fbpx

Гороскоп на 28 вересня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН:

Сьогодні вам особливо легко розуміти інших людей, навіть тих, з ким ви зовсім недавно зустрілися вперше. Це допоможе у справах: ви знайдете нових союзників, зможете заручитись підтримкою впливових осіб. Якщо ви звернетеся до когось із проханням, вам навряд чи відмовить. Можливі грошові надходження, успішні угоди.

Буде можливість повернутися до якихось старих ідей, а також завдань, які довго залишалися невирішеними. Зараз не виникне труднощів із реалізацією задуманого. Це стосується навіть найсміливіших планів, в реальність яких ніхто, крім вас, не вірить.

ТЕЛЕЦЬ:

Краще не планувати на ранок важливих зустрічей та серйозних розмов. У цей час вам буде складно правильно зрозуміти оточуючих, справити гарне враження, знайти відповідні слова. Але ви з багатьом впораєтеся самостійно, досягнете успіху у важких справах.

Друга половина дня буде зовсім іншою – сприятливою та надихаючою. Ладити з іншими людьми стане набагато простіше. Близькі постараються вас порадувати, колеги підтримають, нові знайомі захочуть потоваришувати. Ймовірно початок захоплюючої романтичної історії.

БЛИЗНЮКИ:

На початку дня доведеться займатися кількома справами одразу, виправляти чужі помилки. Не можна сказати, що вам це сподобається, але ви впораєтеся з негативними емоціями, керуватиметеся здоровим глуздом і з усім чудово впораєтеся. Імовірні невеликі розбіжності на роботі. Але рішення, яке влаштовує всіх, знайдеться швидко.

Друга половина дня пройде спокійніше. Цей час буде сприятливим для роздумів про серйозні речі, навчання та важливі розмови. Імовірні зміни на краще у відносинах, які раніше складалися напружено.

РАК:

Не витрачайте час на дрібниці у першій половині дня. Краще зосередитися на важливих справах: завдяки підтримці зірок ви зможете досягти успіху. Стануть в нагоді спостережливість і проникливість, а також вміння приймати важливі рішення самостійно, ні з ким не радячись і не чекаючи підказок.

Пізніше настане час, що більше підходить для відпочинку, відновлення сил, якихось спокійних занять. Корисним буде спілкування із близькими, давніми друзями, які добре розуміють вас і вже не раз підтримували у непростих ситуаціях.

ЛЕВ:

День буде сприятливим для вирішення фінансових питань. Імовірні фінансові надходження, вигідні угоди. Тут можна покладатися на інтуїцію, вона підкаже, як краще діяти. Не виключено, що ви виявите у себе підприємницькі здібності, про які раніше навіть не здогадувалися.

Але й у інших сферах буде помітним вплив позитивних тенденцій. З робочими завданнями, навіть новими, ви впораєтеся швидко. Спілкування з близькими радуватиме. Імовірні приємні звістки, що стосуються найдорожчих вам людей.

ДІВА:

Навряд чи вдасться уникнути розбіжностей та суперечок на початку дня. Люди, з якими ви раніше непогано ладнали, можуть неправильно розуміти вас, критикувати ваші рішення. Все швидко владнається, але кілька неприємних моментів пережити доведеться. Незабаром вплив позитивних тенденцій посилиться, настрій помітно покращає, домовитися з оточуючими стане простіше.

Друга половина дня підійде для корисних справ допомоги тим, хто опинився в складних ситуаціях. Імовірні несподівані подарунки, приємні сюрпризи, зустрічі, яким ви будете дуже раді.

ТЕРЕЗИ:

День підійде для важливих справ, вирішення серйозних питань. Потрібні союзники? Ви знайдете їх швидко, причому на ваш бік можуть стати дуже впливові люди. Ви знайдете спосіб обеззброїти давніх недоброзичливців, захистити свої інтереси. Не виключено, що потрібно буде поводитися досить жорстко.

Ви напевно досягнете успіху там, де потрібні винахідливість та вміння приймати нестандартні рішення. Ідеї, які сьогодні з’являться у вас, навряд чи комусь ще могли б спасти на думку. Поспішайте реалізувати їх!

