fbpx

Гороскоп на 30 вересня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН:

Прислухайтеся до інтуїції: її підказки сьогодні будуть особливо корисні. Звична робота буде даватися легко, та й з вирішенням нових завдань ви чудово впораєтеся. Звістки, отримані здалеку, наштовхнуть на цікаві думки, підкажуть, на чому варто зосередитись найближчим часом.

Імовірні приємні знайомства, зустрічі, яким ви будете дуже раді. Буде нагода відновити стосунки з тими, кого вам останнім часом дуже не вистачало. Вечір – чудовий час для зустрічі з коханою людиною, розмови про те, що важливо для вас обох.

ТЕЛЕЦЬ:

День потішить. Ви знайдете відповіді на багато питань, про які розмірковували останнім часом. Завдяки вдалому збігу вирішаться проблеми, які приносили чимало занепокоєння. Ви не будете марнувати час, встигнете зробити навіть більше, ніж запланували. У вирішенні найскладніших завдань охоче допоможуть давні знайомі.

Не завжди буде легко порозумітися з оточуючими: вони можуть неправильно розуміти мотиви ваших вчинків. Ви не сердитиметеся через те, що доводиться знову і знову пояснювати очевидне. Завдяки вашій доброзичливості проблем у стосунках не виникне.

БЛИЗНЮКИ:

День варто розпочати з уже знайомих справ, вирішення звичних завдань. Взятися за щось нове буде важко: ви не одразу зрозумієте, як краще діяти, буде чимало сумнівів у успіху, та й люди, на підтримку яких ви розраховували, можуть відмовити у ній. Вже за кілька годин ситуація зміниться, ви зрозумієте, що час діяти.

Можливі фінансові надходження, зокрема з несподіваних джерел. Сума, швидше за все, виявиться невеликою, але вона буде дуже доречною. Ви можете зробити якісь незаплановані покупки, порадувати близьких.

РАК:

Початок дня буде спокійним. Воно підійде для справ, які вимагають зосередженості та концентрації уваги. Ви помітите те, що вислизнуло від інших, не допустіть навіть незначних помилок. Успішно відбудуться ділові переговори. Ви справите гарне враження на людей, які раніше про вас майже нічого не знали.

Друга половина дня навряд чи обійдеться без переживань та хвилювань. Емоційне тло в цей час буде особливо напруженим. Подумайте, що могло б вас порадувати. Можна побачитись з друзями, прогулятися, повернутися до давнього хобі. Все це підніме настрій.

ЛЕВ:

День складеться непогано, але все ж таки не обійдеться без хвилювань. У першій половині можливі якісь непорозуміння на роботі, розбіжності з колегами. Ви швидко зрозумієте, як потрібно поводитися, щоб змінити ситуацію на краще. Напевно, знадобиться досвід, який ви отримали раніше.

У другій половині дня важливо звернути увагу, як складаються відносини з близькими. Постарайтеся порозумітися, будьте терплячі і делікатні. Це дозволить уникнути багатьох напружених моментів. Імовірні вдалі поїздки.

ДІВА:

Зберігати самовладання вам сьогодні може бути важчим, ніж зазвичай. Якщо ви втратите рівновагу, щось може піти за планом. Краще не поспішати з рішеннями, не йти на поводі у швидкоплинних емоцій. Серйозні розмови варто відкласти до другої половини дня. У цьому випадку вони пройдуть набагато вдаліше.

Потрібна обережність у фінансових справах. Подумайте двічі перед тим, як робити великі покупки, купувати речі, без яких можна обійтися. Небажано також пов’язувати себе якимись зобов’язаннями. Стримати слово буде важче, ніж вам здається.

ТЕРЕЗИ:

Намагайтеся не гарячкувати і не нервувати в першій половині дня. Вам знадобиться вміння тримати себе в руках та не піддаватися на провокації. Важливі рішення слід ухвалювати самостійно. Поради навряд чи будуть вам корисними, навіть якщо їх дадуть люди, які добре вас знають.

Друга половина дня буде вдалою та насиченою. З’являться цікаві справи, ви з ентузіазмом візьметеся за вирішення нових завдань. Імовірні якісь незвичайні відкриття, добрі новини. Закоханих Терезів порадують романтичні сюрпризи.

СКОРПІОН:

Намагайтеся не перевтомлюватись. День навряд чи підійде для важких та складних справ. Бажано також уникати спілкування з людьми, які часто відчувають ваше терпіння, виводять вас із рівноваги. Корисно буде відволіктися від турбот хоча б на якийсь час. Шукайте цікаві справи, займайтеся тим, що вас справді надихає. Все це допоможе вам відчути себе набагато краще.

Імовірні невеликі фінансові втрати. Краще не поспішати з покупками, особливо якщо йдеться про якісь речі, без яких легко обійтись.

СТРІЛЕЦЬ:

Початок дня потішить. У вас буде можливість вирішити багато складних питань, впоратися з проблемами, які насамперед поставили в глухий кут. Стане в нагоді вміння ладити з людьми, справляти хороше враження на нових знайомих. На вас звернуть увагу ті, хто раніше не помічав. Ймовірно, початок дружніх чи романтичних відносин.

Друга половина дня може виявитися більш стомлюючою. Доведеться займатися кількома справами одразу, вирішувати чужі проблеми. Все це виявиться досить стомлюючим, тому ввечері вам, напевно, захочеться відпочити.

КОЗЕРІГ:

Вдалий день для серйозних справ, вирішення важливих робочих завдань. Ви відповідально поставитеся до всього, за що візьметеся, тому не припуститеся навіть дрібних помилок. Добре пройдуть ділові переговори, ви зможете заручитись підтримкою впливових людей. Буде шанс укласти угоди, які принесуть прибуток.

У особистих відносинах також переважатиме вплив позитивних тенденцій. Ви легко порозумієтеся і з давніми знайомими, і з тими, з ким зовсім недавно зустрілися вперше. Ймовірно початок романтичної історії.

ВОДОЛІЙ:

День підійде для того, щоб виявити ініціативу у справах, розповісти про свої ідеї, запропонувати щось нове людям, з якими ви раніше співпрацювали. Обставини будуть складатися вдало, і ви досягнете навіть більших успіхів, ніж розраховували. Імовірні корисні знайомства.

Будьте особливо терплячі з близькими. Це дозволить уникнути розбіжностей та суперечок через дрібниці. Краще не обговорювати якихось довгострокових планів: такі розмови можуть призвести до взаємних претензій та образ.

РИБИ:

День буде дуже сприятливим для спілкування, ви легко порозумієтеся з різними людьми. Свою допомогу можуть запропонувати впливові особи. Майте на увазі: швидше за все, вони не будуть абсолютно безкорисливі, так що вам доведеться надати якісь послуги у відповідь. Добре пройдуть публічні виступи, ви зацікавите слухачів своїми ідеями.

Добре складуться поїздки, і байдуже, чи планувалися вони заздалегідь, чи рішення було прийнято в останню хвилину. Вдалині від будинку ймовірно цікаве знайомство. Воно може започаткувати довгу дружбу чи романтичну історію.

You cannot copy content of this page