся щось різко змінювати.

Гороскоп на 28 лютого 2022 року Телець

Цього дня, незважаючи на фінансову скруту та емоційні конфлікти літнього періоду, багатьом представникам цього знаку вдасться зміцнити своє становище, змінити свої плани та хід дій, створюючи фундамент, якийсь стартовий майданчик для майбутніх великих успіхів. Вам потрібно буде створити трамплін для подальшого стрибка. Стануть в нагоді інтуїція та особиста ініціатива.

Гороскоп на 28 лютого 2022 року Близнюки

Багатьом Бдизнецам сьогодні доведеться все починати з аркуша. Це рулетка: чи пан, чи зник. І жодних гарантій. Вам протипоказано «байдики бити» та на зірки дивитися, настав час засукати рукави і братися за справу.

Гороскоп на 28 лютого 2022 року Рак

Оптимізм буде для Рака дороговказом. А в його відданому серці може оселитися кохання, яке зігріє його душу і вселив надію на щастя. Не скупіться на почуття та засоби, навіть якщо це здається вам марною тратою. І не хвилюйтеся за своє майбутнє, хоч би що вам говорили злі язики.

Гороскоп на 28 лютого 2022 року Лев

Багато Близнюків чекають далекі мандри, можливо, навіть за боргом служби. Вам вдасться зірвати великий куш, якщо ви зможете безстрашно ризикнути і підете ва-банк.

Гороскоп на 28 лютого 2022 року Діва

Сьогодні Діви можуть бути всім задоволені. Не виключено, що їхнє фінансове благополуччя значно покращиться. Якщо ви розкриєте себе назустріч життю, то вам за це віддасться сторицею. Відпустку вам краще провести неподалік будинку.

Гороскоп на 28 лютого 2022 року Терези

Відступ – який завжди означає поразка. Це стратегічний хід, який допоможе оцінити ваші можливості, визначити потреби та нагромадити сили. Саме такою буде цей день. Головне завдання у цей період – зміцнення «тилу».

Гороскоп на 28 лютого 2022 року Скорпіон

Ймовірно, початок великої справи в новій для вас сфері, з якою буде пов’язана і певна частка ризику. Шліфуйте свою майстерність, саме це приноситиме моральне задоволення.

Гороскоп на 28 лютого 2022 року Стрілець

Розташування начальства сприятиме просуванню службовими сходами. Але найважливіше, що всі похвали та заохочення будуть заслуженими. Можете розраховувати на підтримку оточення та високопоставлених людей.

Гороскоп на 28 лютого 2022 року Козорог

Цей день символізує раптову зустріч, дружбу, а можливо, що і шлюб з людиною набагато старший за вас. Перш ніж погодитися на такий нерівний шлюб, подумайте, чи влаштує він вас.

Гороскоп на 28 лютого 2022 року Водолій

Сьогодні ви будете намагнічені особливим зарядом, і вже у вашій появі буде якась інтрига. Тільки не перестарайтеся. Головне, щоб у вас завжди був гарний настрій.

Гороскоп на 28 лютого 2022 року Риби

Домашні посиденьки цього вихідного дня вас ніяк не надихають. Тільки не це! Захочеться простору, повітря, нових вражень! Усе! Досить ховатися по закутках. Час у світ, у люди! Сміливо нагадуйте всім про своє існування. Головне – даремно не хвилюватися.

You cannot copy content of this page