fbpx

Гороскоп на 30 вересня 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН

Не все складатиметься так, як хотілося б; можливі затримки у справах. Але ви будете навіть наполегливіші, ніж зазвичай, до того ж виявите завидну винахідливість, так що потрібних результатів напевно досягнете. У роботі навряд чи вдасться діяти лише перевіреними методами, тож будьте готові імпровізувати. А от у спілкуванні краще дотримуватись загальноприйнятих правил. Не варто говорити чи робити те, що може обурити оточуючих.

Потрібно буде приділити увагу сімейним справам, подбати про близьких людей. Не виключено несподіваних витрат. Але серйозної загрози для бюджету не буде, йтиметься лише про незначні суми.

ТЕЛЕЦЬ

День виявиться досить неспокійним, але все ж таки пройде вдало. У діловій сфері можуть відкритися нові можливості, і ви намагатиметеся ними скористатися, не розгубитеся, вчасно виявите ініціативу. Стануть в нагоді знання та досвід, отримані давним-давно. Можливо, саме завдяки їм ви суттєво збільшите свої прибутки.

Перша половина дня буде дуже насиченою. Швидше за все, у цей час вам доведеться вирішувати кілька непростих завдань одразу. Але радуватиме хоча б те, що ніхто не намагається в цьому перешкодити. А потім настане сприятливий період для відпочинку, прогулянок та поїздок, спілкування з давніми друзями.

БЛИЗНЮКИ

Сьогодні на вас чекає багато приємних сюрпризів. Завдяки вдалому збігу обставин ви швидко впораєтеся зі справою, яка раніше здавалася майже безнадійною. Люди, які раніше не бажали вас підтримувати, по-іншому поглянути на ваші ідеї, запропонують допомогу в реалізації задуманого. Ймовірно, початок не тільки ділових, а й романтичних відносин.

У другій половині дня можливі невеликі складнощі у спілкуванні, неприємні розмови. Але ви збережете самовладання, знайдете спосіб уникнути конфліктів, швидко все залагодити.

РАК

Ладити з оточуючими сьогодні виявиться простіше, ніж зазвичай. Ви швидко здогадаєтеся, що на думці у нових знайомих, а близьких і зовсім розумітимете з півслова. Імовірні зміни на краще і в ділових, і в особистих відносинах. І розбіжності, і взаємні образи залишаться у минулому. Ви знайдете спосіб розвеселити та підбадьорити тих, у кого день не задався, і чимось приємно здивуйте кохану людину.

З обговоренням серйозних питань не поспішати: для цього підійде друга половина дня. Сприятливою вона буде також для угод та покупок.

ЛЕВ

День чудово підійде для завершення старих справ, вирішення питань, над якими ви давно ламали голову. Швидко стане зрозуміло, чого ви можете досягти, а що вам поки що не під силу, тому витрачати час та енергію на свідомо безнадійні проекти не доведеться.

Імовірні привабливі пропозиції. Оцінювати їх ви сьогодні будете здорово: не будуватимете повітряних замків, не повірите порожнім обіцянкам. Це дозволить уникнути марних надій та розчарувань. З погляду особистих стосунків день буде сприятливим. Давні знайомі порадують хорошими новинами, а людина, яка вам давно подобається, сама виявить ініціативу у спілкуванні.

ДІВА

Не намагайтеся досягти неможливого. Це хороший день, але деякі проблеми можуть виникнути. Деякі справи доведеться відкласти: люди, на підтримку яких ви розраховували, з’являться нові плани, а обійтися без допомоги навряд чи вдасться. Але трохи згодом ви обов’язково повернетеся до задуманого, і тоді все вийде.

Порадують зустрічі із давніми знайомими. Навіть якщо останнім часом ви спілкувалися нечасто, сьогодні знайдуться і цікаві теми для розмов, і справи, якими захочеться зайнятися разом. Вечір буде сприятливим для спілкування з коханою людиною. Не виключено, що ви скажете одне одному якісь важливі слова.

ТЕРЕЗИ

Сьогодні особливо важливо реалістично дивитися на речі та не будувати ілюзій. Вам багато буде під силу, але з’являться і такі завдання, з якими ви поки що не зможете впоратися. Намагайтеся не витрачати енергію на безнадійні проекти. Прислухайтеся до інтуїції: вона підкаже, на чому потрібно зосередитись саме зараз, а що краще відкласти.

Навколишні спостерігатимуть за вами особливо уважно, тому помітять не лише ваші успіхи, а й промахи. Намагайтеся не реагувати гостро на критичні зауваження, навіть якщо делікатності в них обмаль.

СКОРПІОН

Початок дня може пройти досить безглуздо. Зосередитися на справах у цей час буде важкувато. До того ж емоційне тло виявиться нестабільним, тож і зберегти самовладання вдасться далеко не всім. Однак серйозних проблем в цей час не виникне, а з дрібними труднощами ви впораєтеся швидко, якщо не хвилюватиметеся.

Друга половина дня чудово підійде для того, щоб завершити старі справи, виправити помилки, допущені раніше. Сильним буде вплив позитивних тенденцій у сфері особистих стосунків: ви побачите, що люди тягнуться до вас.

СТРІЛЕЦЬ

Намагайтеся дотримуватися планів, складених раніше. Це буде не так просто, проте дозволить уникнути суєти і плутанини, а також рішень, про які пізніше доведеться пошкодувати. Виявивши наполегливість, ви досягнете того, чого давно прагнули. Дехто може позаздрити вашим успіхам, але стояти на шляху чи чимось шкодити навряд чи зважиться.

Імовірні незвичайні зустрічі. Нові знайомі вам відразу сподобаються, причому симпатія буде взаємною, чинити опір вашій чарівності навряд чи хтось зможе. Ймовірно романтичне захоплення.

КОЗЕРІГ

У вас багато буде добре. Зірки підтримають вас у нових починаннях, допоможуть досягти відмінних результатів там, де не впоралися представники інших знаків. Люди, які раніше мало цікавилися вашими успіхами, нарешті звернуть на них увагу і запропонують щось цікаве. У наполегливіших Козерогов буде шанс піднятися кар’єрними сходами.

З усіма, хто вам дорогий, ви легко порозумієтеся. Вдасться спокійно обговорити питання, через які раніше було багато розбіжностей та гарячих суперечок.

ВОДОЛІЙ

На вас чекає дуже насичений день. Справ та турбот виявиться набагато більше, ніж зазвичай, і доведеться попрацювати, щоб упоратися з усім вчасно. Не виключено, що нагадають про себе давні проблеми, вирішити які ви можете тільки ви. Не дивлячись на труднощі, що іноді виникають, ви збережете оптимізм, і для нього будуть всі підстави.

Вплив позитивних тенденцій поступово набиратиме сили. Друга половина дня складеться набагато приємніше за першу, підійде для важливих зустрічей і серйозних розмов. У багатьох Водоліїв з’являться чудові ідеї.

РИБИ

День буде вдалим. Він підійде і для завершення старих справ, і для того, щоби взятися за щось зовсім нове; у будь-якому випадку впораєтеся ви відмінно. Можуть вирішитись складні фінансові питання, юридичне протистояння завершиться найсприятливішим для вас чином.

Не виникне складнощів у спілкуванні з близькими: вас і зрозуміють правильно, і підтримають, якщо це буде потрібно. Ймовірні зміни на краще у відносинах, які досі складалися непросто. Люди, які раніше трималися холодно і відсторонено, будуть налаштовані доброзичливо, охоче підуть на контакт.

You cannot copy content of this page