fbpx

Гороскоп на 30 серпня для всіх знаків Зодіаку:

Загальний гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 30 серпня 2021 року

Овен

Сьогодні ви зможете знайти час і сили і для себе і для інших. Знайти-то ви їх знайдете, але розрахувати їх так, щоб вистачило до кінця дня, навряд чи зумієте. Можливо, доведеться рано лягти спати.

Телець

Сконцентруйте всю свою енергію на досягненні основної мети, досить розмінюватися на дрібниці. Будь-якого роду компроміси лише завадять вам сьогодні.

Близнюки

Сьогодні ви можете зіткнутися з чимось, що приведе вас в дику лють, наслідком якої можуть виявитися поламані предмети побуту, порваний одяг і синці під очима. Тому краще провести день подалі від предметів, що легко ламаються, а краще і від людей.

Рак

Скільки можна нити, скаржачись на життя? Подивіться на квіти, послухайте птахів – це краще проведення часу. А там, дивись, і краще стане.

Лев

Ви схильні надто багато приймати на свій рахунок. Не варто, далеко не все робиться спеціально, щоб вас образити, щось до вас і зовсім ніякого відношення не має.

Діва

Сьогоднішній день може виявитися для вас надзвичайно дорогим. Врятувати від цієї напасті зможе вчасно наспіла дружня допомога, так що непогано б заздалегідь заручитися чиєюсь підтримкою.

Терези

Не вірте сьогодні нічому, чого ви не бачили своїми очима. Робити висновки з чужих слів так само небезпечно, як підписувати документи, навіть не спробувавши прочитати, що ж в них написано.

Скорпіон

Сьогодні, перш ніж говорити щось, що може мати наслідки в майбутньому, зупиніться і подумайте. Нині ви можете зробити досить дорогу помилку.

Стрілець

Сьогоднішній день варто провести в компанії друзів, а то вони вже трохи забули, як ви виглядаєте. І взагалі, постарайтеся відновити ряд старих знайомств, вони можуть вам незабаром знадобитися.

Козеріг

Сьогодні ви будете оточені доброзичливцями. Це суворе випробування, але якщо вам вдасться його витримати і від них не втекти, ви будете щедро винагороджені за мужність.

Водолій

Сьогодні більш за все ви будете потребувати співрозмовника. Навіть не стільки співрозмовника, скільки в слухачі, який час від часу говорить “угу” і “так що ви говорите!”.

Риби

Ви схильні витрачати недозволено багато душевних і фізичних сил на те, що швидше за все є лише ілюзією. Погляньте на речі тверезо, сьогодні це повинно вийти.

You cannot copy content of this page