fbpx

Гороскоп на 6 грудня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН:

Ранок принесе несподіванки. Можливі якісь домашні непорозуміння, розбіжності із близькими. Потрібен деякий час, щоб з усім розібратися. На середину дня вплив позитивних тенденцій посилиться. Вдасться зосередитися на справах, успішно завершити те, що було започатковано давним-давно.

На вечір краще не планувати нічого складного: швидше за все вам захочеться відпочити, відволіктися від турбот. Давні друзі охоче складуть вам компанію, якщо ви займатиметеся чимось цікавим, відгукнуться на будь-які пропозиції.

ТЕЛЕЦЬ:

День розпочнеться з несподіваних подій. Діяти потрібно буде швидко і у вас, швидше за все, буде зовсім мало часу на роздуми. Намагайтеся не нервувати. Досвід та інтуїція допоможуть вам зорієнтуватись у ситуації, знайти найкоротший шлях до мети, не наробити помилок.

Вплив позитивних тенденцій швидко посилюватиметься. Друга половина дня порадує новими можливостями, підійде для того, щоби проявити ініціативу і у справах, і в особистих відносинах. Добре пройдуть сімейні заходи, зустрічі із друзями. Чи не розчарує і романтичне побачення.

БЛИЗНЮКИ:

Не поспішайте із вирішенням фінансових питань. Вранці легко буде припуститися помилок, які призведуть до марних витрат. Не виключені тим часом і невдалі покупки. В іншому ж цей час буде сприятливим. Воно обіцяє професійні успіхи, зміни на краще у відносинах із найближчими.

Друга половина дня минеться особливо плідно. Ви вирішите непрості завдання, зрозумієте, як досягти успіху у справах, які комусь здаються майже безнадійними. Хоч би як складалися обставини, намагайтеся зберігати впевненість у успіху – це правда допоможе.

РАК:

Початок дня принесе чимало переживань та хвилювань. Вам доведеться займатися кількома справами відразу, виправляти чужі помилки, вирішувати проблеми, що виникли не з вашої вини. Все це буде досить стомлюючим, але впораєтеся ви непогано. А незабаром посилиться вплив позитивних тенденцій і всі труднощі залишаться в минулому.

Друга половина дня – слушний час для навчання та інтелектуальної праці, для вирішення складних питань, збору та аналізу інформації. Ви нічого не пропустите, зверніть увагу на важливі деталі. Навколишнім сподобається ваш серйозний підхід до справ.

ЛЕВ:

Вранці краще не приймати важливих рішень, не робити вчинків, які можуть стати на заваді здійсненню ваших планів. Цей час вимагатиме особливо серйозного ставлення до справ. Не покладайтеся на удачу, намагайтеся звертати увагу на дрібні деталі, нічого не забувати.

Вплив позитивних тенденцій посилюватиметься, друга половина дня складеться вдаліше за першу. Настрій помітно покращає, з’являться підстави для оптимізму. Імовірні пропозиції, яких не захочеться відмовлятися. Не виключені зміни на краще в особистих стосунках.

ДІВА:

День підійде для важливих зустрічей та обговорення серйозних питань. Буде шанс поспілкуватися з людьми, про яких ви раніше багато чули, і навіть потоваришувати з ними. Не виключені пропозиції щодо співпраці. Вони відкриють нові можливості перед Дівами, які давно думали про те, щоб змінити роботу.

В особистих відносинах переважатиме вплив позитивних тенденцій. Легко ладнатиме і з близькими, і з тими, з ким ви познайомилися зовсім недавно. Імовірні романтичні сюрпризи, знаки уваги та подарунки.

ТЕРЕЗИ:

Зверніть увагу, як складаються ділові відносини. Якщо ви поведете себе правильно, то зможете перетворити недавніх суперників на союзників, заручитися підтримкою впливових осіб. Деякі Терези знайдуть людей, підтримка яких дозволить швидко здійснити найсміливіші плани.

Перша половина дня буде присвячена справам, друга обіцяє приємні сюрпризи та важливі події особистого характеру. Добре складуться поїздки, ви не пропустите нагоди побувати в місцях, про які раніше багато чули.

СКОРПІОН:

Один з тих днів, коли багато що виходить добре, не потрібно прикладати серйозних зусиль, щоб досягти мети. Завдяки підтримці зірок деякі Скорпіони досягнуть того, чого давно прагнули. Можливим стане здійснення давнього плану, який усім, крім вас, видавався сумнівним.

Імовірні успіхи у навчанні. Сьогодні ви багато схоплюватимете на льоту, швидко розберетеся в тому, що раніше здавалося складним. Вечір підійде для зустрічі з друзями: ви чудово проведете час. Не виключено, що у вас з’являться нові захоплення.

СТРІЛЕЦЬ:

Напружені моменти можливі на початку дня. Особливо важко в цей час прийде Стрільцям, які вирушать на ділові зустрічі. Доведеться докласти зусиль, щоб зацікавити співрозмовників, переконати їх у своїй правоті. Ваш зовнішній вигляд може відіграти вирішальну роль, тому постарайтеся виглядати бездоганно.

Друга половина дня буде зовсім іншою: вдалою, плідною та приємною. Вона підійде для зустрічі з людиною, якій ви хотіли б сподобатися. А ще цей час підійде для покупок, зокрема великих.

КОЗЕРІГ:

Початок дня навряд чи принесе якісь події. Але ваш настрій буде добрим, і ви з ентузіазмом візьметеся за справи, які колись здавались нудними чи складними. З ними вдасться впоратися, хоч і не одразу. Але ви виявите достатньо терпіння та наполегливості, доведете розпочате до кінця.

Друга половина дня – слушний час для того, щоб взятися за щось зовсім нове, проявити ініціативу. Ви приємно здивуєтесь, скільки людей підтримає вас, запропонує допомогу. Охочих познайомитися ближче теж буде чимало. Ймовірно, початок дружніх чи романтичних відносин.

ВОДОЛІЙ:

Постарайтеся не переживати через дрібниці, не нервувати, якщо щось йде не за планом. Це буде особливо важливо у першій половині дня. Вміння зберігати спокій, приймати зважені рішення вам знадобиться. Пам’ятайте, що поради оточуючих не завжди будуть корисними, а ось підказкам власної інтуїції можна довіряти.

День підійде для того, щоб повернутись до старих планів, спробувати здійснити те, що ви задумали давним-давно. Вдалим він буде і для покупок. Ви не будете витрачати речі на дрібниці, оберете справді потрібні речі.

РИБИ:

Постарайтеся не ображатися і не гніватись на тих, хто відчуватиме ваше терпіння на початку дня. Це непростий час з погляду спілкування; може здатися, що навколишні спеціально намагаються вивести вас із рівноваги. Але незабаром розбіжності залишаться у минулому, а порозуміння відновиться.

Друга половина дня буде сприятливою для ділових переговорів та обговорення важливих питань особистого характеру. А ще цей час підійде для вирішення старих проблем – ви впораєтеся з ними набагато швидше, ніж очікували.

You cannot copy content of this page