fbpx

Гороскоп на 5 березня 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН – Починайте день із найважливішого. Вранці витрачати час дарма не захочеться, тому ви встигнете дуже багато. Можна зосередитися на домашніх справах або вирішення якихось сімейних проблем. Підійде цей період і для допомоги близьким: завдяки вашому втручанню вони не зроблять того, що потім пошкодували б.

Пізніше емоційне тло стане напруженішим, настрій може зіпсуватися через незначну подію чи новину, яку ви в інший час залишили б поза увагою. Відпочиньте. Достатньо буде невеликої паузи у справах, щоб до вас повернулися сили, енергія та життєрадісність.

ТЕЛЕЦЬ – Не починайте день зі складних справ та важливих розмов. Ранок може скластися досить напружено, а емоційне тло буде досить нестабільним, тому зберігати спокій і доброзичливість виявиться непросто. Подумайте, що могло б відволікти вас від турбот і допомогти налаштуватися на позитивний лад. Саме цим варто зайнятися.

Друга половина дня буде сприятливою для спілкування. Ладити з оточуючими у цей час стане особливо легко. Ви напевно сподобаєтеся новим знайомим, вони захочуть з вами потоваришувати. Можливе романтичне захоплення.

БЛИЗНЮКИ – Зверніть увагу на ідеї, які з’являться сьогодні у вас. Можливо, реалізувати їх найближчим часом не вдасться, але пізніше ви обов’язково повернетесь до них. Навколишнім не відразу сподобаються ваші плани і навряд чи хтось сьогодні захоче прийти на допомогу. Але трохи пізніше всім стане ясно, що ви придумали щось особливе.

Багато Близнюків замисляться про майбутнє, відчують, що настав час переглянути цілі та пріоритети. Для таких роздумів день цілком підходить, а от із реалізацією рішень краще не поспішати.

РАК – Зосередьтеся на тому, що вам особливо важливо. Цей день підійде для того, щоб ухвалити якісь рішення, визначитись із планами на найближчий час. Поруч будуть люди, з якими можна порадитись. Багатьом Ракам будуть корисні поради давніх друзів, які добре знають їх сильні та слабкі сторони.

Сьогодні варто відмовитися від якихось особливо стомлюючих і дуже дратівливих занять, а також від спілкування з тими, хто часто виводить вас з рівноваги, робить неприємні зауваження, любить двозначні жарти. Подумайте, що б вас порадувало, і обов’язково знайдіть час для цього.

ЛЕВ – День буде насиченим. Не відразу стане ясно, які події заслуговують на увагу і можуть вплинути на ваші плани, а про які зовсім не варто турбуватися. Саме тому вранці ви переживатимете і хвилюватиметеся набагато більше, ніж зазвичай. Через це деяким представникам знака буде складно ладнати з оточуючими.

Друга половина дня теж не обійдеться без турбот, але до цього часу ви зрозумієте, як діяти. У того ж вдасться порозумітися з тими, хто для вас особливо важливий і дорогий, і настрій помітно покращиться.

ДІВА – Сьогодні щось може піти не за планом, але особливо переживати та хвилюватись через це не варто. Ви швидко вирішите нові проблеми, якщо згадаєте, як справлялися зі старими. Саме досвід допоможе представникам знаку уникнути помилок, не сказати і не зробити того, про що пізніше довелося пошкодувати.

Варто обережніше з грошима. Не поспішайте з покупками, подумайте двічі перед тим, як вкладати свої кошти в якийсь бізнес-проект. Майте на увазі: сьогодні ви можете здатися легкою здобиччю різноманітним шахраям. Не поспішайте вірити тим, хто обіцяє золоті гори.

ТЕРЕЗИ – Початок дня може здатися досить неприємним, а все тому, що емоційне тло буде напруженим. Ви особливо гостро реагуватимете на чужі слова, можете засмутитися через невинні і навіть досить доброзичливі зауваження. Найкраще відкласти і важливі зустрічі, і серйозні розмови. Мине трохи часу, і ви відчуєте, що ладити з оточуючими стало набагато простіше.

Друга половина дня принесе добрі новини. Вони потішать і вас, і ваших близьких. А ще вас можуть запросити на якийсь цікавий захід. Не відмовляйтеся – час ви проведете відмінно.

СКОРПІОН – Ранок буде клопітним та непростим. Зробити потрібно буде багато, і далеко не одразу стане ясно, за що потрібно братися насамперед. Оточуючі своїми порадами тільки збиватимуть з пантелику. Деяким Скорпіонам до того ж нагадають про старі проблеми, і настрій представників знака від цього не покращиться.

Друга половина дня потішить. Особливо добре її проведуть Скорпіони, які вирушать кудись разом із коханою людиною. Зміна ситуації підніме настрій. А ще в цей час можливі приємні події в сім’ї та несподівані візити родичів, яким ви будете дуже раді.

СТРІЛЕЦЬ – Початок дня принесе радісні новини та гарні ідеї. Можна одразу розповісти друзям та іншим близьким людям про те, що ви задумали. Ви напевно отримаєте і тямущі поради, і емоційну підтримку, і реальну допомогу. А ще цей час підійде для того, щоб вирішити питання, пов’язані з грошима, майном, оформленням документів.

Пізніше настане досить неспокійний період. Прийде займатися кількома справами відразу, ризикуючи так нічого до ладу і не встигнути. Подумайте, чи не можна відкласти на потім.

КОЗЕРІГ – Буде важкувато, але ви не здатеся. Потрібно буде повернутись до справ, які ви вважали завершеними; можуть нагадати себе якісь давні проблеми. Можна звернутися за допомогою до давніх знайомих. Однак найважливіші питання вам все ж таки доведеться вирішувати самостійно.

День підійде для того, щоб навести лад і позбутися непотрібного. Цілком можливо, що якісь старі речі ви зможете вигідно продати. Увечері буде можливість купити щось корисне для себе, а також вибрати добрі подарунки для близьких.

ВОДОЛІЙ – Не найпростіший день із погляду спілкування. Емоційне тло буде напруженим, ви можете переживати і сердитися через дрібниці, засмучуватися через те, на що в інший час не звернули б уваги. Будьте особливо обережні з новими знайомими: перше враження може бути помилковим.

Для того щоб самостійно вирішити якісь важливі питання, день підійде відмінно. Ви швидко впораєтеся з усіма побутовими проблемами. Не виникне непереборних труднощів та інших сферах. Імовірні незаплановані витрати, але значними вони не будуть.

РИБИ – День навряд чи підійде для того, щоби взятися за щось зовсім нове. Вам знадобиться час, щоб у всьому розібратися, досягти перших успіхів вдасться не відразу, а невдачі, навіть дрібні, можуть надовго зіпсувати настрій. Зате можна без поспіху та хвилювань завершити розпочате раніше, розібратися з якимись організаційними питаннями.

Не поспішайте робити покупки. Сьогодні вам буде властиво дещо легковажне ставлення до грошей, тому ви ризикуєте багато витратити на нісенітницю. А от у коханні напевно пощастить. Вплив позитивних тенденцій у сфері особистих відносин сьогодні буде особливо помітним.

You cannot copy content of this page