fbpx

Гороскоп на 28 лютого 2024 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН

День чудово підійде для зустрічей із людьми, яким ви хотіли б сподобатися. Нескладно буде справити сприятливе враження, адже ваші найкращі якості не залишаться непоміченими. Деякі Овни отримають незвичайні, але дуже привабливі пропозиції. Інтуїція підкаже, що можна без довгих роздумів відповісти на них згодою і не помилиться.

Варто бути обережнішим у всьому, що пов’язано з грошима. Краще утриматися від незапланованих покупок або укладання серйозних угод із людьми, про яких вам мало що відомо.

ТЕЛЕЦЬ

Краще не братися за серйозні справи рано-вранці: вам знадобиться деякий час, щоб зібратися з думками, налаштуватися на потрібний лад і вирішити, що ви зробите в першу чергу. Чиїсь поради навряд чи будуть корисні, зате багатьом Тельцям допоможе досвід, здобутий давним-давно.

Друга половина дня виявиться особливо сприятливою для спілкування із новими знайомими. Ви швидко знайдете до них підхід, справите гарне враження. Можна зайнятися сімейними справами: тут не виникне несподіваних труднощів, ви швидко впораєтеся.

БЛИЗНЮКИ

Вдалою буде перша половина дня. Вона підійде і нових справ, і вирішення вже знайомих завдань. Завдяки підтримці зірок багато Близнюків зможуть чудово впоратися з тим, що раніше у них не виходило. Не виключено грошових надходжень, несподіваних цінних подарунків, яким ви будете дуже раді.

Згодом вплив позитивних тенденцій дещо знизиться, але й друга половина дня виявиться непоганою. Вона підійде для відпочинку, спілкування з давніми друзями та іншими людьми, які добре знають та люблять вас.

РАК

Сьогодні вам належить займатися не лише своїми, а й чужими справами, вирішувати проблеми, що виникли через чужу недбалість чи неуважність. Це не викличе роздратування та гніву; діючи спокійно та послідовно, ви швидко з усім упораєтесь.

Вирішення питань, пов’язаних із грошима, краще відкласти до другої половини дня – цей час буде сприятливим. А ось зустрічі, зокрема романтичні, можна запланувати і на ранок: вони в будь-якому випадку пройдуть добре. Відмінно проведуть час Раки, які вирушать у поїздки разом із друзями.

ЛЕВ

Буде можливість зайнятися якоюсь абсолютно новою для вас і дуже цікавою справою. Деякі Леви знайдуть нове хобі, яке незабаром стане для них ще одним джерелом прибутку. Сприятливим буде день і для покупок. Ви не будете витрачати гроші на марні речі, безпомилково оберете те, що стане в нагоді і вам, і вашим близьким.

З точки зору спілкування це не найсприятливіший день: виявиться непросто порозумітися навіть із давніми знайомими. Але серйозних конфліктів не виникне, і напевно вдасться багато про що домовитися, якщо ви не гарячкуватиметеся.

ДІВА

Особливо буде легко жити з тими, хто поділяє ваші цілі і захоплення. Деякі Діви знайдуть союзників, завдяки підтримці яких зможуть здійснити якісь масштабні плани. Однак пам’ятайте: не варто довіряти всім, хто сьогодні справить на вас гарне враження! Придивіться до таких людей краще, перш ніж домовлятися про щось важливе.

Перш, ніж братися за щось нове і складне, переконайтеся, що ви правильно оцінили ситуацію, що склалася, і точно знаєте, як діятимете.

ТЕРЕЗИ

День чудово підійде для вирішення багатьох важливих завдань, у тому числі таких, до яких ви раніше не наважувалися підступитися. Інтуїція підкаже, як краще діяти, і ви вчасно до неї дослухаєтеся. Деяким Терезам запропонують допомогу люди, від яких представники знака не очікували нічого подібного. А ще буде шанс потоваришувати з тими, з ким раніше не вдавалося порозумітися.

Імовірні несподівані подарунки, приємні сюрпризи та знаки уваги, які запам’ятаються вам надовго. Друга половина дня порадує добрими новинами здалеку.

СКОРПІОН

Імовірні дивовижні зустрічі, незвичайні знайомства. Деякі Скорпіони зможуть поспілкуватися з людьми, про яких колись багато чули. З таких розмов вдасться дізнатись багато корисного. Не виключено, що завдяки їм ви зрозумієте, куди варто рухатися далі.

Можливі грошові надходження; сприятливим день буде для угод та покупок. Особливо прихильними будуть зірки до Скорпіонів, які вирішать порадувати близьких несподіваними подарунками. Вечір підійде для романтичного побачення, воно напевно виявиться незвичайним і незабутнім.

СТРІЛЕЦЬ

Не захочеться марнувати час, і ви напевно знайдете можливість зайнятися чимось дійсно важливим і цікавим. Багато Стрільців зрозуміють, що потрібно подбати про благополуччя близьких, допомогти тим, хто опинився у складній ситуації. Пам’ятайте: все, що ви робите для інших, вам напевно піде на користь.

День добре підійде для розмов про ваші плани, зокрема професійні. Не виключено, що давні знайомі запропонують вам роботу або розкажуть про якусь перспективну бізнес-ідею.

КОЗЕРІГ

Не бійтеся складних розмов, день буде для них сприятливим. Можна обговорювати найсерйозніші питання, не побоюючись, що справа закінчиться сваркою чи взаємними претензіями. Вам вдасться знайти правильний тон і підібрати потрібні слова, не скривдити навіть найчутливіші. Та й рішення, яке сподобається всім, буде досить швидко.

У першій половині дня вплив позитивних тенденцій буде особливо сильним; саме в цей час варто займатися якимись важкими справами. Потім захочеться відпочити та відновити сили, така можливість у вас напевно буде.

ВОДОЛІЙ

Вплив позитивних тенденцій буде помітним протягом дня. Ви чудово впораєтеся з вирішенням багатьох завдань, серед яких можуть виявитися дуже складними. Не можна сказати, що все відразу вийде добре, але ви не відступите перед перешкодами, та й долати їх поодинці не доведеться. Ні давні, ні нові знайомі не відмовлять вам у підтримці, якщо вона буде потрібна.

Вечір обіцяє приємні сюрпризи закоханим Водоліям. Він підійде для невеликої романтичної подорожі. Але і ви зможете дуже приємно провести час із коханою людиною.

РИБИ

Краще не починати день із серйозних розмов: у цей час може бути складно порозумітися навіть із найближчими людьми. Постарайтеся не гніватись, якщо хтось розуміє вас неправильно. Якщо ви збережете спокій та доброзичливий настрій, домовитись вдасться досить швидко.

З кожною годиною вплив позитивних тенденцій ставатиме все помітнішим. Друга половина дня порадує багатьох риб. Представники знаку, які ще зовсім недавно сумнівалися в собі, знову знайдуть впевненість і зрозуміють, як досягти успіху.

You cannot copy content of this page