fbpx
Перейти до вмісту

Гороскоп на 29 грудня 2021 року для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на сьогодні 29.12.2021 року для кожного знаку зодіаку

Гороскоп на 29 грудня 2021 року Овен

Сьогодні найкраще зайнятися плануванням. Зірки рекомендують намітити пріоритетні напрямки та правильно оцінити надійність своїх партнерів. У цей день свіжі ідеї чи нестандартні рішення не здатні принести вагомого результату.

День несприятливий для ризикованих підприємств. Сон – віщий, слід очікувати на виконання.

Гороскоп на 29 грудня 2021 року Телець

Не виключено, що цей день подарує вам сюрпризи та подарунки долі. Сприятливий день для активних дій у сфері бізнесу, комерційних операцій, торгівлі. У працівників бюджетної сфери з’явиться можливість піднятися на сходинку вище службовими сходами.

Ймовірно, сьогодні всі справи так чи інакше пов’язані з фінансами. Обстановка будинку буде дещо натягнутою. Не виключені ревнощі або необґрунтовані образи. Сон буває справедливий і незабаром здійсниться.

Гороскоп на 29 грудня 2021 року Близнюки

Початок дня сприятливий для колективних дій, спільних заходів. У відносинах з партнерами та під час укладання комерційних угод не втрачайте почуття реальності: ймовірні обман чи фінансові втрати.

У другій половині дня не поспішайте з новими перемогами. Сьогодні близькі контакти вимагають надзвичайної обачності.

Гороскоп на 29 грудня 2021 року Рак

Сприятливий період розширення спілкування. Можливі нові знайомства або відновлення старих зв’язків. Не виключено, що ваша комунікабельність вплине на майбутній фінансовий прибуток.

Слід утриматися від подорожей, тривалих подорожей, напруженої фізичної роботи. Не рекомендується споживання м’ясної їжі та спиртних напоїв – можливе отруєння чи розлад здоров’я.

Гороскоп на 29 грудня 2021 року Лев

Сьогодні фінансове становище недостатньо стабільне: ймовірні втрати або обсяг витрат перевищує надходження. Надії, покладені майбутні угоди, може бути марними. Не виключено, що раптові та непередбачені витрати позначаться на сімейному бюджеті.

Цілком можливі серйозні зміни у особистих відносинах, як позитивні, і негативні. Може статися і так, що ви станете жертвою підступів суперника або потрапите в залежність від настрою свого партнера. Сон справедливий, чекайте на виконання.

Гороскоп на 29 грудня 2021 року Діва

День сприятливий і принесе душевну рівновагу, однак у комерційних справах слід уникати активних дій та невиправданого ризику. Сьогодні краще займатися лише звичною для себе роботою. Не варто робити важливих вчинків, які спричинять негативні наслідки.

Не можна обіцяти чи вимагати виконання зобов’язань. У другій половині дня можливі загострення стосунків з домашніми або сварка з друзями. Не йдіть на поводу пристрастей, стримуйте емоції.

Гороскоп на 29 грудня 2021 року Терези

Вам на деякий час може здатися, що проблеми, що виникли з новим проектом, можуть звести його нанівець. Можливо, ви перенервували і тому неадекватно реагуєте на події.

Якщо вдасться пережити цей напружений етап, уникнути скандалу зі своїми друзями та подолати інші перешкоди на заваді, успіх вам забезпечений. Плани можуть бути змінені. Не виключено, що дуже пощастить у здійсненні таємних задумів. Зірки пророкують вам неймовірні пропозиції.

Гороскоп на 29 грудня 2021 року Скорпіон

Один із «чистих» днів. Відзначений гармонією та душевною рівновагою. Життєвий потенціал перебуває в низькому рівні. День кохання, нових знайомств. Добре працювати з діловими паперами, намагатись досягти прориву у сфері професійної діяльності, звертатися до начальства з діловими пропозиціями.

Сприятливі прогулянки на відкритому повітрі, творча робота. Ймовірно, на вас чекають ділові та особисті побачення, а також оформлення важливих паперів.

Гороскоп на 29 грудня 2021 року Стрілець

Сприятливе розташування зірок дозволить вам проявити свої здібності на різних теренах. Зростають успішність, комунікабельність, швидкість реакції. Імовірний фінансовий підйом для чоловіків-Стрільців, які займаються навчанням, викладацькою, комерційною чи кооперативною діяльністю.

Сьогодні ви зможете з неймовірною легкістю отримати те, що раніше здавалося недоступним. Розум та інтуїція допоможуть вам вийти зі складної ситуації. Жінок-Стрільців несподівані проблеми можуть змусити неабияк попрацювати. Можливі фінансові втрати чи розрив відносин із партнером.

Гороскоп 29 грудня, 2021 року Козорог

Напевно, удача чекає вас у галузі професійної діяльності. Це можливо, що сьогодні ви отримаєте хороші ділові пропозиції. Близька людина може дати хорошу консультацію, або команду однодумців, які діють з вами, знайдуть можливість успішного продовження бізнесу.

Ті, хто вважає новим бізнес-проектом, повинні залучити його схвалення від впливових осіб. Звернення до будь-якої фінансової підтримки будуть задоволені сьогодні. День є успішним для накопичення грошей, продовжувати раніше важливі випадки та досягнення цілей. Напевно сьогодні вам доведеться приймати важливі рішення.

Гороскоп 29 грудня, 2021 року Водолій

Фінансова позиція надзвичайно нестійка: реальність не відповідає вашій презентації. Тому уникайте великих покупок, обмеження витрат, більш обережних щодо речей. Несподівані новини змусить вас переглянути плани на найближчі дні.

День сприятливий для подорожей, відпочинку у лісі або на березі водосховища. Увечері досить сильні головні болі, швидше за все, купуйте необхідні таблетки і намагаються сидіти менше біля екрану телевізора.

Гороскоп 29 грудня, 2021 року Риби

Напружений день, який пройде під ознакою перевірки життєвих принципів та світогляду. Тягар нових неприємностей або обов’язків не виключається. Неприємні новини або неправдива інформація може призвести до помилок та непорозумінь. Можливо, фінансові втрати. Необхідно виключити невиправдані витрати або відкликати свої фінансові зобов’язання.

Зірки рекомендують правильно планувати час. Розглянемо зміцнення вашого здоров’я: купіть фрукти, відвідайте сауну або тренажерний зал. Зверніться до своїх улюблених книг. Не виключено трохи розчарування в особистому житті.