СКОРПІОН:

Домашні справи сьогодні вимагатимуть більше уваги, ніж зазвичай. Не виключено, що комусь із близьких буде потрібна ваша допомога. Ви швидко впораєтеся з вирішенням побутових проблем, розберетеся з поточними завданнями. Імовірні незаплановані витрати. Вони не будуть марними, шкодувати про витрачені гроші не доведеться.

Імовірні несподівані зустрічі, за якими будуть чудесні пропозиції. Інтуїція підкаже, чи варто їх приймати. Друга половина дня буде сприятливою для подорожей. Хтось із друзів охоче становитиме вам компанію, і ви чудово проведете час.

ТЕРЕЗИ:

День підійде для важливих справ, вирішення серйозних питань. Потрібні союзники? Ви знайдете їх швидко, причому на ваш бік можуть стати дуже впливові люди. Ви знайдете спосіб обеззброїти старих недоброзичливців, захистити свої інтереси. Не виключено, що потрібно буде поводитися досить жорстко.

Ви напевно досягнете успіху там, де потрібні винахідливість і вміння приймати нестандартні рішення. Ідеї, які сьогодні з’являться у вас, навряд чи комусь ще могли б спасти на думку. Поспішайте реалізувати їх!

СКОРПІОН:

Домашні справи сьогодні вимагатимуть більше уваги, ніж зазвичай. Не виключено, що комусь із близьких потребує ваша допомога. Ви швидко впораєтеся з вирішенням побутових проблем, розберетеся з поточними завданнями. Імовірні незаплановані витрати. Вони не будуть марними, шкодувати про витрачені гроші не доведеться.

Імовірні несподівані зустрічі, за якими будуть чудесні пропозиції. Інтуїція підкаже, чи варто їх приймати. Друга половина дня буде сприятливою для поїздок. Хтось із друзів охоче становитиме вам компанію, і ви чудово проведете час.

СТРІЛЕЦЬ:

День буде не найпростішим із погляду спілкування. Ви можете неправильно розуміти оточуючих, ображатись на безневинні зауваження, часом висловлюватися різкіше, ніж варто було б. Серйозних конфліктів все ж таки вдасться уникнути, але відносини, які раніше складалися гармонійно, можуть на якийсь час стати більш напруженими.

Ви швидко впораєтеся зі складною справою, якщо не чекатимете порад, візьмете на себе відповідальність і діятимете самостійно. Стане в нагоді вміння швидко вчитися, у тому числі на чужих помилках, робити правильні висновки.

КОЗЕРІГ:

Початок дня потішить. Це час, коли багато даватиметься просто. Варто скористатися підтримкою зірок, щоб вирішити серйозні питання або завершити справи, яким раніше було віддано чимало сил. Відносини, що раніше мали лише діловий характер, стануть більш невимушеними.

Друга половина дня буде сприятливою для відпочинку. Захочеться відволіктися від турбот, побувати в нових місцях, і така можливість, напевно, з’явиться. Цей період підходить для дружньої зустрічі чи романтичного побачення.

ВОДОЛІЙ:

Намагайтеся зберігати спокій у першій половині дня. Це буде не так просто через напружене емоційне тло. Важливо не приймати серйозних рішень, не обміркувавши їх як слід, нічого не каже гаряче. Краще відкласти непрості розмови із близькими, обговорення спільних планів.

Пізніше настане більш сприятливий та надихаючий період. Налаштування покращиться, ви побачите можливості, яких раніше не помічали. Навколишні стануть розуміти вас набагато краще, ви з багатьма порозумієтеся. Імовірні подарунки, грошові надходження.

РИБИ:

День підійде для вирішення найскладніших питань. Вам вдасться швидко отримати всю необхідну інформацію, заручитися підтримкою людей, від яких залежить. Цікаві ділові пропозиції. У деяких Риб буде шанс помітно збільшити прибутки, які взяли участь у роботі над якимось перспективним проектом.

Імовірні зміни у відносинах з людьми, з якими ви познайомилися нещодавно. Ви помітите, що ваш авторитет зростає, до будь-яких ваших слів прислухаються набагато поважніше. Залишаться в минулому розбіжності із близькими.

 

You cannot copy content of this page