fbpx
Перейти до вмісту

Гороскоп на 5 грудня 2021 року для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на сьогодні 5.12.2021 року для кожного знаку зодіаку

Гороскоп на 5 грудня 2021 року Овен

Сьогодні багато представників цього знака можуть дуже прив’язатися до своїх обранців, що, на жаль, завдасть, більше страждань, ніж радості. Контролюйте свою поведінку та емоції!

Гороскоп на 5 грудня 2021 року Телець

День сприяє сімейним відносинам. Тельці можуть відчути себе потрібними, затребуваними та незамінними. День буде вдалим у тому випадку, якщо з вами поруч виявиться один-єдиний, але нескінченно дорогий вашому серцю коханий.

Гороскоп на 5 грудня 2021 року Близнюки

День важкий, можливо зіткнення з насильством, захопленням, жадібністю. Близнюки можуть легко вплутатися в авантюру. Небажані подорожі та планування, листування, контакти, придбання. Займіться гімнастикою, прибиранням у квартирі.

Гороскоп на 5 грудня 2021 року Рак

Імовірно, що сьогодні стосунки з родичами та членами сім’ї упрочаються, їх успіхи порадують вас. Якщо у вас є вороги, недоброзичливці, які заважали жити, можете заспокоїтися – найближчим часом вони вам не зашкодять.

Гороскоп на 5 грудня 2021 року Лев

Тенденції цього дня стимулюють Левів підвищену чутливість, потребу в психологічній регенерації. Корисні водні процедури. Сприятливі ґрунтовність та серйозність у діях, фінансові операції, будівництво, творчі плани.

Гороскоп на 5 грудня 2021 року Діва

Критичний день. Вас може засмутити захворювання, занепад сил, непорядність оточуючих. Не багатьом сьогодні вдасться уникнути сварок у сім’ї. Потрібно відмовитися від того, що вам не властиве. Не слід метушитися, краще психологічно розкріпачитися, за потребою контролювати свою поведінку. Потрібно розрахуватися з усіма боргами.

Гороскоп на 5 грудня 2021 року Терези

Багато Терезів зауважать, що у них із близькими людьми різні погляди на те, що таке нормальний відпочинок. Крім того, вас чекають неминучі витрати, які теж викличуть незадоволення оточуючих. Негаразди в сім’ї зовсім не означають, що ви повинні керуватися у своїх вчинках їхньою думкою. Будьте рішучі та наполегливі.

Гороскоп на 5 грудня 2021 року Скорпіон

Несприятливий день у всіх відношеннях. Можливі харчові отруєння та алергія на неякісні продукти. Ліки також можуть бути небезпечними, якщо не дотримуватися дозування. Імовірна сварка з близькими: ви зрозумієте, що їх ідеалізували. Не слід багато їсти. Уникайте імпульсних рішень.

Гороскоп на 5 грудня 2021 року Стрілець

Цей день символізує очищення, визволення з непотрібних речей. Він сприятливий для духовного зростання, самоосвіти. Наведіть лад як у своєму внутрішньому світі, так і у зовнішній обстановці. Сьогодні вдалими виявляться придбання ділової, навчальної та методичної літератури.

Гороскоп на 5 грудня 2021 року Козорог

Завдяки подіям цього дня, ви подивитеся на себе вже зовсім іншими очима, дізнаєтесь, наскільки сильно здатні любити і наскільки можете переживати. Ваші почуття, гармонійно виражені та відкриті, можуть допомогти досягти вам порозуміння з найближчою людиною. А визнання своєї провини зруйнує перешкоди у відносинах із тими, з ким ви довго були у сварці. Рекомендується відвідування храму.

Гороскоп на 5 грудня 2021 року Водолій

Вкрай несприятливий день. Фінансове становище погіршиться внаслідок можливої ​​купівлі або плати за даними раніше зобов’язаннями. Відносини з близькими відрізнятимуться непередбачуваністю. Можливі конфлікти через ваше небажання визнати свої помилки чи невміння прощати чужі.

Гороскоп на 5 грудня 2021 року Риби

День має неоднозначну характеристику. Перша половина дня дуже несприятлива для спілкування з друзями та близькими людьми. Стережіться романтичних пригод – вони можуть мати небажані наслідки. Не слід йти щодо своїх пристрастей. Уникайте різких висловлювань або розмов у підвищених тонах, інакше ситуація загостриться до краю. Небажання зрозуміти партнера, дратівливість, агресія можуть викликати агресію у відповідь.