fbpx

Гороскоп на 28 лютого для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на 28 лютого 2021 року Овен

Любителям екстравагантності вдасться здійснити найсміливіші ідеї та реалізувати свою індивідуальність. Можливо, у вас з’являться нові ідеї, які вплинуть на світовідчуття. Емоційний стан значно посилиться завдяки романтичному вечору при свічках з коханою людиною.

Гороскоп на 28 лютого 2021 року Телець

Сьогодні вірогідні несподівані грошові надходження, подарунки, допомога. Можливо, цей день дозволить вам здійснити найзаповітніші мрії щодо особи протилежної статі. Люди, з якими ви познайомитеся в цей день, напевно залишаться у вашому житті назавжди. Сни можуть бути віщими і зажадають правильного тлумачення.

Гороскоп на 28 лютого 2021 року Близнюки

День, сприятливий для придбань. Він може стати плідним для поновлення, коли ви зможете сконцентрувати свою енергію і знайдете їй правильний вихід. Творчий підхід до справи, насиченість почуттів, особиста привабливість і доброзичливість до оточуючих принесуть істотні плоди. Можете робити корисні покупки, почати ремонт в будинку, робити перестановки.

Гороскоп на 28 лютого 2021 року Рак

Події цього дня можуть покликати вас в дорогу. Вам необхідно ретельно підготуватися до подорожі, інакше все складеться не так, як хотілося б. Самопочуття поступово поліпшуватиметься. Не залишайте без уваги дітей-підлітків. Постарайтеся всі неприємності, пов’язані з ними, сприймати без емоцій.

Гороскоп на 28 лютого 2021 року Лев

Події цього дня можуть посилити ваше занепокоєння і передчуття небезпеки. Основні неприємності торкнуться і матеріальної сторони життя. Вірогідні крадіжки, пограбування. Слідкуйте за найціннішими речами, не допускайте непоправних помилок. Вам не завадять додаткові запобіжні заходи.

Гороскоп на 28 лютого 2021 року Діва

Можливо, сьогодні ви зустрінете давнього товариша, з яким раніше були пов’язані неприємні події. Вам доведеться знову пережити ті враження. Зробити висновки, врахувати всі промахи і помилки. Треба знайти компроміс між тим, чого хочеться, і тим, що треба.

Гороскоп на 28 лютого 2021 року Терези

Сприятливий день для реалізації планів і бажань, поїздок і подорожей, переїзду на нове місце. Ймовірно, здійсняться давні мрії багатьох представників цього знака. Друзі та однодумці нададуть вам неоціненну допомогу. Рекомендується концентрація душевних і фізичних сил, протипоказана поспішність.

Гороскоп на 28 лютого 2021 року Скорпіон

Не виключено, що сьогодні вам доведеться вирішувати безліч питань одночасно. Ваш внутрішній світ буде прагнути до вдосконалення, пошуку нових ідеалів. Постарайтеся уникнути завищених вимог до себе і оточуючих вас людей. Уникайте осуду. Проявіть терпимість і розуміння до людям, далеким від досконалості.

Гороскоп на 28 лютого 2021 року Стрілець

Ймовірний злет творчої думки і фантазії, прилив життєвих сил. Навіть з найскладніших ситуацій спритні Стрільці зможуть виплутатися з вигодою для себе. Особливо сприятливою буде друга половина дня. У цей період можлива реалізація найпотаємніших бажань.

Гороскоп на 28 лютого 2021 року Козеріг

Нічого значного не робіть. Відмовтеся від домашньої роботи в першій половині дня. Присвятити Воскресінню самозаглиблення, самоосвіти, перегляду всієї системи цінностей. Корисні прогулянки на самоті, невеликі подорожі. Проявіть стриманість і розсудливість. Всю свою любов і повагу направте на сім’ю і дітей.

Гороскоп на 28 лютого 2021 року Водолій

Сьогодні можливі різкі зміни настрою. Ваше честолюбство може чергуватися з пораженськими настроями, енергійність – з внутрішнім напруженням, а зовнішня активність – з нагнітанням напруженості у відносинах з оточуючими вас людьми. Вам підуть на користь відвідування храму, самота, заняття улюбленою справою.

Гороскоп на 28 лютого 2021 року Риби

Можливо, день почнеться з роздратування і сварок. Постарайтеся стримувати себе у всьому, і тоді цей день не залишить неприємних спогадів. Вам здасться, що світ пофарбований в сірі кольори, ви втратите віру в завтрашній день. Багатьом буде не вистачати волі і сил для змін на краще. Не варто покладатися на когось, робіть серйозні кроки для зміцнення свого становища

Related Post

У 2022 році зустрінуть своє кохання ці знаки зодіакуУ 2022 році зустрінуть своє кохання ці знаки зодіаку

У 2022 РОКУ ЗУСТРІТЬ СВОЮ ЛЮБОВ ЦІ ЗНАКИ ЗОДІАКУ! У 2022 році деяким знакам Зодіаку пощастить у коханні та особистому житті. Навіть якщо ви давно перебуваєте у стосунках або змирилися

У 3-ох знаків зодіаку найближчими днями будуть виконуватися мріїУ 3-ох знаків зодіаку найближчими днями будуть виконуватися мрії

Усі мрії представників цих сузір’їв будуть виконуватися по клацанню пальців Астрологи назвали знаки зодіаку, яких незабаром накриють кармічні подарунки від Всесвіту. Для представників трьох сузір’їв відкриється портал бажань, завдяки чому

З 11 червня додасться енергії у знаків Зодіаку! Марс переходить у знак Лева. Прогноз для кожного на залишок місяцяЗ 11 червня додасться енергії у знаків Зодіаку! Марс переходить у знак Лева. Прогноз для кожного на залишок місяця

11 червня Марс переходить з примхливого і схильного настрою знака Рака в яскравий і демонстративний знак Лева. Життя відразу стане активніше. Стане більше питань де потрібно не розмірковувати, а діяти.