fbpx

Гороскоп на 29 травня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на 29 травня 2021 року Овен

Вдалий день для кар’єри, встановлення ділових відносин з впливовими людьми, звернення до начальства. Ваша активність на роботі неодмінно принесе вагомі результати. Якщо добре продумаєте свої дії – в недалекому майбутньому вас чекає успіх.

Гороскоп на 29 травня 2021 року Телець

Критичний день, який може призвести до труднощами в особистому житті і ускладненнями в спілкуванні з друзями і родичами. Шукайте способи зміцнення власних позицій, проявляйте ініціативу і наполегливість. Несподівана перешкода, пов’язана з підступами недругів, може позначитися на досягненні поставлених цілей, проте зірки рекомендують не приймати кардинальних рішень: будь-які ваші дії можуть обернутися проти вас.

Гороскоп на 29 травня 2021 року Близнюки

Життєвий потенціал на високому рівні, зростає інтуїція, однак незавершені справи, неприємна звістка або проблеми в особистому житті не дадуть вам сьогодні повноцінно відпочити.

Гороскоп на 29 травня 2021 року Рак

Будьте уважні при роботі з діловими паперами, документами або матеріальними цінностями – ймовірні проблеми відбудуться саме через них. Уникайте впертості і прагнення в усьому головувати – небажання працювати в колективі створить вам багато проблем.

Гороскоп на 29 травня 2021 року Лев

Сьогодні не виключені несподівані повороти долі. Сьогодні жінкам-Левам належить деяка метушня або необхідність виконання обтяжливих обов’язків. Чоловіків-Львів чекає цікава пропозиція, що змусить проявити максимальну активність і працездатність, проте укладені угоди і домовленості швидше за все не принесуть бажаних результатів.

Гороскоп на 29 травня 2021 року Діва

Не виключено, що саме сьогодні почнеться період, пов’язаний з духовним зростанням, визначенням пріоритетів і вмінням правильно направляти свою енергію. Імовірний успіх, який буде визначений вірною оцінкою ситуації, умінням встановлювати необхідні зв’язки і досягати мети з мінімальними зусиллями.

Гороскоп на 29 травня 2021 року Терези

Сьогодні може статися щось, що серйозно вплине на ваші справи або стан здоров’я. Розбіжності, впертість у відстоюванні своєї думки або небажання прислухатися до доводів партнера порушать рівновагу і довірчу обстановку. Знизити негативні тенденції дня можна тільки високими моральними якостями.

Гороскоп на 29 травня 2021 року Скорпіон

Ваші дипломатичність і вміння прощати помилки можуть створити сприятливі умови для зміцнення сімейного комфорту або матеріального добробуту. Однак ваш життєвий потенціал такий високий, що вам буде складно об’єктивно оцінити стан речей або справжнє ставлення до вас партнера. Не робіть скоростиглих висновків, заспокойте неправдиву гординю і прислухайтеся до інтуїції.

Гороскоп на 29 травня 2021 року Стрілець

Початок дня потребує прийняття важливих рішень в особистому житті. Сьогодні цілком можливі серйозні зміни: як позитивні, так і негативні. Може трапитися і так, що ви припините всі відносини з партнером або, навпаки, знайдете гармонію і радість. Сон справедливий, очікуйте виконання.

Гороскоп на 29 травня 2021 року Козеріг

Доля як і раніше перевіряє вашу витримку, цілеспрямованість, вірність життєвим принципам. Будь-які плани, соціальні контакти, особисті зустрічі будуть носити короткочасний характер і згодом негативно позначаться на просуванні по службових сходах або фінансовому успіху. Сни сьогодні можуть бути віщими.

Гороскоп на 29 травня 2021 року Водолій

Небезпечний день, який може призвести до труднощів в сімейних і професійних справах. Можливо необ’єктивне ставлення до вас колег або начальства. Проявіть терпимість і витримку. Ймовірне виникнення проблем в особистому житті або спілкування з небажаними людьми. Можливі ускладнення зі здоров’ям.

Гороскоп на 29 травня 2021 року Риби

День вкрай несприятливий. Несподівані неприємності можуть значно ускладнити відносини з друзями. Не переоцінюйте свої можливості – проявіть більше практичності і реалізму, інакше вам не минути поразки. Зірки рекомендують в цей день вести себе більш стримано, ніж завжди.

You cannot copy content of this page