fbpx

Гороскоп на 29 вересня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН:

День підійде для вирішення фінансових питань. Можливі грошові надходження, зокрема з несподіваних джерел, та успішні угоди. Успішними будуть ділові переговори навіть ті, на які ви не покладали великих надій. Нові пропозиції можуть відкрити перед вами привабливі професійні перспективи.

Не завжди просто складатимуться особисті стосунки. Ви все ж порозумієтеся з тими, хто вам дорогий, але для цього доведеться постаратися. Вечір обіцяє приємну звістку або зустріч із людиною, за якою ви нудьгували.

ТЕЛЕЦЬ:

День буде надихаючим, яскравим та насиченим. Напевно з’являться незвичайні ідеї, і ви постараєтеся якнайшвидше втілити їх у життя. Імовірні зустрічі з людьми, про які ви раніше багато чули. Не відразу вдасться справити потрібне враження, але пізніше ви вразите нових знайомих у саме серце.

Можна робити покупки. Ви не помилитеся з вибором, не захочете витрачати речі на дрібниці. Сприятливим буде день і з погляду особистих стосунків. Спілкування з близькими підніме настрій, їхня підтримка виявиться дуже доречною.

БЛИЗНЮКИ:

Починайте день із поточних справ, вирішення добре знайомих завдань. Якщо ви відразу візьметеся за щось нове, то можете розгубитися і наробити помилок. Знадобиться деякий час, щоб налаштуватися на серйозний лад. Поруч будуть давні друзі, перевірені союзники. Вони охоче допоможуть, якщо виникнуть труднощі.

Друга половина дня буде спокійною та плідною. Ви зосередитеся на важливому, не відволікатиметеся на дрібниці і швидко досягнете свого. Порадує зустріч із коханою людиною. Не виключено, що ввечері ви ухвалите рішення, яке порадує обох.

РАК:

Початок дня чудово підійде для того, щоб будувати плани, обмірковувати ідеї, на реалізації яких ви зосередитеся найближчим часом. Вдасться швидко здобути перші перемоги, вони подарують впевненість, якої вам, можливо, не вистачало. З середини дня розпочнеться сприятливий час для спілкування. Ви швидко порозумієтеся і з діловими партнерами, і з новими знайомими, і з близькими.

Увечері краще не перевтомлюватись. Вам буде корисно відволіктися від турбот хоча б на якийсь час. Допоможе в цьому невелика поїздка або прогулянка новим маршрутом. Друзі охоче складуть вам компанію.

ЛЕВ:

На початку дня важко буде уникнути суєти і плутанини. Не все піде за планом. Вам, швидше за все, доведеться імпровізувати та приймати рішення на ходу. Навколишні не завжди будуть розуміти, чому ви робите так, а не інакше. Доведеться витратити деякий час на пояснення, постарайтеся не сердитися через це.

Другу половину дня ви проведете дуже плідно. Буде шанс успішно завершити справу, якій ви віддали багато сили. Імовірні вдалі угоди, вигідні покупки. Можна купувати речі не лише для себе, а й для близьких.

ДІВА:

Намагайтеся не гарячкувати на початку дня. Це буде не так просто, тому що емоційне тло може бути напруженим, а оточуючі часом поводитимуться зовсім не так, як хотілося б. Але у ваших силах уникнути сварок, зберегти добрі стосунки з усіма. Пізніше ви не раз похвалите себе за те, що поводилися коректно, постаралися згладити гострі кути.

Друга половина дня підійде до корисних справ. Можна взятися за щось нове. Ви напевно швидко досягнете перших успіхів. Імовірні невеликі грошові надходження, які виявляться дуже доречними.

ТЕРЕЗИ:

Не поспішайте братися за вирішення важливих та складних завдань. Сьогодні вам знадобиться деякий час для того, щоб налаштуватися на діловий лад. Можуть виникнути якісь домашні проблеми. Знадобиться деякий час, щоб упоратися з ними. Деяким Терезам через це доведеться скоригувати плани.

День підійде для зустрічей із можливими роботодавцями та діловими партнерами. Вам легко буде справити гарне враження. Сподобаєтеся ви і тим, з ким познайомитеся ввечері на розважальному заході.

СКОРПІОН:

Початок дня принесе неоднозначні новини, нагоди для хвилювань. Не поспішайте із рішеннями. Спочатку потрібно у всьому розібратися, перевірити отриману інформацію. Корисно буде порадитися з людьми, на знання та досвід яких ви покладалися вже неодноразово. У середині дня помітно посилиться вплив позитивних тенденцій, буде шанс швидко впоратися зі складними справами, досягти успіхів у роботі.

Увечері зірки будуть до вас особливо прихильними. У цей час імовірні і вдалі збіги, і приємні сюрпризи. Давні бажання збудуться, якщо ви вчасно виявите ініціативу.

СТРІЛЕЦЬ:

День підійде для вирішення фінансових питань. У всьому щодо грошей ви можете покладатися на інтуїції. Її підказки сьогодні будуть особливо точними. Імовірні добрі новини здалеку. Давні знайомі поділяться ідеями, у здійсненні яких ви, напевно, захочете взяти участь.

Не варто переживати через дрібні непорозуміння на роботі, що іноді виникають розбіжності з близькими. Ви швидко зрозумієте, як варто поводитися, щоб стосунки налагодилися. Вечір буде особливо сприятливим для спілкування із родичами, сімейних свят.

КОЗЕРІГ:

Якщо ви будете уважні, то, напевно, знайдете відповіді на багато питань, що виникали останнім часом. Важливою інформацією поділяться люди, яких ви давно не бачили. Вони можуть дати і відмінні поради щодо роботи та бізнесу. День підійде для оформлення документів, звернення до державних організацій.

На вечір краще не планувати нічого особливо складного та втомливого. Швидше за все, у цей час вам захочеться відпочити. Подумайте, що могло б вас порадувати – позитивних емоцій зайвими не будуть.

ВОДОЛІЙ:

Не поспішайте братися до справ. Цей день більше підійде для того, щоб будувати плани та обговорювати їх із однодумцями, ніж для якихось конкретних дій. Перш ніж братися за нові справи, постарайтеся об’єктивно оцінити свої сили та ситуацію в цілому. Можливо, ви зрозумієте, що приступати до реалізації сміливих ідей поки що зарано.

День буде сприятливим для знайомств, зустрічей із людьми, на яких ви хотіли б справити гарне враження. Не виключено, що захочеться змінити обстановку, побувати в цікавих місцях. Така можливість, напевно, з’явиться.

РИБИ:

День буде дуже сприятливим для спілкування. Вам легко буде домовитися з новими знайомими, справити на них гарне враження. Вдало пройдуть ділові зустрічі, деякі Риби отримають привабливі пропозиції щодо роботи. Можливі фінансові надходження, зокрема з несподіваних джерел.

Чи вдасться уникнути побутових проблем. Може виходити з ладу домашня техніка, не виключено, що буде потрібно якийсь дрібний ремонт. Ви з усім впораєтеся, але, можливо, через труднощі, що несподівано виникли, доведеться змінити плани.

You cannot copy content of this page