fbpx

Гороскоп на 5 грудня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН:

Початок дня навряд чи обійдеться без переживань та хвилювань. Несподівані події змусять змінити плани, вам потрібно буде зосередитися на вирішенні нових завдань. Обережніше з грошима: цей час не підійде для угод та покупок.

У другій половині дня ситуація стабілізується, вплив позитивних тенденцій посилиться. Цей час підійде для спілкування з давніми друзями та новими знайомими. Вони поділяться з вами важливою інформацією, запропонують щось цікаве. Увечері буде можливість порадувати кохану приємним сюрпризом.

ТЕЛЕЦЬ:

Близьким сьогодні будуть особливо важливі ваша допомога та підтримка. Не залишаєте поза увагою сімейні справи, домашні проблеми. Вам не доведеться прикладати багато зусиль, щоби з усім впоратися. Не виключені поїздки. Вони складуться особливо вдало, якщо друзі чи родичі складуть вам компанію.

Краще не поспішати з покупками та угодами. Сьогодні ви ризикуєте витратити значну суму на зовсім непотрібні речі, якісь дрібниці. А ось з погляду романтичних відносин день буде сприятливим. Тут на багатьох Тельців чекають зміни на краще.

БЛИЗНЮКИ:

Якщо ви запланували щось важливе, будьте готові виявити наполегливість. У серйозних справах навряд чи відразу вдасться досягти успіху. Труднощі можуть виникнути навіть там, де ви їх не очікували. Але зірки будуть на вашому боці, і все обов’язково вийде.

Імовірні приємні зустрічі. Буде шанс познайомитися з людьми, які розділяють ваші інтереси та захоплення. Напевно, незабаром з’являться нові плани, ідеї, які захочеться реалізувати разом. Друга половина дня буде сприятливою для романтичного побачення.

РАК:

Початок дня буде досить неспокійним. Можуть виникнути питання, які потребують негайного вирішення. Щоб зосередитись на них, потрібно буде відкласти заплановані справи. Але діяти поодинці не доведеться, вам охоче допоможуть і давні друзі, і нові знайомі.

Друга половина дня буде сприятливою для навчання та творчості, а також для будь-яких занять, що дозволяють дати волю фантазії. Вам знадобиться вміння помічати те, чого не побачили інші. Не бійтеся ділитися ідеями: багато хто підтримає їх, захоче взяти участь у реалізації планів.

ЛЕВ:

Намагайтеся не перевтомлюватись. Цей день краще підійде для відпочинку, ніж для якихось серйозних і відповідальних справ. Краще не поспішати з важливими рішеннями. Потрібен час, щоб розібратися в ситуації, зрозуміти, як варто діяти. Не варто покладатися на поради, навіть якщо люди дають їх від душі.

Друга половина дня буде сприятливою для спілкування із близькими. Добре пройдуть і сімейні заходи, і зустрічі із друзями, і романтичні побачення. Можливі несподівані подарунки, приємні сюрпризи.

ДІВА:

День буде дуже сприятливим для спілкування. Імовірні незвичайні зустрічі, не виключено знайомство, з якого почнуться важливі для вас романтичні стосунки. У багатьох Дів буде можливість відновити зв’язки, якими вони дорожили, помиритися з тими, з ким були в сварці.

Можливі хороші новини щодо когось із ваших близьких, приємні події в сім’ї. Можуть вирішитись фінансові та побутові проблеми, які останнім часом приносили всім чимало занепокоєння. Друга половина дня підійде для покупки.

ТЕРЕЗИ:

Сьогодні ви частіше, ніж зазвичай, опинятиметеся в центрі уваги, і напевно отримаєте від цього задоволення. Буде нагода познайомитися з людьми, про яких ви раніше багато чули. Не виключено, що ви відразу подружитеся. Згодом можуть розпочатися і романтичні стосунки.

Перша половина дня буде досить спокійною та передбачуваною, друга напевно піднесе сюрпризи. Швидше за все, вони виявляться приємними. Не виключені хороші новини, що надихають пропозиції, на які захочеться негайно погодитися.

СКОРПІОН:

Дуже плідний день. Навіть якщо планів у вас буде набагато більше, ніж зазвичай, ви чудово з усім впораєтеся. Можливі вдалі збіги. Ви не розгубитеся, тому завдяки збігу обставин досягнете навіть більшого, ніж очікували. Допомога для цього не буде потрібна.

Імовірні якісь несподівані новини, зміни у сім’ї. Не виключені візити давніх знайомих, родичів, з якими ви давно не бачилися. Можуть з’явитися загальні плани, за їхнє здійснення все візьмуться з великим ентузіазмом.

СТРІЛЕЦЬ:

Це не найпростіший день для спілкування. Вранці можуть згадуватись якісь старі труднощі та проблеми, не виключено, що давні образи завадять домовитися з близькими людьми. Проте вплив позитивних тенденцій швидко посилюватиметься. Вже в другій половині дня ви відчуєте себе набагато спокійніше, а робити з оточуючими стане простіше.

Варто бути уважнішим у всьому, що пов’язано з грошима. Ви схильні до деякої легковажності, тому можливі марні витрати, невдалі покупки. День підійде для звичних справ, з ними ви впораєтеся швидко.

КОЗЕРІГ:

Початок дня потішить. У цей час можливі якісь добрі новини здалеку, а також приємні зустрічі, пропозиції, від яких не захочеться відмовлятися. Завдяки своїй наполегливості ви досягнете успіху в тому, що раніше не виходило. Деякі Козероги знайдуть відповіді на питання, які перш за все ставили в глухий кут.

Друга половина дня буде сприятливою для вирішення будь-яких питань, пов’язаних із ремонтом чи переїздом. Можна купувати корисні речі для дому, наприклад меблі або побутову техніку. Імовірні невеликі фінансові надходження.

ВОДОЛІЙ:

Варто бути обережнішим у всьому, що пов’язано з грошима. Подумайте двічі, перш ніж робити великі покупки, укладати угоди. Краще мати справу з надійними партнерами, це дозволить уникнути багатьох неприємних моментів.

В іншому ж день буде сприятливим. Він відкриє безліч можливостей перед Водоліями, які давно хотіли щось змінити у своєму житті, почати діяти по-новому. Вам буде легко ладнати і з давніми знайомими, і з тими, з ким ви вперше зустрілися зовсім недавно. Багато Водоліїв отримають дуже корисні поради та прислухаються до них.

РИБИ:

Початок дня напевно принесе чимало переживань та хвилювань. Уникнути їх навряд чи зможуть навіть спокійніші Риби. Може бути непросто ладнати з оточуючими: їхні слова і вчинки можуть дратувати вас або здивувати. Але незабаром вплив позитивних тенденцій посилиться, настрій покращиться, а спілкування приноситиме куди більше задоволення.

Друга половина дня підійде для складних та важливих справ. Ви не припуститеся серйозних помилок, впорайтеся з тим, що раніше не виходило. Буде можливість допомогти близьким, розібратися з якимись сімейними проблемами, котрі турбували всіх.

You cannot copy content of this page