fbpx

Гороскоп на 7 грудня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН:

Будьте уважні на початку дня. Цей час вимагатиме обережності у справах та розбірливості у контактах. Не варто довіряти всьому, що говорять оточуючі, покладатися на чужі знання там, де є можливість самостійно отримати точну інформацію. Краще відкласти великі угоди та покупки.

Друга половина дня принесе зміни на краще. Імовірні хороші новини, пропозиції, від яких ви не захочете відмовлятись. Буде можливість побачитись із давніми друзями. Зустріч подарує безліч яскравих вражень.

ТЕЛЕЦЬ:

День буде дуже сприятливим для спілкування. Сьогодні ви багатьох розумітимете з півслова. Не виключені цікаві знайомства, зустрічі, з яких може розпочатися довга дружба чи романтична історія. Імовірні подарунки, приємні сюрпризи, знаки уваги. Цей час підійде для зустрічі з особливо важливою для вас людиною.

Буде можливість вирішити проблеми, які виникли давним-давно і завдавали чимало занепокоєння і вам, і вашим близьким. Друга половина дня підходить для покупок та угод. Деякі Тельці знайдуть нове джерело прибутків.

БЛИЗНЮКИ:

Вдалий день для ділового спілкування, розмов та роботи, вирішення професійних завдань. Звістки, отримані від давніх знайомих та перевірених ділових партнерів, допоможуть вам визначитись із планами на майбутнє. Деякі Близнюки знайдуть нових союзників, які зможуть заручитися підтримкою впливових людей.

Імовірні зміни на краще в особистих відносинах. Робити з тими, хто вам дорогий, сьогодні буде особливо легко. Найближчих ви розумітимете з півслова. Вечір підійде для зустрічі з коханою людиною, невеликою поїздкою вдвох.

РАК:

Навіть звичні справи сьогодні можуть даватися вам важче, ніж зазвичай, ймовірні несподівані затримки. Не виключені й розбіжності з людьми, яких ви звикли вважати своїми союзниками. Важливо не брати близько до серця дрібні непорозуміння, шукати приводи для радості та звертати увагу на нові можливості. Все це дозволить зберегти гарний настрій.

Не перевтомлюйтесь у другій половині дня. Цей час підійде для якихось цікавих занять, прогулянок та поїздок. Краще відкласти складні справи, уникати стресових ситуацій.

ЛЕВ:

Сьогодні оточуючі будуть частіше, ніж зазвичай відчуватимуть ваше терпіння, часом ніби спеціально провокуючи. Не піддавайтеся: зберігайте самовладання та доброзичливий настрій, це дозволить уникнути багатьох неприємних моментів і зберегти добрі стосунки з людьми, які вам дорогі.

Друга половина дня загалом пройде спокійніше, ніж перша. На неї варто планувати складні справи, відповідальні зустрічі. Імовірні успіхи у навчанні: ви розберетеся в тому, що колись здавалося складним та заплутаним.

ДІВА:

Не поспішайте. Навіть звичні справи сьогодні можуть вимагати більше уваги, ніж зазвичай. Імовірні затримки, не виключено порушення давніх домовленостей. Однак ви впораєтеся з усіма труднощами. З’являться добрі ідеї, буде можливість негайно їх реалізувати. Поруч виявляться люди, які готові підтримати вас у всьому.

Чим би ви не займалися, намагайтеся не втомлюватись. Зайвих переживань теж краще уникати: через них ваше самопочуття може погіршитися. Вечір обіцяє гарні новини, звістки від людей, про яких ви турбувалися.

ТЕРЕЗИ:

Сьогодні вам знадобиться вміння ладити з людьми, знаходити до них підхід. Невеликі розбіжності можливі і на роботі, і вдома. Важливо уникнути довгих гарячих суперечок і намагатися не переходити особистості. Спокійне конструктивне обговорення допоможе знайти рішення, яке сподобається всім.

День обіцяє приємні сюрпризи та вдалі збіги. Особливо добре він складеться для Терезів, які захочуть провести час із коханою людиною, постараються чимось приємно здивувати її. Хороші новини чекають на сімейних представників знака.

СКОРПІОН:

День підійде для ділових переговорів, обговорення важливих питань. Вам буде легко порозумітися з дуже різними людьми. Не виключено, що недавні суперники захочуть стати на ваш бік, а стосунки, які раніше складалися напружено, стануть більш рівними і гармонійними.

Небажано робити великі покупки, якщо вони не були заплановані раніше. У фінансових питаннях ви можете виявити деяку легковажність, про яку пізніше пошкодуєте. Перш ніж витрачати значні суми, порадьтеся з тими, кому довіряєте.

СТРІЛЕЦЬ:

День буде дуже плідним. Ви розберетеся зі справами, що накопичилися останнім часом, а потім з ентузіазмом візьметеся за щось нове. Можуть вдало вирішитись питання, через які останнім часом буде багато розбіжностей та суперечок. Люди, які раніше були з вами в чомусь не згодні, визнають вашу правоту.

Єдина сфера, яка потребує обережності – фінанси. Тут можливі неприємні сюрпризи, невдалі рішення. Не поспішайте із покупками, постарайтеся не витрачати гроші на те, без чого легко обійтись.

КОЗЕРІГ:

Вдалий день для роботи та розмов про неї, обговорення професійних питань, зустрічей з людьми, з якими ви хотіли б співпрацювати. Буде можливість зміцнити старі зв’язки та знайти нових союзників. Імовірні грошові надходження, зокрема з несподіваних джерел, подарунки.

Вдалим буде день і з погляду особистих стосунків. Ви легко порозумієтеся з близькими, швидко домовитеся з ними про все. Не виключені приємні зустрічі, нові знайомства, які можуть започаткувати довгу дружбу.

ВОДОЛІЙ:

День буде насиченим та неспокійним. Займатися доведеться кількома справами відразу, і не все буде добре. Запасіться терпінням, постарайтеся не дратуватись і не нервувати, якщо щось піде не так.

Вплив позитивних тенденцій поступово посилюватиметься, друга половина дня складеться вдаліше першої. У цей час можливі приємні зустрічі, зокрема, зовсім несподівані. Деякі Водолії мають шанс поспілкуватися з людьми, про яких вони раніше багато чули. Вечір обіцяє хороші новини, важливі і для вас, і для тих, хто вам особливо дорогий.

РИБИ:

Не так просто буде ладнати з оточуючими. Сьогодні вони можуть частіше, ніж зазвичай, виводити вас з рівноваги, порушувати старі домовленості, робити вчинки, які можуть мати неприємні наслідки. Намагайтеся реагувати спокійно, це дозволить уникнути конфлікту.

День підійде для самостійної роботи. У ній ви зможете досягти помітних успіхів, навіть якщо виникнуть якісь труднощі, доведеться вирішувати серйозні завдання. Стануть в нагоді і досвід, отриманий раніше, і фантазія, що допомагає швидко знайти найкоротший шлях до мети.

You cannot copy content of this page