fbpx

Гороскоп на 4 грудня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН:

Будьте обережні та намагайтеся нікуди не поспішати. День складеться добре, якщо ви не вимагатимете неможливого від себе та інших. Буде нагода відновити старі зв’язки, помиритися з тими, з ким ви були в сварці. Не виключено, що налагодити стосунки з вами захочуть люди, з якими раніше ви раніше не знаходили спільної мови.

Друга половина дня підійде для домашніх справ. Можна робити якісь корисні покупки, купувати речі, якими ви користуватиметеся разом із близькими. Непогано складуться сімейні поїздки.

ТЕЛЕЦЬ:

Турбот виявиться більше, ніж ви очікували. Зненацька з’являться нові завдання. На них потрібно буде зосередитись негайно, і задля цього доведеться відкласти справи, якими ви планували зайнятися. Але загалом день складеться непогано. Він порадує Тельцов, зайнятих вирішенням фінансових питань. Можливі грошові надходження, зокрема з несподіваних джерел.

Намагайтеся не перевтомлюватись. У другій половині дня особливо важливо робити паузи для відпочинку, відволікатися від турбот хоча б ненадовго. Багатьом Тельцям захочеться побути наодинці із собою, щоби поповнити запаси енергії.

БЛИЗНЮКИ:

Вдома буде більше справ, ніж ви очікували. Не виключені несподівані витрати: можливо, вам доведеться робити якісь термінові покупки або ремонтувати побутову техніку, що вийшла з ладу. Проте навряд чи йтиметься про великі суми, тож особливо турбуватися не варто.

З погляду особистих відносин день складеться дуже вдало. Вам буде легко ладнати з різними людьми: і з тими, хто поділяє ваші інтереси, погляди і захоплення, і з усіма іншими. Друга половина дня обіцяє приємні сюрпризи закоханим представникам знаку.

РАК:

Сьогодні навколишні слухатимуть вас особливо уважно. Намагайтеся не говорити зайвого, не ділитися неперевіреною інформацією: ви можете нашкодити собі. День підійде для вирішення питань, пов’язаних з грошима та майном, для покупок та угод. У всьому щодо фінансів можна покладатися на інтуїцію. Вона не підведе.

Імовірні успіхи у навчанні. Вам вдасться розібратися в тому, що колись здавалося складним, швидко запам’ятати все, що потрібно. Вечір підійде для спілкування з людьми, які поділяють ваші інтереси та інтереси.

ЛЕВ:

Ви чудово впораєтеся зі складними справами, досягнете того, що раніше здавалося майже неможливим. День підійде для того, щоб приймати важливі рішення, починати реалізацію того, що ви задумали раніше. Ваші незвичайні ідеї отримають підтримку, а ви знайдете не лише помічників, а й справжніх друзів.

Перша половина дня не принесе нагод для хвилювань. А ось у другій можливі непорозуміння, через які ви будете переживати більше, ніж вони того заслуговують. Намагайтеся не зациклюватися на дрібницях і звертати увагу на приводи для радості – вони обов’язково знайдуться.

ДІВА:

У першій половині дня навряд чи вдасться уникнути суперечок, а домовитися про будь-що з оточуючими буде набагато складніше, ніж зазвичай. Однак порозумітися все ж таки вдасться, якщо ви не будете занадто впертими, погодьтеся піти на невеликі поступки.

Друга половина дня пройде набагато вдаліше і приємніше. Вона обіцяє приємні зустрічі, можливість поспілкуватися з людьми, яких вам останнім часом не вистачало. Імовірні цікаві пропозиції, запрошення. Ви погодитеся на них відразу і, напевно, не пошкодуєте про це.

ТЕРЕЗИ:

Початок дня буде незвичайним та яскравим. Воно може принести якісь дивовижні події, дивні збіги, новини, яким ви дуже радієте. Сміливо виявляйте ініціативу у всіх сферах життя. Ваші ідеї та пропозиції сподобаються оточуючим, багато хто захоче допомогти вам у здійсненні задуманого.

Друга половина дня – час серйозних роздумів та важливих розмов, обговорення питань, через які останнім часом було чимало суперечок. Ладити з оточуючими в цей час буде легко, і до вашої думки прислухаються навіть ті, хто раніше ніколи їм не цікавився.

СКОРПІОН:

День обіцяє цікаві зустрічі, приємні знайомства. Буде нагода поспілкуватися з людьми, про яких ви раніше чули багато хорошого. Не виключено, що у вас з’являться нові друзі, та й початок романтичних стосунків дуже ймовірний.

Перша половина дня підійде для поїздок: вони будуть цікавими, подарують багато яскравих емоцій, допоможуть по-новому подивитись те, що колись здавалося звичним. А вечір, напевно, захочеться провести вдома, у колі найближчих людей. Не виключено, що з’явиться нагода для сімейного свята.

СТРІЛЕЦЬ:

Навряд чи вдасться уникнути напружених моментів на початку дня, але все ж таки переважатиме вплив позитивних тенденцій. Ви побачите можливості, яких раніше не помічали. Цей час підійде для завершення справ, розпочатих раніше. Ви добре з цим впораєтеся, непереборних проблем не виникне.

Друга половина дня буде особливо сприятливою для спілкування з людьми, які розділяють ваші професійні та творчі інтереси. Ви багато чого навчитеся у них, дізнаєтеся те, що незабаром знадобиться.

КОЗЕРІГ:

Початок дня не обійдеться без хвилювань. Можливі новини, які засмутять вас, події, які ненадовго зіпсують настрій. Не поспішайте змінювати свої плани, якщо щось складатиметься не так, як хотілося б. Незабаром позитивні тенденції наберуть сили і все налагодиться.

Друга половина дня – час нових відкриттів та можливостей. Варто діяти рішуче і це стосується всіх сфер життя. Помітні зміни на краще в особистих відносинах стануть можливими, якщо ви виявите ініціативу. Єдина область, де потрібна обережність – фінанси. Тут краще не ризикувати.

ВОДОЛІЙ:

Зосередьтеся на справах, які довго відкладали. Ви зможете не тільки завершити їх, але й досягти набагато кращого результату, ніж очікували. Серйозних зусиль для цього не потрібно, ви добре впораєтеся з тим, що раніше не виходило. Середина дня буде особливо сприятлива для спілкування з близькими, можна влаштувати сімейний обід, кудись з’їздити разом із родичами.

Увечері намагайтеся не перевтомлюватись. Цей час підійде для спокійного відпочинку, якихось приємних невтомних справ, турботи про себе.

РИБИ:

Цей день підійде для вирішення складних питань, а також для роздумів про важливе. Ви побачите те, на що раніше не звертали уваги, розберетеся в неоднозначній ситуації та ухвалите вірні рішення. Буде нагода поспілкуватися з людьми, яких останнім часом вам не вистачало. Вони підтримають вас, поділяться планами, запропонують щось цікаве.

Друга половина дня буде сприятливою для подорожей. А ще вона обіцяє цікаве знайомство з людиною, яка приїхала здалеку. Ймовірно і романтичне захоплення.

You cannot copy content of this page