fbpx
Перейти до вмісту

Гороскоп на 4 жовтня для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 4 жовтня 2020 Овен

У цей період можуть виникати ситуації, які вимагатимуть вашої уваги і невідкладного прийняття рішень. Можна ділитися з близькими своїми проблемами, обговорювати цікаві теми, будувати спільні плани на майбутнє. Однак зайва балакучість може виявитися недоречно.

Гороскоп на 4 жовтня 2020 Телець

Можуть з’явитися старі проблеми – поставтеся до цього спокійно, постарайтеся не нервувати, а якось згладити їх, або, якщо можливо, спокійно вирішити. Вирішивши проблеми, ви отримаєте свіжі сили для нового життя.

Гороскоп на 4 жовтня 2020 Близнюки

Цей день може виявитися для вас досить напруженим через дратівливість і незговірливість оточуючих. Перш ніж спалахнути, подумайте, наскільки ви дорожите існуючими відносинами, оскільки в даний період ви здатні їх розірвати, і потім вони вже ніколи не відновляться.

Гороскоп на 4 жовтня 2020 Рак

Будьте енергійними, товариськими і доброзичливими. Якщо на свою адресу ви почуєте слова критики, не ображайтеся. Обміркуйте сказані слова. Намагайтеся бути об’єктивними. Гнити свою лінію лише в тому випадку, якщо переконайтеся, що до вас незаслужено чіпляються.

Гороскоп на 4 жовтня 2020 Лев

Вам може знадобитися моральна підтримка або просто схвалення оточуючих. Не роздумуючи, звертайтеся до старих друзів. Їм вдасться поглянути на вашу проблему з несподіваного боку, і завдяки цьому ви зумієте знайти швидке і просте рішення.

Гороскоп на 4 жовтня 2020 Діва

Сьогодні невідповідний час для відвертих бесід. Зараз краще мовчати і спостерігати за тим, що відбувається навколо. Є ймовірність того, що інформація, отримана в процесі розмови, буде спотворена і використана проти вас. Зате день може стати багатообіцяючим для всього, що пов’язано зі справами серцевими. Можливі нові приємні знайомства.

Гороскоп на 4 жовтня 2020 Терези

День підходить для наведення порядку в усіх справах. Потрібно проаналізувати допущені раніше помилки. Особисте життя не принесе особливої ​​радості, оскільки може виникнути непорозуміння у відносинах з родичами. Можливою причиною будуть ваші давні невисловлені образи. Зірки рекомендують «провести ревізію» у своїй душі і постаратися глянути на світ по-доброму.

Гороскоп на 4 жовтня 2020 Скорпіон

Вас чекають справи – важливі і складні – і ви з ними впораєтеся чудово. З точки зору особистих відносин, день сприятливий, спілкування з близькими буде радувати. Якщо ви давно хотіли щось змінити у своєму житті, то зробіть це, не відкладаючи в довгий ящик, – час підходяще.

Гороскоп на 4 жовтня 2020 Стрілець

Щоб вирішити завдання, пов’язані з особистим життям і справами, доведеться проявити активність. Про себе можуть нагадати давні проблеми. Є висока ймовірність того, що не вийде досягти взаєморозуміння з коханою людиною, і це може привести до сварки.

Гороскоп на 4 жовтня 2020 Козеріг

Здібності до розумової концентрації дещо ослаблені, уяву раз у раз прагне захопити вашу свідомість в світ ілюзій, тому будь-які потребують конкретики справи насилу знаходять своє втілення в реальності.

Гороскоп на 4 жовтня 2020 Водолій

В даний період має бути багато часу провести в спілкуванні. Нагадають про себе старі знайомі, з’являться нові. Не виключено, що обставини зажадають спритності і хитрості. Доведеться підтримувати відносини з тими, хто вам несимпатичний. Намагайтеся дбайливо ставитися до близьких.

Гороскоп на 4 жовтня 2020 Риби

В цей час ви можете опинитися між двох вогнів. Тому постарайтеся заздалегідь продумати шляхи відступу або тактику, яка дозволить уникнути такого становища. У любові зараз доведеться більше віддавати, ніж отримувати. Будьте більш уважними до тих, хто вам доріг.