fbpx
Перейти до вмісту

Гороскоп на 28 жовтня для всіх знаків Зодіаку

  • від

Гороскоп на 28 жовтня 2020 Овен

Зараз час як ніколи підходить для отримання задоволень. Тому якщо ви щось давно хотіли купити, з кимось зустрітися або кудись сходити, то не відкладайте. Також даний день сприятливий для нових відносин. Якщо вам хтось сподобався, то не відмовляйтеся від знайомства.

Гороскоп на 28 жовтня 2020 Телець

У професійній сфері, як і в особистому житті, доля не приготувала вам ніяких підступів. Даний день підходить для відпочинку і далеких поїздок. А в побуті слід проявити обережність. Неприємності підстерігають там, де ви їх не чекаєте. Все, що нагрівається, ріже і коле, може становити небезпеку.

Гороскоп на 28 жовтня 2020 Близнюки

Справи будуть успішно просуватися за умови, що ви у всьому станете дотримуватися чесних правил. Як тільки зробите що-небудь непристойна, так відразу ж отримаєте покарання. А це може зашкодити вашій репутації. З коханою людиною потрібно бути ласкавіше і проявляти більше фантазії в спільне проведення часу.

Гороскоп на 28 жовтня 2020 Рак

Постарайтеся зосередитися на професійних справах. Навіть якщо на вас навалиться величезна кількість роботи, ви зумієте з легкістю досягти поставленої мети. Якщо відчуєте, що з будь-якими питаннями зараз впоратися складно, то, не соромлячись, звертайтеся за допомогою до більш досвідченим колегам.

Гороскоп на 28 жовтня 2020 Лев

Все добре! Живіть сьогоднішнім днем ​​і не відмовляйте собі в маленьких радощах. Але не варто робити ризиковані фінансові операції. Можливі навіть великі фінансові втрати. В даний період потрібно бути уважнішими при водінні автомобіля. Не виключені неприємності з дорожньої інспекцією.

Гороскоп на 28 жовтня 2020 Діва

Успіх стане вашим супутником, якщо будете досить терплячі і не почнете випереджати події. Ви попутно з дрібними проблемами будете встигати вирішувати і важливі питання. Але разом з тим в даний відрізок часу збільшиться ризик отримати травму, тому не варто захоплюватися екстремальними видами спорту і розвагами.

Гороскоп на 28 жовтня 2020 Терези

Досить складний день для спілкування з товаришами по службі або партнерами. Старі незавершені справи мають тенденцію спливати саме в цей день і віднімати як ніколи багато сил і часу. День вдалий для подорожей, поїздок, переїзду на нове місце.

Гороскоп на 28 жовтня 2020 Скорпіон

Ніяких неприємних сюрпризів цей день вам не готує. Можливо, сьогодні вас захопить якийсь творчий процес, хобі, ігрові види спорту. Корисні фізичні навантаження і позитивні емоції. Можете зробити вдалі покупки.

Гороскоп на 28 жовтня 2020 Стрілець

Даний період не дуже підходить для початку чогось нового. Якщо відчуєте, що ваші дії не дають потрібного результату, краще зупинитися. Уникайте серйозних витрат. Не слід брати кредити і давати гроші в борг. Бережіть здоров’я і уникайте будь-яких зловживань.

Гороскоп на 28 жовтня 2020 Козеріг

Цей день вдалий для тих, хто вирішив поміняти свій спосіб життя і почати жити за суворим режимом. Дуже важливо зайнятися своїм здоров’ям, якщо немає медичних протипоказань, то відвідувати фітнес, тренажерний зал, харчуватися по оздоровчої дієти і позбавлятися від шкідливих звичок. Якщо такої можливості немає, хоча б частіше бувайте на свіжому повітрі.

Гороскоп на 28 жовтня 2020 Водолій

В даний період варто утриматися від нових знайомств. Особливо це відноситься до віртуального спілкування на форумах і в соціальних мережах Інтернету. Справа в тому, що ви зараз дуже довірливі, вам буде складно критично оцінювати дійсність. Тому ви можете стати жертвою обману.

Гороскоп на 28 жовтня 2020 Риби

На цей день можна намітити справи, за які довго не хотілося братися. Якщо хтось попросить поради чи допомоги, не відмовте людині в послузі, ваша інтуїція виявиться на висоті. Можуть загостритися відносини з кимось із членів сім’ї – утримайтеся від обговорення принципових питань.