fbpx

Гороскоп на 28 лютого 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН – Початок дня потішить. Вранці ви можете отримати відмінні новини щодо роботи або пропозиції, на які захочеться негайно погодитися. Імовірні та успіхи у навчанні, ви багато будете схоплювати на льоту. Корисно виявляти ініціативу в роботі, колеги напевно підтримають ваші ідеї.

Друга половина дня також буде сприятливою. Однак деяких Овнів у цей час можуть спантеличити якісь несподівані події. Не поспішайте з рішеннями, зачекайте на розвиток ситуації. Незабаром ви побачите можливості, які раніше навіть не здогадувалися.

ТЕЛЕЦЬ – Зосередьтеся на роботі. Ви чудово впораєтеся з вирішенням професійних завдань, зможете зміцнити свої позиції та показати людям, від яких багато що залежить, на що ви здатні. Якщо ви сьогодні поведете себе правильно, то незабаром отримаєте пропозиції, що обіцяють швидке кар’єрне зростання.

Вдалим буде день і з погляду особистих стосунків. Тут також можливі зміни на краще, проте тут вам потрібно буде проявити ініціативу. Близькі охоче підтримають будь-які ваші ідеї, допоможуть у їх реалізації. Вечір обіцяє добрі новини сімейним представникам знаку.

БЛИЗНЮКИ – Не поспішайте з рішеннями і намагайтеся серйозно ставитись до всього, за що беретеся. Так у вас буде шанс досягти успіху, добре впоратися навіть з тим, що не вийшло в інших. Не варто ризикувати грошима, укладати угоди, не переконавшись, що вони будуть вигідними для вас.

В особистих відносинах переважатиме вплив позитивних тенденцій. Близькі будуть розуміти вас з півслова, завдяки їхній підтримці настрій помітно покращає. Вечір підійде для першого побачення чи спілкування з людиною, якій ви хотіли б сподобатися.

РАК – Ладити з оточуючими сьогодні особливо легко. Ви зможете домовитися навіть з тими, з ким раніше сварилися з приводу. Вдасться заручитися підтримкою впливових людей. Деякі Раки отримають пропозиції щодо співпраці, на які без довгих роздумів дадуть відповідь згодою.

Буде можливість вирішити питання, які останнім часом вас турбували, розібратися з справами, що накопичилися, успішно завершити те, що було розпочато давним-давно. У другій половині дня ймовірні незаплановані витрати, проте йтиметься про незначну суму.

ЛЕВ – Не піддавайтеся на провокації, намагайтеся поводитися з оточуючими максимально терпляче та доброзичливо. На початку дня це буде непросто: може здаватися, що вас спеціально виводять із рівноваги. Але незабаром вплив позитивних тенденцій посилиться і жити з іншими людьми стане набагато простіше.

День буде сприятливий для адміністративної роботи, вирішення організаційних питань. Можна зайнятися оформленням документів, звернутися до державних організацій – тут не виникне труднощів. Імовірні невеликі фінансові надходження.

ДІВА – На початку дня можуть виникнути труднощі, проте не варто переживати через них. Ви швидко зрозумієте, як подолати проблеми. Якщо ви візьметеся за щось нове, то швидко досягнете перших успіхів. Несподівано допоможуть люди, з якими у вас колись були непрості стосунки.

Друга половина дня буде неспокійною, але плідною. Це слушний час для вирішення складних питань, важливих і для вас, і для ваших близьких. Імовірні вдалі угоди та покупки. У всьому, що пов’язано з грошима, ви можете покладатися на інтуїцію, вона не підведе.

ТЕРЕЗИ – Початок дня буде досить неспокійним. З труднощами можуть зіткнутися Терези, які в цей час вирушать на важливі зустрічі. Порозумітися з оточуючими буде набагато складніше, ніж зазвичай. Часом вас будуть неправильно розуміти навіть ті, з ким ви завжди добре ладнали. Не виключено, що через це доведеться змінити плани, відкласти одні справи та зосередитись на інших.

Другу половину дня ви проведете зовсім інакше: спокійно та плідно. Вона підійде і для того, щоб розібратися з справами, що накопичилися, і для відпочинку в компанії найближчих людей.

СКОРПІОН – Інтуїція підкаже, що діяти варто обережно. Прислухайтесь до неї! Цей день справді не підійде для ризикованих експериментів, сміливих імпровізацій та необдуманих вчинків. Перш ніж прийняти будь-яке рішення, спокійно зважте всі за і проти, пізніше ви не раз похваліте себе за проявлену передбачливість.

День обіцяє зміни на краще у відносинах із близькими. Якщо колись виникали якісь розбіжності, то зараз з усім вдасться спокійно розібратися. Знайомі, з якими ви давно не бачилися, нагадають про себе.

СТРІЛЕЦЬ – Легко буде домовитися з різними людьми. День підійде для зустрічей із керівництвом та потенційними діловими партнерами, серйозних розмов та легких розмов з тими, кому ви хотіли б сподобатися. Деякі Стрільці знайдуть нових друзів. Ймовірно і початок романтичних відносин.

Можливі фінансові надходження, зокрема з несподіваних джерел. Сума може виявитися більшою, ніж ви очікували. Але не поспішайте витрачати отримане: спонтанні покупки навряд чи будуть вдалими.

КОЗОРІГ – Починайте день із найважливіших справ. Вранці у вас буде шанс швидко вирішити складні завдання, вдало провести переговори, від яких ви не очікували нічого хорошого, швидко впоратися з проблемами, які перш за все ставили в глухий кут. Не виключено, що допоможуть у цьому нові знайомі, з якими незабаром ви подружитеся.

Друга половина дня принесе чимало заворушень. Щоправда, будуть серед них приємні. Однак зосередитися буде важко, тому там, де потрібна увага до деталей, ви можете припуститися помилок.

ВОДОЛІЙ – Ваші дипломатичні таланти сьогодні будуть корисні для всіх. Саме ви допоможете домовитися тим, хто раніше не знаходив спільної мови, помирите тих, хто свариться, допоможете дуже різним людям об’єднатися для досягнення мети. День принесе чимало цікавих речень. Особливо раді їм будуть Водолії, які б не проти знайти нову роботу.

У першій половині дня ви чимало часу присвятите вирішенню чужих проблем, а в другій зможете зосередитися на власних справах. Вдасться вирішити організаційні питання, завершити те, що було започатковано давним-давно.

РИБИ – Сьогодні вам не доведеться особливо намагатися, щоб сподобатися всім довкола. Ви справите гарне враження навіть на тих, хто зазвичай помічає лише чужі недоліки. Люди, які насамперед підтримували з вами лише формальні стосунки, будуть доброзичливими і самі зроблять крок назустріч.

День загалом складеться вдало. Лише у тому, що стосується грошей, вам варто бути обережнішими. Намагайтеся уникати спонтанних покупок, подумайте двічі, перш ніж брати кредити або пов’язувати себе серйозними фінансовими зобов’язаннями.

You cannot copy content of this page