fbpx

Гороскоп на 28 серпня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН:

Виявіть наполегливість: сьогодні без неї навряд чи вдасться досягти успіху у справах. Імовірні несподівані непорозуміння, затримки, труднощі, щось може піти не за планом. Але у вас достатньо знань та досвіду, щоб з усім упоратися. Отже, дійте і не відступайте перед перешкодами.

День буде сприятливим для спілкування. З новими знайомими вам легко буде ладнати, з давніми ви швидко домовитеся про що завгодно. Імовірні грошові надходження та ділові пропозиції, прийнявши які, ви зможете помітно збільшити прибутки.

ТЕЛЕЦЬ:

Ви відчуєте, що готові розпочати складну справу, за яку довго не наважувалися взятися. Зірки підтримають сміливі починання. Якщо виникнуть труднощі, напевно знайдуться люди, які готові допомогти в їхньому подоланні. Інтуїція підкаже, з ким варто мати справу, а від кого краще триматися подалі.

Буде багато вдалих збігів, що надихають подій та гарних новин. Імовірні зміни в особистих відносинах: вони стануть теплішими та довірливішими. Вечір підійде для романтичного побачення, зустрічі з людиною, якій ви хотіли б сподобатися.

БЛИЗНЮКИ:

Початок дня потішить. Це підходящий період для вирішення дрібних проблем, які значно ускладнювали вам життя останнім часом. Інтуїція підкаже, як діяти. Якщо ви прислухаєтеся до її підказок, зможете уникнути серйозних труднощів і швидко досягнете мети.

Друга половина дня теж буде вдалою, особливо для Близнюків, які присвятять її роботі чи навчанню. Ви добре розберетеся в тому, що колись здавалося складним, дізнаєтесь багато корисного. Спілкування з близькими радуватиме. Вдасться швидко домовитися про спільні дії.

РАК:

Важливо правильно оцінювати свої сили. День буде досить вдалим, проте невиправданий оптимізм може призвести до помилок та неприємностей. Намагайтеся не будувати ілюзій та не поспішати. Обдумані рішення, швидше за все, виявляться вірними, а ось про те, що було зроблено під впливом емоцій, ви невдовзі можете пошкодувати.

Зверніть увагу на те, як складаються ваші стосунки з оточуючими. Якщо сьогодні ви поведете себе правильно, то зможете краще зрозуміти людей, які відіграють важливу роль у вашому житті. Багато Раки стануть краще розуміти тих, з ким раніше не ладнали.

ЛЕВ:

Ви швидко досягнете успіхів у роботі, якщо будете діяти по-своєму, а не наслідувати чужий приклад. День добре підійде для того, щоб спробувати щось нове, втілити у життя сміливі ідеї. Вас охоче підтримають і давні знайомі, і ті, з ким ви вперше зустрілися нещодавно.

Ви не будете марнувати час, тому встигнете зробити багато корисного і для себе, і для інших. У другій половині дня корисно зосередитись на сімейних справах, вирішенні якихось питань, важливих для близьких.

ДІВА:

Будуйте плани. Сьогодні ви можете задумати щось важливе та грандіозне: немає сумнівів, що такі задуми незабаром вдасться втілити у життя. Імовірні приємні знайомства. Ви легко порозумієтеся з різними людьми, на багатьох справите хороше враження.

Імовірні хороші новини щодо роботи, бізнесу чи навчання. Не виключені пропозиції, куди захочеться негайно відповісти згодою. Друга половина дня підходить для покупки. Ви безпомилково оберете чудові речі не тільки для себе, а й для близьких.

ТЕРЕЗИ:

На початку дня навряд чи вдасться уникнути труднощів. Це не найкращий час для того, щоб взятися за важливу справу: важко буде зосередитися, ви можете припуститися прикрих помилок. Але вплив позитивних тенденцій посилюватиметься швидко. Середина дня дозволити вирішити якісь давні робочі проблеми, досягти успіху у складній справі.

Вечір буде особливо вдалим для багатьох Терезів. У цей час на представників знаку чекають приємні сюрпризи, у тому числі романтичні. Добре пройде зустріч із людиною, яка давно вам симпатична.

СКОРПІОН:

Не треба поспішати. Вам знадобиться деякий час, щоб зібратися з думками та вирішити, чим ви сьогодні хотіли б зайнятися. Навколишні навряд чи зможуть тут щось порадити; їхні підказки швидше зб’ють вас з пантелику, ніж допоможуть. У середині дня з’являться нові завдання, які потребують вирішення. Отут ви й почнете діяти.

Вплив позитивних тенденцій посилюватиметься. Вечір на вас чекає дуже приємний. Одні Скорпіони отримають хороші новини, інші зможуть побачитися з людьми, за якими останнім часом дуже нудьгували. Можливі несподівані подарунки.

СТРІЛЕЦЬ:

День буде досить неспокійним, але вам, напевно, сподобається. Інтуїція допоможе швидко ухвалити правильні рішення, розібратися у складних ситуаціях, вирішити питання, з якими не змогли впоратися з іншими. Навколишні будуть частіше, ніж зазвичай, звертатися до вас за допомогою; ви намагатиметеся нікому не відмовляти.

У другій половині дня краще не втомлюватись. Використовуйте цей час для відпочинку: достатньо буде ненадовго відволіктися від справ, щоб відчути себе набагато бадьоріше та енергійніше. Близькі потішать хорошими новинами.

КОЗЕРІГ:

Запасіться терпінням. Навіть нескладні звичні справи сьогодні можуть вимагати більше часу, ніж зазвичай. Не все одразу складеться так, як хотілося б. Але ви не відмовитеся від задуманого, обов’язково досягнете свого. Ваша наполегливість сподобається багатьом. Люди, які раніше вас недооцінювали, зрозуміють, як сильно помилялися.

Імовірні фінансові надходження. Не поспішайте витрачати отримане: спонтанні покупки можуть виявитися невдалими. Вечір підходить для невеликих поїздок. Члени сім’ї охоче складуть вам компанію.

ВОДОЛІЙ:

Не вимагайте від себе неможливе. Не всі завдання можна вирішити сьогодні, щось спокійно можна відкласти. Прислухайтеся до інтуїції: вона підкаже, що потребує уваги саме зараз. День буде сприятливим для спілкування. Ви здивуєтеся тому, як легко буде жити з людьми, які раніше вас зовсім не розуміли. Ймовірно початок дружніх чи романтичних відносин.

День підійде для маленьких покупок. Вам не потрібно багато часу, щоб вибрати речі, які довго будуть радувати. Можливі подарунки.

РИБИ:

Займайтеся тим, що вам дійсно цікаво: саме в таких справах ви сьогодні зможете досягти успіху. Можливі фінансові надходження, зокрема з несподіваних джерел. Ви правильно розпорядитеся отриманою сумою, не витратите її на нісенітницю.

Не виключено, що комусь із близьких буде потрібна ваша підтримка, ви в ній не відмовите. Завдяки вам вирішаться сімейні проблеми, які останнім часом турбували і вас, і ваших близьких. Вечір обіцяє приємну зустріч з людиною, яка вам особливо дорога.

You cannot copy content of this page