fbpx
Перейти до вмісту

Гороскоп на 5 лютого 2022 року для всіх знаків Зодіаку

  • від

Гороскоп на сьогодні 5.02.2022 року для кожного знаку зодіаку

Гороскоп на 5 лютого 2022 року Овен

Незважаючи на суворість, у вашу душу може зазирнути глибоке почуття. Воно зможе перевернути ваш внутрішній світ настільки, що ви будете здатні забути про справи та матеріальне благополуччя своєї сім’ї. Пам’ятайте про те, що настане час відповідальності і вам не уникнути безсонних ночей, сліз та душевних ран. Чи зрозуміє коханий чи улюблена височина вашої чистої душі?

Гороскоп на 5 лютого 2022 року Телець

Енергії у Тельців не буде надміру, але вона може витрачатися на справи, які потім доведеться покинути. Це поганий період для спекуляцій та ризикованих вкладень, тому що небезпека втратити весь стан дуже велика.

Гороскоп на 5 лютого 2022 року Близнюки

Сьогодні вам буде складно що-небудь планувати та добиватися поставленої мети. У сімейних відносинах можлива конфліктна ситуація на ґрунті ревнощів. Не дозволяйте сімейним проблемам замовчуватися, зникати з поля зору. Інакше вони неодмінно про себе нагадають за допомогою якогось екстраординарного події.

Гороскоп на 5 лютого 2022 року Рак

У цей день несприятливий збіг обставин може звести нанівець результати вашої праці. Почніть все спочатку. Добросовісна праця та виконання боргу забезпечать вам як мінімум авторитет.

Гороскоп на 5 лютого 2022 року Лев

У цей час ви можете бути схильні до поганого настрою. Мінімум на весь день ви можете опинитися у владі стресової ситуації. Вам буде корисною консультація психолога. Легкий заспокійливий засіб: валеріана або собача кропива; хвойні або валеріанові теплі ванни.

Гороскоп на 5 лютого 2022 року Діва

Завдяки романтичному настрою ви зможете ідеалізувати предмет ваших почуттів. Потім візьме гору звична прагматичність, і вам навряд чи вдасться приховати роздратування. Намагайтеся знайти дипломатичне вирішення конфліктних ситуацій.

Гороскоп на 5 лютого 2022 року Терези

Бажання лідирувати і контролювати здатне призвести Терезів до протистояння з важливими людьми та організаціями. Багато хто втратить спонсорів, інвесторів, партнерів. Вам не слід звертати увагу на плітки та заздрісний шепіт за спиною. Спілкуйтеся з усіма рівно і завжди залишитеся у вигідному становищі.

Гороскоп на 5 лютого 2022 року Скорпіон

Цей день сприяє самопоглибленню, медитації. На вас, що гармонізує, під час медитації можуть діяти кольори: лимонний, жовтий, помаранчевий, зелений. Медитуйте на заході сонця, як вам зручніше, і природа заспокоїть ваші натягнуті нерви, розслабить напружені м’язи.

Гороскоп на 5 лютого 2022 року Стрілець

Сьогодні ви будете дуже товариські, легко встановлюючи із співрозмовником емоційний контакт. Але іноді у вас може бути почуття, що вас не розуміють. Вашу галантність сприймуть як легковажність, а вашу щирість використовують у особистих цілях. Прагнучи у любові до високих ідеалів, не заплутайтеся, не потурайте пристрасті.

Гороскоп на 5 лютого 2022 року Козорог

Вигляд вашої діяльності може змінитися. Можливо, вона буде пов’язана з бухгалтерією, медициною, сільським господарством, бібліографією, секретарською службою чи якимись дослідженнями. Навіть якщо ви не зміните роботу, поставтеся по-новому до звичних обов’язків.

Гороскоп на 5 лютого 2022 року Водолій

Подвійний, суперечливий день. Водолії можуть бути чарівні, здатні пофліртувати, легко здобути перемоги і водночас виявлять себе досить жорстко у важливі життєві моменти. Не мучиться через зовнішню роздвоєність. Здається, протиріччя вашої натури ілюзорні, ви просто не виносите одноманітності.

Гороскоп на 5 лютого 2022 року Риби

У багатьох Риб покращаться подружні стосунки, стабілізується становище на роботі. Можливий прибуток, поповнення сімейства. Зараз ваша опора – знайомі, близькі та родичі.