fbpx

Гороскоп на 28 січня 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН – Не витрачайте час на дрібниці. Це особливо важливо в першій половині дня, коли вашої уваги вимагатимуть важливі справи, заради яких варто відкласти все інше. Буде можливість підтримати людей, які вам дорогі, допомогти знайомим, які опинилися у складному становищі. Ваші досвід та знання сьогодні будуть корисні багатьом.

Друга половина дня виявиться дуже сприятливою для спілкування. Ви легко порозумієтеся і з близькими людьми, і з тими, з ким вперше зустрілися зовсім недавно. Ймовірно, початок дружніх чи романтичних відносин.

ТЕЛЕЦЬ – Підходящий день для завершення справ, розпочатих раніше, а також для пошуку відповідей на питання, які вас турбували останнім часом. З тим і іншим ви добре впораєтеся, непереборних проблем не виникне. Ви знайдете союзників, налагодите відносини з людьми, з якими раніше не вдавалося домовитись.

Єдина сфера, де буде потрібна обережність, – фінанси. Важливо не поспішати з рішеннями, не укладати угоди, поки ви не будете впевнені в надійності своїх партнерів. В іншому ж переважатиме вплив позитивних тенденцій, і день вас напевно порадує.

БЛИЗНЮКИ – На початку дня важко буде зосередитися на справах. Імовірні дрібні неприємності, прикрі події, через які доведеться відволікатися від важливих та корисних занять. Багатьох Близнюків це дратуватиме. Намагайтеся не йти у емоцій на поводі: піддавшись їм, ви можете сказати або зробити те, що пізніше пошкодуєте.

У другій половині дня буде можливість взятися за якусь нову та перспективну справу. Не проґавте її! Ви швидко досягнете успіху, якщо не будете витрачати час даремно. І він не залишиться непоміченим: на вас звернуть увагу люди, від яких багато що залежить.

РАК – День навряд чи обійдеться без суперечок. Непросто буде домовитися навіть з людьми, які раніше підтримували вас за будь-яких обставин. Потрібно чимало терпіння, щоб переконати всіх у вашій правоті. Якщо заплановані якісь важливі зустрічі, готуйтеся до них серйозно, не розраховуйте на вміння імпровізувати і швидко знаходити правильний тон і переконливі аргументи.

Краще не ризикувати там, де справа стосується фінансів. Подумайте двічі, перш ніж укладати угоди, витрачати гроші на те, без чого легко обійтись. А ось у особистих відносинах все набагато простіше: покладіться на інтуїцію, дотримуйтесь її підказок.

ЛЕВ – День буде вдалим та плідним. Він добре підійде для важливих справ. Можна братися за те, що раніше здавалося складним: швидше за все, ви досягнете відмінних результатів. Вас несподівано підтримають нові знайомі чи люди, з якими ви насамперед підтримували лише формальні стосунки.

Сприятливим буде день і з погляду особистих стосунків. Не буде приводів для розбіжностей із близькими, ви багато про що домовитеся, спокійно обговорите питання, через які раніше виникали розбіжності. Вечір підійде для творчих занять.

ДІВА – На початку дня важко уникнути неприємних моментів. Щось може піти не за планом, і засмутитеся ви через це значно більше, ніж варто було б. До того ж робити з оточуючими буде непросто, часом навіть давні знайомі розумітимуть вас неправильно.

Однак невдовзі вплив позитивних тенденцій посилиться. Друга половина дня пройде набагато краще, напевно, принесе масу приводів для радості. Приємні сюрпризи чекають на закоханих Дів, а також тих, хто вирушить на перше побачення.

ТЕРЕЗИ – Намагайтеся нічого не відкладати надовго. Сьогодні потрібно діяти рішуче і швидко, так у вас буде шанс досягти великих успіхів, впоратися із завданнями, які насамперед ставили в глухий кут. Добре пройдуть важливі зустрічі, ви легко завоюєте прихильність людей, від яких багато що залежить.

День буде особливо сприятливим для занять, які вимагають творчого підходу, що дають волю фантазії. З’являться чудові ідеї, і можливості реалізувати їх не доведеться довго чекати. Імовірні зустрічі, які запам’ятаються вам надовго.

СКОРПІОН – Уникнути суперечок сьогодні виявиться нелегко. Ви будете запальніші, уразливіші і чутливіші, ніж зазвичай, і не завжди оточуючі зможуть знайти до вас підхід. Однак серйозних конфліктів можна не побоюватися: ви знайдете спосіб згладити гострі кути, зберегти добрі стосунки з усіма.

Друга половина дня буде особливо сприятливою для роботи. Ви не тільки чудово впораєтеся зі знайомими та звичними професійними завданнями, але й побачите можливості, яких не помічали раніше. Можливі фінансові надходження з несподіваних джерел.

СТРІЛЕЦЬ – Як би не складалося початок дня, постарайтеся зберегти доброзичливість та позитивний настрій. Це буде непросто, оскільки і відносини з оточуючими можуть складатися досить напружено, і впоратися зі справами виявиться складнішим, ніж ви очікували. Але ситуація незабаром зміниться на краще, так що не падайте духом.

Друга половина дня загалом буде вдалою. Єдина сфера, де буде потрібна обережність, – це фінанси. Не поспішайте з покупками та угодами, намагайтеся уникнути марних витрат.

КОЗЕРІГ – Не поспішайте. Це непоганий день, проте якщо ви поспішаєте з рішеннями, то можете втратити щось на увазі, зробити помилки, про які незабаром пошкодуєте. Корисними виявляться поради старих знайомих, перевірених союзників.

Друга половина дня буде особливо сприятливою для спілкування. Добре відбудуться і ділові, і особисті зустрічі. На диво легко буде ладнати з новими знайомими. Не доведеться особливо намагатися, щоб справити на них гарне враження. Завдяки своїй чарівності деякі Козероги знайдуть нових друзів.

ВОДОЛІЙ – Діяти ви будете рішуче і швидко, тому досягнете навіть кращих результатів, ніж очікували. Сміливим починанням супроводжуватиме успіх. Не втрачайте впевненості в собі, навіть якщо не відразу досягнете успіху. Все вийде, якщо ви виявите наполегливість.

День підійде для того, щоб розібратися в питаннях і ситуаціях, що насамперед здавалися складними. А ще можна поговорити з близькими про щось важливе. Вирішення, яке сподобається всім, ви знайдете швидко. Вечір підходить для коротких поїздок.

РИБИ – Не варто братися за складні справи самотужки. Ви набагато швидше досягнете успіху, якщо знайдете союзників. На ваш бік можуть стати люди, від яких ви зовсім не очікували підтримки. А все тому, що про свої плани та ідеї ви розповісте так, що до них ніхто не залишиться байдужим.

День підійде для вирішення організаційних питань, оформлення документів: з цим ви впораєтеся швидко. Увечері можуть виникнути якісь дрібні домашні проблеми. Швидше за все, їхнє рішення вимагатиме незапланованих витрат.

You cannot copy content of this page