fbpx

Гороскоп на 4 березня 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН – Сьогодні ви будете так зайняті власними справами та думками, що це може засмутити оточуючих. Близьким може не вистачати вашої уваги, а друзі не зрозуміють, чому ви відмовляєтесь від їхніх запрошень. Знайдіть час для розмови і постарайтеся все пояснити, це дозволить уникнути претензій і образ.

Імовірний помітний прогрес у роботі, успіхи у навчанні. День добре підійде для того, щоб збирати та аналізувати інформацію, а також спілкуватися з людьми, чия підтримка та досвід можуть бути вам корисні. Можливі невеликі грошові надходження.

ТЕЛЕЦЬ – Початок дня, напевно, принесе якісь несподівані події. Не відразу стане ясно, як на них реагувати, потрібен час, щоб у всьому розібратися. Поради знайомих навряд чи вам будуть корисні, а ось підказкам власної інтуїції можна довіряти.

Усі важливі розмови варто відкласти до другої половини дня. Ви цей час ви зможете порозумітися навіть з тими, з ким раніше не вдавалося порозумітися. А ще цей період сприятливий для відновлення старих зв’язків. Деякі Тельці помиряться з людьми, про сварку з якими дуже шкодували.

БЛИЗНЮКИ – Початок дня не обійдеться без хвилювань та дрібних неприємностей. Але вплив позитивних тенденцій посилюватиметься швидко, і зміни на краще не забаряться. Можливі хороші новини щодо роботи. Відкриються можливості для кар’єрного зростання, постарайтеся показати себе з найкращого боку.

Вечір буде сприятливим для спілкування з найближчими людьми: ви розумітимете один одного з півслова. А ось із новими знайомими варто бути насторожі. Вони можуть бути не такими милими та невинними, як здасться сьогодні.

РАК – Зосередьтеся на роботі та інших корисних справах; вони сьогодні будуть виходити у вас особливо добре. Ви побачите можливості, на які раніше ніхто не звертав уваги, і намагатиметеся ними скористатися. Особливо прихильними сьогодні зірки будуть до Раків, які займаються комерційною діяльністю, шукають нових партнерів.

Сприятливим буде день і для навчання. Нову інформацію ви запам’ятаєте легко, не виникне проблем із вирішенням складних завдань. Ваші знання можуть стати в нагоді оточуючим. З людьми, які сьогодні звернуться до вас за підтримкою чи порадою, ви незабаром подружитеся.

ЛЕВ – Дійте рішуче і не витрачайте час на дрібниці. Цей день підійде для вирішення важливих питань, для серйозних розмов, для справ, благополучного завершення яких чекає багато хто. Ви досягнете успіху в тому, що раніше здавалося всім надзвичайно складним. На оточуючих це справить враження, багато хто захоче дізнатися вас краще.

Багатьом Левам сьогодні важко буде розділити ділові та особисті стосунки. Але це не стане проблемою. Ваші симпатії та антипатії не завадять впоратися з роботою, а підтримка близьких допоможе швидше вирішити професійні завдання.

ДІВА – Намагайтеся зберігати спокій. Сьогодні це буде набагато складніше, ніж зазвичай. День принесе чимало переживань і хвилювань, ви емоційно реагуватимете на те, що в інший час не стали б приймати близько до серця. Можуть засмучувати слова та вчинки близьких людей.

Вплив позитивних тенденцій посилюватиметься поступово. Вечір вас напевно порадує. Він підійде для романтичного побачення, спілкування з людиною, якій ви хотіли б сподобатися. Багатьом Дівам захочеться змінити атмосферу, і така можливість у них буде.

ТЕРЕЗИ – Намагайтеся уникати зайвої суєти, не робіть необдуманих вчинків і зберігайте спокій, хоч би що відбувалося навколо. Сьогодні багато хто може піти на поводу у емоцій, а ви керуватиметеся здоровим глуздом, і саме тому досягнете успіху. Ваш серйозний підхід до справ сподобається багатьом. Люди, які раніше вважали, що з вами варто мати справу, зрозуміють, що були неправі.

Не поспішайте витрачати гроші. Подумайте двічі, перш ніж укладати угоди чи купувати речі, без яких легко обійтись. Сьогодні вам буде властива марнотратність, яка може призвести до марних витрат.

СКОРПІОН – Витрачати час дарма не захочеться, діяти ви будете швидко та рішуче. Вдасться успішно завершити те, над чим ви довго працювали, і результат не розчарує. Варто виявити ініціативу у професійній сфері. Навколишні, напевно, оцінять ваші ідеї, захочуть взяти участь у їх здійсненні. Деякі Скорпіони знайдуть дуже впливових союзників.

Ваші слова і вчинки сьогодні на багатьох справлять незабутнє враження. Можливо, з вами захочуть ближче познайомитися люди, які насамперед були налаштовані недружелюбно. Інтуїція підкаже, чи варто їм йти назустріч.

СТРІЛЕЦЬ – Вдалий день для важливих переговорів, публічних виступів, зустрічей з людьми, на яких потрібно справити сприятливе враження. Ваші лідерські якості сьогодні проявлятимуться особливо яскраво. Якщо потрібно буде зібрати та очолити команду однодумців для вирішення якогось складного завдання, ви з цим напевно впораєтеся.

Добре складуться поїздки. Вони будуть особливо приємними, якщо компанію вам складе кохана людина. Але й Стрільцям, які вирушать у дорогу поодинці, не буде на що скаржитися.

КОЗЕРІГ – День буде особливо сприятливим з погляду особистих стосунків. Він підійде для зустрічі із друзями, якогось сімейного заходу, романтичного побачення. Навіть складні питання, через які раніше було чимало розбіжностей, вдасться обговорити спокійно та конструктивно. Ви зрозумієте, як вирішити проблеми, які насамперед засмучували всіх.

Для роботи та інших корисних занять день також підійде. Однак досягти успіху навряд чи вдасться швидко і легко. Але складнощі не налякають вас і не змусять відступити. Все вийде, навіть не вагайтеся.

ВОДОЛІЙ – Якщо ви задумали щось важливе, не витрачайте дарма. Братися за будь-які серйозні справи краще у першій половині дня, як і обговорювати серйозні питання. Вас уважно вислухають навіть люди, які раніше цікавилися лише власною думкою. Деяким Водоліям вдасться переконати давніх опонентів, залучити на свій бік недавніх суперників.

На другу половину дня краще не планувати нічого особливого. Цей час підійде для того, щоб відпочити і відновити сили, зайнятися нескладними справами, які все ж таки вимагають уваги.

РИБИ – Вам буде непросто зберігати спокій. З’явиться несподівано багато справ, нових завдань, до того ж, ваша допомога може знадобитися оточуючим. Не одразу стане ясно, за що братися насамперед. Дайте собі небагато часу, щоб усе обміркувати та розставити пріоритети.

День буде сприятливим для спілкування з людьми, які добре розуміють та підтримують вас. А ось від тих, хто вважає за краще критикувати всі ваші дії і робити уїдливі зауваження з будь-якого приводу, сьогодні варто триматися якнайдалі. Такі люди сьогодні можуть вивести вас із рівноваги надовго.

You cannot copy content of this page