fbpx

Гороскоп на 6 травня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на сьогодні 6.05.2022 року

Гороскоп на 6 травня 2022 року Овен.
День активної боротьби, обстоювання своїх принципів, самозахисту. Посилиться протиставлення себе навколишньому світу. Ви настільки поринете в особисті проблеми, що не будете звертати уваги на оточуючих. Навіть якщо ви дуже зайняті, приділіть час дітям чи своїм підопічним.

Гороскоп на 6 травня 2022 року Телець.
Ви можете бути надмірно вимогливими, жорсткими і прискіпливими, але й близька людина буде твердо стояти на своєму, і ваше тендітне щастя знову опиниться під загрозою. Якщо таке протистояння затягнеться надовго, то проведіть вечір нарізно, на відстані. У такому разі ви зможете об’єктивніше оцінити ситуацію.

Гороскоп на 6 травня 2022 року Близнюки.
Життєздатність більшості людей, що народилися під знаком Близнюків, залишає бажати кращого — навіть молоді та здорові почуватимуться неважливо. Можуть загостритись хронічні захворювання. Можливо, буде потрібно госпіталізація. Рекомендується довше поспати. Намагайтеся протягом дня максимально відновити сили, добре харчуйтеся. Не проводьте день у ледарстві.

Гороскоп на 6 травня 2022 року Рак.
Імовірні депресія, дратівливість, стан занепокоєння і тривоги щодо фінансових, майнових та господарських труднощів, плутанини у справах. Випливуть зобов’язання, дані колись обіцянки. Тільки обачність і здоровий глузд сприяють тому, що ви зможете обійти гострі життєві кути. Суспільство близької людини допоможе вам відволіктися від неприємностей.

Гороскоп на 6 травня 2022 року Лев.
Романтичні чи сімейні стосунки вимагатимуть від Львова відповідальності та серйозності. Цей час однаково конфліктний і для закоханих, і для подружжя. Не дозволяйте меланхолії та песимізму панувати над вами. Не варто копатися в минулому і впиватись болем, який ви відчували колись.

Гороскоп на 6 травня 2022 року Діва.
Зранку зберіться: є ризик запізнитися, забути щось, будьте уважні за кермом. З полудня енергії різко побільшає, можна братися за важливі справи. Хороший день для початку подорожей, переїздів, подання прохань до вищих інстанцій та позовів до судових органів. Увечері можливі збої у роботі електроприладів чи комп’ютерів.

Гороскоп на 6 травня 2022 року Терези.
Перша половина дня буде успішною та продуктивною. Заплануйте важливі розмови, зустрічі, підписання документів на час з 11:00 до 14:00. У пообідній час вас можуть забрати від реальності мрії та фантазії: не варто робити великі покупки. Також у цей час велика ймовірність сварки із жінками. Увечері космічний баланс відновиться.

Гороскоп на 6 травня 2022 року Скорпіон.
Перша половина дня – чудовий час для довгострокових починань. Можна розмовляти з начальством, ходити інстанціями: до прохань віднесуться позитивно. У другій половині дня космічна енергія поміняє знак плюс на мінус: увечері можливі травмонебезпечні ситуації, пов’язані з електрикою, автомобілями, літаками. Бережіть себе.

Гороскоп на 6 травня 2022 року Стрілець.
Цього дня, можливо, з’являться люди із вашого минулого. Якщо ви колись припустилися помилки, сьогодні є можливість її виправити. В решті дня спокійний, сприяє відпочинку, спілкуванню, прогулянкам. Увечері можна зайнятися складанням плану на майбутній тиждень, побутовими справами. Під завісу можлива ситуація, коли спробують маніпулювати.

Гороскоп на 6 травня 2022 року Козеріг.
Можливі спалахи заздрощів, спраги помсти, злості, – словом, низинних інстинктів і емоцій, що дрімають до пори під «культурним шаром» виховання та освіти. Будьте уважні і акуратні з пропозиціями, що надходять у цей день, щоб не опинитися в пастці. Виключіть відвідування багатолюдних збіговиськ, особливо рок-концертів, демонстрацій, мітингів.

Гороскоп на 6 травня 2022 року Водолій.
На роботі належить працювати, що не найкращим чином позначиться на стосунках із близькими. Домочадцям не сподобається, що ви забули про якусь знаменну дату, чийсь день народження. Виправдовуватися відсутністю часу марно, так що вчитеся планувати.

Гороскоп на 6 травня 2022 року Риби.
Ви можете опинитися в потрібному місці в потрібний час або допомогти людині, з якою можна буде співпрацювати згодом. Перший весняний місяць розбудить у вас азарт і бажання повернутись до захоплення юності. Для одиноких представників знака це означає романтичну зустріч із давньою коханою і, можливо, “відновлення роману, який переросте у глибокі стосунки.

You cannot copy content of this page