fbpx

Гороскоп на 5 серпня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН:

Ви виявите завидну наполегливість і досягнете того, що раніше здавалося майже неможливим. Знайдуться відповіді на питання, які перш за все ставили в глухий кут. Вранці складно буде порозумітися з оточуючими. Ваші слова можуть комусь здатися надто різкими, а іронічні зауваження – образливими. Намагайтеся згладити гострі кути, уникнути конфліктів.

Важливі розмови варто відкласти до другої половини дня. У цей час вплив позитивних тенденцій посилиться, ви краще розумітимете тих, хто поруч, а вони – вас. Імовірні приємні події в сім’ї, хороші новини щодо когось із ваших близьких.

ТЕЛЕЦЬ:

День буде неспокійним. Серйозними здадуться події, на які ви раніше не звернули б уваги, якісь дрібні події можуть змусити вас переживати не на жарт. Але поряд будуть люди, які підтримають вас у такі моменти, піднімуть настрій.

Ви легко порозумієтеся і з давніми знайомими, і з тими, з ким вперше зустрілися зовсім недавно. Деякі Тельці зможуть потоваришувати з людьми, з якими раніше не ладнали. Добре складуться подорожі – і ділові, і розважальні. Ви чудово проведете час, дізнаєтесь багато цікавого.

БЛИЗНЮКИ:

Не витрачайте марно. Початок дня пройде дуже приємно та плідно. Ви досягнете успіху в непростих справах, завершите розпочате раніше. Імовірні корисні знайомства. Не виключені пропозиції щодо роботи, а також вдалі угоди.

Друга половина дня буде хоч і не настільки насиченою, але теж по-своєму приємною. Вона підійде для відпочинку, дасть змогу поставити обстановку, побувати в якихось цікавих місцях. З’являться нові професійні плани, знайдуться люди, які захочуть допомогти у здійсненні.

РАК:

Складно буде зосередитися на чомусь одному на початку дня. Швидше за все, вам доведеться вирішувати кілька питань відразу, виправляти чужі помилки, поспішаючи доробляти те, що було розпочато іншими. Спочатку все це змусить понервуватись, але незабаром ви зрозумієте, як з усім упоратися. Середина дня принесе якісь важливі відкриття, інформацію, на яку ви давно чекали.

Вплив позитивних тенденцій посилюватиметься з кожною годиною. У другій половині дня зірки підтримають вас у всьому, і цим варто скористатися, щоби взятися за щось важливе. Корисно буде виявити ініціативу в особистих відносинах.

ЛЕВ:

Не все буде складатися добре, але ви досягнете успіху, якщо не станете нервувати і переживати через дрібниці. Не здавайтеся, якщо щось не одразу виходить. Виявивши наполегливість, ви зможете подолати будь-які перепони.

На початку дня краще діяти самостійно: важко буде домовитися з кимось про співпрацю, поєднання зусиль. Але згодом ситуація зміниться на краще, настане слушний час для ділових переговорів, обговорення важливих питань. Вечір обіцяє приємні події у сім’ї, зміни на краще у відносинах, які важливі для вас.

ДІВА:

День навряд чи обійдеться без переживань та хвилювань. Багато Діви з головою поринуть у роботу, щоб впоратися з емоціями, і досягнуть у ній великих успіхів. Вдасться впоратися зі старими справами і швидко розібратися в нових. Ваші ідеї, оригінальність яких раніше бентежила багатьох, сьогодні припадуть усім до смаку.

Імовірні незвичайні знайомства, зустрічі, які справлять на вас велике враження. Деякі Діви сьогодні знайдуть нових друзів. Не виключено і початок романтичних відносин, які розвиватимуться стрімко.

ТЕРЕЗИ:

Шукайте незвичайні рішення, не задовольняйтеся відповідями на поверхні. День добре підійде для того, щоб взятися за нову справу: тут знадобиться ваше вміння швидко знайти найкоротший шлях до мети. Ймовірно, вдале вирішення фінансових питань, та й грошові надходження не виключені.

Цей день буде не найпростішим із погляду особистих стосунків. Порозумітися з близькими не завжди буде легко, можливі розбіжності через дрібниці. Але ви намагатиметеся не допустити серйозної сварки, і це вдасться. А невдовзі все налагодиться.

СКОРПІОН:

Несподівані проблеми можуть виникнути на початку дня. Щось піде не за планом, а ви не відразу зорієнтуєтеся в ситуації: буде важко вирішити, як краще діяти. Варто прислухатися до порад давніх знайомих. Їхній досвід, напевно, буде вам корисний. Найкраще відкласти обговорення фінансових та майнових питань: сьогодні його важко буде провести так, як вам треба.

Вплив позитивних тенденцій посилюватиметься з часом, і в другій половині дня на вас чекає багато хорошого. Цей час добре підійде для сімейних заходів, зустрічей із друзями та романтичних побачень.

СТРІЛЕЦЬ:

Намагайтеся зберігати спокій, хоч би як складалися обставини. Це не найпростіший день, проте ви зможете впоратися з усіма труднощами, якщо не підете на поводу у швидкоплинних емоцій і не піддастеся на провокації. Виважені рішення виявляться вірними. Саме завдяки їм ви досягнете того, чого давно прагнули.

Будьте терплячі з тими, хто вам дорогий, постарайтеся поблажливо поставитися до слабкостей таких людей. День точно не підходить для того, щоб з’ясовувати стосунки та пред’являти претензії.

КОЗЕРІГ:

Початок дня підійде для важливих зустрічей, вирішення робочих питань. У цей час вам легко буде справити гарне враження на нових знайомих, завоювати симпатію та довіру тих, хто зазвичай до всіх перебуває насторожено. Буде шанс домовитися про співпрацю з людьми, від яких багато що залежить.

Друга половина дня підійде для творчих занять, будь-яких справ, які потребують винахідливості та фантазії. Тут ви чудово впораєтеся, і багато вийде навіть краще, ніж можна було очікувати. А ще цей час буде дуже сприятливим для спілкування. Ви легко порозумієтеся з усіма.

ВОДОЛІЙ:

На вас чекає спокійний приємний день. Він добре підійде для того, щоб повернутись до старих справ, вирішити давно знайомі завдання. У багатьох Водоліїв добре вийде те, з чим не вдавалося впоратися раніше. Не виключено корисних знайомств, які відкриють перед вами нові професійні горизонти.

Імовірні невеликі сімейні розбіжності, проте ви знайдете компроміси і збережете хороші стосунки з усіма, хто вам дорогий. Вечір підійде для маленького домашнього свята, зустрічей із друзями та родичами.

РИБИ:

Навряд чи швидко вдасться досягти успіху у справах. Труднощі можуть зненацька виникнути там, де ви їх зовсім не очікували. Не виключено й порушення якихось давніх домовленостей. Однак ви досягнете свого, якщо виявите наполегливість і діятимете послідовно. На початку дня краще розраховувати на свої сили, а от у другій половині ви зможете знайти надійних союзників.

Важливо не перейматися дрібницями, намагатися шукати приводи для радості, а не причини для хвилювань. Багатьом Рибам сьогодні знадобиться вміння швидко знаходити підхід до людей, швидко розуміти, на що чекають і на що сподіваються нові знайомі.

You cannot copy content of this page